پروفایل نویسنده

این تاپیک 5 پاسخ و 2 مشارکت کننده دارد . آخرین آپدیت توسط :  sadaf3d ،‏ 1 سال و 10 ماه پیش .

این تاپیک تاکنون 1418 بازدید داشته است .

نویسنده پست
شنبه ، 29 سپتامبر 2012     12:44 ب.ظ #

sadaf3d

Subscriber
7 پست4 تاپیک

سلام.میشه روش ایجاد پروفایل نویسنده در پایان مطلب رو با استفاده از کا2 توضیح بدید؟ مهمترین چیز برام نمایش عکس نویسنده هست.

در واقع من دنبال اینم:نویسنده های سایت من مطالبشون رو از طریق روش معمول در جوملا بفرستن و بعد از تایید توسط مدیر اون مطالب با نام و عکس خود نویسنده در سایت نمایش داده بشه.برای اینکه پروفایل نویسنده نمایش داده بشه باید چیکار کرد؟البته یه پلاگین هست که این کار رو میکنه اما میره از سایت گرآواتار عکس طرف رو فراخوانی میکنه و کلی دنگ و فنگ داره.من میخام نوویسنده تو سایت خودم ثبت نام کنه و بعدش براحتی عکسش رو بذاره و بعدش اگه خبری ارسال کرد عکس خودش رو نمایش بده.

لطفا در حد دبستان توضیح کامل و جامع بفرمایید.خیلی خیلی ممنون

0  تشکر
شنبه ، 29 سپتامبر 2012     1:20 ب.ظ #

لقمان آوند

مدیر ارشد
VIP
1704 پست5 تاپیک

سلام

ما خودمون هم از گراواتار استفاده می کنیم و به نظر من هم که این روش خیلی بهتر از اینه که خودتون عکس بزارید .

0  تشکر
شنبه ، 29 سپتامبر 2012     2:22 ب.ظ #

sadaf3d

Subscriber
7 پست4 تاپیک

سلام.

فکر کنم یه چیزایی پیدا کردم که با استفاده از سی بی این کار رو میکنه.ببینید:

http://extensions.joomla.org/extensions/extension-specific/community-builder-extensions/community-builder-authors/15548

من تا حالا با سی بی کار نکردم و الان هم فقط همینشو میخام.آیا میشه فقط از همین قسمت سی بی استفاده کرد؟

میشه یه لینک دانلود برای فارسی ساز این کامپوننت بذارید؟من هر چی گشتم چیزی پیدا نکردم.

ممنون

0  تشکر
شنبه ، 29 سپتامبر 2012     2:27 ب.ظ #

sadaf3d

Subscriber
7 پست4 تاپیک

اینم یه لینک که با استفاده از کا2 این کار رو کرده:

http://demo.getk2.org/item

در مورد روش این کار هم اگه توضیح بدید ممنون میشم

0  تشکر
دوشنبه ، 1 اکتبر 2012     1:16 ق.ظ #

لقمان آوند

مدیر ارشد
VIP
1704 پست5 تاپیک

سلام

واقعیتش من با جوملا خیلی کار نکردم و الان دقیقا نمی دونم در جواب شما چی باید بگم ! Embarassed

2  تشکر
چهار شنبه ، 3 اکتبر 2012     4:24 ب.ظ #

sadaf3d

Subscriber
7 پست4 تاپیک

ممنونم از اینکه پاسخ دادید.این اهمت داره که پاسخ دادید.ما از آقا سجاد تقاضا داریم اگه ایشون میتونن کمک کنن وارد بشن.ممنونم از شما که پاسخ دادید و اینقدر شجاعت دارید

0  تشکر
پست 1 تا 6 (از مجموع 6 پست)

برای پاسخ دادن به این تاپیک باید وارد سایت شوید .