پنل تنظیمات

این تاپیک 22 پاسخ و 2 مشارکت کننده دارد . آخرین آپدیت توسط :  کیوان علی محمدی ،‏ 3 سال پیش .

این تاپیک تاکنون 2707 بازدید داشته است .

نویسنده پست
چهار شنبه ، 13 نوامبر 2013     6:36 ب.ظ #

mina_s84

Subscriber
21 پست6 تاپیک

درود دوستان.

نیاز به ایجاد پنل تنظیمات دارد. یک پنل ساده، که شامل:امکان تغییر لوگو، تغییر عنوان و ... . به طوری هر آنچه که برای یک پنل ساده مورد نیاز است. اگر لطف کنید کد یا آموزش آن را قرار دهید سپاسگزارم.

php را تا حدودی بلد هستم ولی نمی دانم چگونه توابع مورد نیازم را بیایم.لطفا کمکم کنید.

0  تشکر
چهار شنبه ، 13 نوامبر 2013     7:15 ب.ظ #

کیوان علی محمدی

Authorplus
VIP
1792 پست4 تاپیک

شما پنل مدیریت میخواید؟خوب این کار مباحثش طولانیه و اینجا نمیشه توضیحش داد.

0  تشکر
چهار شنبه ، 13 نوامبر 2013     7:30 ب.ظ #

mina_s84

Subscriber
21 پست6 تاپیک

میخوام فقط راهنماییم کنید که بتونم خودم بسازم. اصلا نمیدونم چگونه توابع مورد نیازم را بیابم. و چگونه شروع کنم. میشه لطفا راهنمایی بفرمایید؟

0  تشکر
چهار شنبه ، 13 نوامبر 2013     8:31 ب.ظ #

کیوان علی محمدی

Authorplus
VIP
1792 پست4 تاپیک

خوب شما اول باید صفحات استاتیک روبا توجه به انواعی که میخواید مدیریت کنید ایجاد کنید،مثلا مدیریت کاربران،مدیریت صفحات،مدیریت مطالب،مدیریت تبلیغات،تنظیمات کلی سیستم و ...،بعدشم دسترسی های مجاز برای این صفحات رو تعیین کنید مثلا فقط مدیر دسترسی داره.خوب مثلا قسمت کاربران به توابعی مثل اضافه کردن کاربر به روز رسانی کاربر و حذف کاربر نیاز داره،برای قسمت های دیگه هم همین طور،البته این برمیگرده که میخواید به صورت شی گرایی براش کد نویسی کنید یا به صورت functional که این با توجه به حجم پروژه فرق میکنه.

2  تشکر
چهار شنبه ، 13 نوامبر 2013     11:23 ب.ظ #

mina_s84

Subscriber
21 پست6 تاپیک

این تنظیماتی که عرض کردید را فکر میکنم خود وردپرس داشته باشه. منظورتون کار با وردپرس و ایجاد صفحات با css و html هستش؟

0  تشکر
پنجشنبه ، 14 نوامبر 2013     12:27 ب.ظ #

کیوان علی محمدی

Authorplus
VIP
1792 پست4 تاپیک

خوب شما تاپیک رو در قسمت PHP ایجاد کردید نم فکر کردم شما برای یه CMS مجزا میخواید نه برای وردپرس.شما دقیقا میخواید چیکار بکنید و برای وردپرس هست یا خیر؟

0  تشکر
پنجشنبه ، 14 نوامبر 2013     2:22 ب.ظ #

mina_s84

Subscriber
21 پست6 تاپیک

میخوام یک پنل تنظمیات برای سیستم وردپرس بسازم.یک پنل تنظمیات ساده.

0  تشکر
پنجشنبه ، 14 نوامبر 2013     3:19 ب.ظ #

کیوان علی محمدی

Authorplus
VIP
1792 پست4 تاپیک

خوب پس من پیشنهاد میکنم حتما از API Setting خود وردپرس استفاده کنید،به همراه دستورات add_option_page  برای ساخت صفحه تنظیمات و همچنین جدول آپشن های وردپرس.

0  تشکر
پنجشنبه ، 14 نوامبر 2013     6:16 ب.ظ #

mina_s84

Subscriber
21 پست6 تاپیک

API Setting منظورتون از این، اینه:

http://codex.wordpress.org/Settings_API

قبلا از تابع add_options_page استفاده کردم و منو رو ثبت کردم و آیکن هم بهش دادم. ولی نمیدونم چطوری از توابع وردپرس استفاده کنم، البته این توابع را برای تطبیق قالبم با وردپرس به کار بردم ولی برای این مورد نمیدونم باید از کدام توابع استفاده کنم.لطفا راهنماییم کنید.

0  تشکر
پنجشنبه ، 14 نوامبر 2013     9:21 ب.ظ #

کیوان علی محمدی

Authorplus
VIP
1792 پست4 تاپیک

خوب شما داخل این صفحه تنظیمات چه کاری میخواید انجام بدید؟چه گزینه هایی میخواد قرار بدید؟

0  تشکر
پست 1 تا 10 (از مجموع 23 پست)

برای پاسخ دادن به این تاپیک باید وارد سایت شوید .