پیشنهادات و انتقادات از انجمن

این تاپیک 22 پاسخ و 11 مشارکت کننده دارد . آخرین آپدیت توسط :  سید محمد رضا صدیقی ،‏ 4 ماه و 4 هفته پیش .

این تاپیک تاکنون 2928 بازدید داشته است .

نویسنده پست
سه شنبه ، 28 ژانویه 2014     12:40 ب.ظ #

snhps

Subscriber
15 پست4 تاپیک

دیدم جای این تاپیک واقعا خالیه.

برای همین با اجازه از اساتید گرامی این تاپیک رو ایجاد کردم.

دوستان هر پیشنهاد یا انتقادی دارید در این تاپیک مطرح کنین.

3  تشکر
سه شنبه ، 28 ژانویه 2014     12:45 ب.ظ #

snhps

Subscriber
15 پست4 تاپیک

من پیشنهاد میکنم که به کاربرا اجازه داده بشه وقتی سوالی میپرسن یا تاپیکی رو ایجاد میکنن و به جواب میرسن اون تاپیک رو به عنوان تاپیک پاسخ کامل داده شده علامت گذاری کنن.

2  تشکر
پنجشنبه ، 30 ژانویه 2014     12:18 ق.ظ #

لقمان آوند

مدیر ارشد
VIP
1704 پست5 تاپیک

ممنون

پیشنهادات ارائه شده حتما بررسی میشن

0  تشکر
پنجشنبه ، 30 ژانویه 2014     5:13 ب.ظ #

snhps

Subscriber
15 پست4 تاپیک

بالای هر پست یا تاپیک یه تاریخ و یه زمان نوشته شده. من هر چی نگاه میکنم تاریخ ها تو هر روز دقیقا برابر همون روزه ولی ساعت ها ظاهرا درسته. یعنی الان من پست یا تاپیک 6 ماه پیش رو نگاه میکنم بالاشون نوشته 10 بهمن 92

حالا نمیدونم من دارم بد میبینم یا واقعا همینجوریه.

2  تشکر
پنجشنبه ، 30 ژانویه 2014     6:41 ب.ظ #

امیر

ناظم
840 پست3 تاپیک

سلام

دو پیشنهاد:
1. سایدبار مربوط به آخرین پاسخ های ارسالی در انجمن ها، به صورت ای جکس قابل رفرش شدن باشد (خودکار یا با کلیک بر روی یک دکمه)

2. گذاشتن عکس برای پروفایل بدون مراجعه به گراواتار نیز فراهم شود. چرا که بدون قندشکن!! نمیشه وارد اون سایت شد ..

1  تشکر
پنجشنبه ، 30 ژانویه 2014     9:55 ب.ظ #

snhps

Subscriber
15 پست4 تاپیک

[quote=21877]سایدبار مربوط به آخرین پاسخ های ارسالی در انجمن ها، به صورت ای جکس قابل رفرش شدن باشد (خودکار یا با کلیک بر روی یک دکمه) [/quote]

این یکی خیلی خوبه چون مجبوریم هی صفحه رفرش کنیم تاببینیم پاسخی چیزی گذاشته شده یا نه. ولی فک کنم یه چیز دیگه هم کم داره. و اون اینه که، کسی که پاسخ رو ارسال میکنه هم کنار پست نوشته بشه

2  تشکر
شنبه ، 26 آوریل 2014     3:40 ب.ظ #

امین

Subscriber
144 پست85 تاپیک

سلام خدمت مدیر محترم لطفا بخش جدیدی به عنوان جاوا در انجمن ایجاد کنید .

1  تشکر
دوشنبه ، 28 آوریل 2014     3:01 ق.ظ #

لقمان آوند

مدیر ارشد
VIP
1704 پست5 تاپیک

[quote=25507]سلام خدمت مدیر محترم لطفا بخش جدیدی به عنوان جاوا در انجمن ایجاد کنید .[/quote]

هر چند شخصا جاواکار هستم و خیلی این زبونو دوست دارم ولی در حال حاضر تمرکزمون بر روی زبون های تحت وب هست و نمی خوایم پراکندگی موضوعات توی سایت زیاد باشه.

3  تشکر
دوشنبه ، 28 آوریل 2014     3:05 ق.ظ #

لقمان آوند

مدیر ارشد
VIP
1704 پست5 تاپیک

[quote=21873]بالای هر پست یا تاپیک یه تاریخ و یه زمان نوشته شده. من هر چی نگاه میکنم تاریخ ها تو هر روز دقیقا برابر همون روزه ولی ساعت ها ظاهرا درسته. یعنی الان من پست یا تاپیک 6 ماه پیش رو نگاه میکنم بالاشون نوشته 10 بهمن 92 حالا نمیدونم من دارم بد میبینم یا واقعا همینجوریه. [/quote]

یه اشکال برنامه نویسی در انجمن بود که برطرف شد .

متشکرم

1  تشکر
چهار شنبه ، 30 آوریل 2014     12:25 ق.ظ #

morteza_koohjani

Subscriber
3 پست0 تاپیک

تو انجمن ها اگه حتی یه کارکتر تایپ بشه باید یه فضای 1800 پیکسلی رو به خودش اختصاص بده ... به نظر من جا داره که مشخصات نویسنده مطلب  روی یه خط قرار بگیره .مثلا تمام مشخصات و نقل قول و تشکر بیاد زیر مطلب یا رو هدر مطلب که اگه مطلب من یه خط بود اندازه دایو بر اساس اون تنظیم بشه

این نظر من بود دیگه خود دانی ...

2  تشکر
پست 1 تا 10 (از مجموع 23 پست)

برای پاسخ دادن به این تاپیک باید وارد سایت شوید .