پخش کردن لیست تب ها

این تاپیک 3 پاسخ و 2 مشارکت کننده دارد . آخرین آپدیت توسط :  سید محمد رضا صدیقی ،‏ 1 سال و 1 ماه پیش .

این تاپیک تاکنون 320 بازدید داشته است .

تگ شده :  

نویسنده پست
شنبه ، 10 اکتبر 2015     8:32 ق.ظ #

negin tebi

Subscriber
1 پست1 تاپیک

دوستان من یکم تازه کار هستم، یه مشکلی دارم تو قسمت css، من الان مثلا 4 تا تب دارم، و میخوام اندازه اینا وقتی کنار هم هستند، یکسان باشه، خودم میتونم دستی تعیین کنم، ولی وقتی یه آیتم جدید اضافه میشه مشکل پیش میاد و میره خط بعد. میخوام یه جوری کد رو عوض کنم که خودش این آیتم ها رو برام ست کنه پهناشون رو.. تگ هام ul و li هستند. میخوام تو این 100% ای که گذاشتم برای ul بیاد li هامو خودش توش با یه width مساوی تقسیم کنه.. کارم ضروریه ممنون میشم راهنمایی کنید

1  تشکر
شنبه ، 10 اکتبر 2015     8:55 ق.ظ #

سید محمد رضا صدیقی

Subscriber
203 پست21 تاپیک

دوست عزیز اینجوری نمیشه راهنمایی کرد باید لینک آنلاین بدید یا اینکه فایل هاتون را قرار بدید که لینک آنلاین خیلی بهتره

0  تشکر
شنبه ، 10 اکتبر 2015     9:21 ق.ظ #

negin tebi

Subscriber
1 پست1 تاپیک

ببینید الان این 3 تا تب هستش، که من دستی بهشون width دادم. اما اگه یه تب دیگه اضافه بشه میره پایین. من میخوام جوری width اینا fixed بشه که کل این فضا پر بشه

پیوست ها:
You must be logged in to view attached files.
0  تشکر
یکشنبه ، 11 اکتبر 2015     6:06 ق.ظ #

سید محمد رضا صدیقی

Subscriber
203 پست21 تاپیک

دوست عزیز شما می تونید از درصد ها استفاده کنید اگر می خواهید به 3 بخش تقسیم بشه عرض 33% بدید و یا اگر 4 تا می خواهید قرار بدید روی 20% بزارید تا خودش اتومات صفحه تغییر کرد 20% المان پدرش را در بر بگیره. البته اگر بخواهید کل عرض را تب ها فرا بگیرند.

ولی اگر می خواهید عرضش بر اساس عنوانش تنظیم بشه که اگ متن عنوانش زیاد بود بزرگ بشه و... می تونید display اون تب ها را بزارید inline-block بعد بهش padding بدید. اونطوری بر اساس بزرگی عنوان عرض تغییر می کنه و بعد می تونید تعداد تب های زیادی را اضافه کنید. ولی به شرطی که مجموع عرض هاش از کل عرض بیرون نزنه

0  تشکر
پست 1 تا 4 (از مجموع 4 پست)

برای پاسخ دادن به این تاپیک باید وارد سایت شوید .