پرداخت اینترنتی

این تاپیک 8 پاسخ و 5 مشارکت کننده دارد . آخرین آپدیت توسط :  طاها دریس ،‏ 2 سال و 8 ماه پیش .

این تاپیک تاکنون 650 بازدید داشته است .

نویسنده پست
شنبه ، 5 آوریل 2014     10:51 ب.ظ #

hammermate

Subscriber
4 پست8 تاپیک

سلام

من یک سایت بر مبنای وردپرس دارم و می خواهم در آن پرداخت اینترنتی داشتم باشم (بانک ملت، پاسارگاد، پارسیا ن-- کدام یکی از این 3 بانک بهتر است؟)

می خواهم یک صفحه ساده داشته باشد که مشتری نام و تلفن و ایمیل و مبلغ را در آن تایپ کند و سپس به بانک مربوطه وصل شود و مبلغ را به حساب من واریز کند.

برای این کار باید چه کار کنم؟ باید به بانک مراجعه کنم؟ صفحه حاوی نام، ایمیل، تلفن و مبلغ را باید خودم طراحی کنم؟

1  تشکر
شنبه ، 5 آوریل 2014     11:22 ب.ظ #

reza____ebliser

Subscriber
568 پست67 تاپیک

سلام دوست عزیز

بهترین گزینه بانک ملت هست چون کارمزد و ... نمیگیره ولی گرفتن درگاه ازش خیلی سخته

اگر وردپرسی هستید افزونه های زیادی وجود داره برای گرفتن اسم و مبلغ و ... و انتقال به درگاه

3  تشکر
شنبه ، 5 آوریل 2014     11:27 ب.ظ #

reza____ebliser

Subscriber
568 پست67 تاپیک

اگر مغازه / شرکتی نداری به نظر بنده دنبال درگاه این 3 تا بانک نرو

هم دوندگی زیادی داره هم به این راحتیا و به این زودی بهت درگاه داده نمیشه

اگر میخوای زود و راحت درگاه بگیری بورو توی سایت زرین پال

https://www.zarinpal.com/

3 روزه بهت درگاه میدن از تمام بانک های ایران هم پشتیبانی میکنه

تنها مشکلی که داره این هست که وقتی میخوای واریز مبلغ حسابت رو به کارتت رو انجام بدی دو و نیم درصد کارمزد میگیره

ولی میتونی بذاری پولت توش بمونه و از اونجا خرج کنی

3  تشکر
یکشنبه ، 6 آوریل 2014     12:09 ق.ظ #

hammermate

Subscriber
4 پست8 تاپیک

[quote=24402]سلام دوست عزیز بهترین گزینه بانک ملت هست چون کارمزد و ... نمیگیره ولی گرفتن درگاه ازش خیلی سخته اگر وردپرسی هستید افزونه های زیادی وجود داره برای گرفتن اسم و مبلغ و ... و انتقال به درگاه [/quote]

سلام

مرسی از این که پاسخ دادید

فقط یه سوال دیگه

یعنی اول باید برم بانک و درخواست بدم. بعدش یه پلاگین نصب کنم که اطلاعات رو بگیره و برای بانک ارسال کنه؟

شما پلاگین معروفی سراغ دارید برای این کار؟

1  تشکر
یکشنبه ، 6 آوریل 2014     12:11 ق.ظ #

hammermate

Subscriber
4 پست8 تاپیک

سلام

مرسی از این که پاسخ دادید

فقط یه سوال دیگه

یعنی اول باید برم بانک و درخواست بدم. بعدش یه پلاگین نصب کنم که اطلاعات رو بگیره و برای بانک ارسال کنه؟

شما پلاگین معروفی سراغ دارید برای این کار؟

2  تشکر
یکشنبه ، 6 آوریل 2014     12:48 ق.ظ #

رایموند باغومیان

Subscriber
34 پست5 تاپیک

سلام...

از درگاه پی لاین استفاده کنید و کامزد آن بسیار پایین است...پی لاین بسیار عالی هستت.......

www.payline.ir

باتشکر

رایموند

1  تشکر
یکشنبه ، 6 آوریل 2014     12:58 ق.ظ #

reza____ebliser

Subscriber
568 پست67 تاپیک

دوست عزیز شما باید برید بانک و یه سری مراحل داره دنبال کنید تا به شما درگاه بدن

درگاهی که میدن شامل 3 تا چیز هست :

1 : شماره ترمینال

2 : بوزر نیم

3 : پسورد

پلاگین هایی که نصب میکنید توی تنظیماتش این 3 گزینه رو از شما میخواد تا بتونه شما رو به درگاه بانک منتقل کنه

2  تشکر
یکشنبه ، 6 آوریل 2014     1:04 ق.ظ #

کیوان علی محمدی

Authorplus
VIP
1792 پست4 تاپیک

سلام اگه زیاد نمیخواین درگیر مسائل درگاه بشین بهتره از درگاه های آماده که دوستان اشاره کردن استفاده کنید،البته باید یه درگاه مطمئن پیدا کنید که کارمزدش هم مناسب باشه مثل خود سون لرن که از درگاه پارس پال استفاده میکنه،اگه بخواین درگاه مستقیم بگیرین باید شرکتی چیزی داشته باشین بانک ملت برای کسب و کارهای آنلاین بهتر درگاه میده اما خدماتش بعضا دچار مشکل هم میشه،به عنوان کسی که با کد نویسی درگاه های بانکی کار کرده  میگم که پاسارگاد از ملت بهتر هستش،ماژول های آماده هم خود بانک ها بعضا دارن که کارو راحت میکنه اما برای اطمینان باید به صورت صحیح نصب و استفاده بشه،یا باید از ماژول های پولی استفاده کنید که خوب هستن یا باید بسپارید براتون ماژول اختصاصی بنویسن.موفق باشید.

2  تشکر
یکشنبه ، 6 آوریل 2014     7:48 ب.ظ #

طاها دریس

Authorplus
VIP
451 پست5 تاپیک

لینک

0  تشکر
پست 1 تا 9 (از مجموع 9 پست)

برای پاسخ دادن به این تاپیک باید وارد سایت شوید .