پخش فیلم توسط پلیر آنلاین از وسط فیلم Online Video Player From Middle of Clip

این تاپیک 1 پاسخ و 2 مشارکت کننده دارد . آخرین آپدیت توسط :  لقمان آوند ،‏ 3 سال و 7 ماه پیش .

این تاپیک تاکنون 2491 بازدید داشته است .

نویسنده پست
سه شنبه ، 12 مارس 2013     9:10 ق.ظ #

ejazi

Subscriber
0 پست1 تاپیک

با سلام خدمت استاد گرامیم آقای آوند و تمامی بزرگان این وبسایت. به حق که از روزی که وارد وبلاگ ال جاوا شدم تا کنون با یکی از بهترین و ارزشمندترین منابع وب نویسی فارسی مواجه بوده ام تا همین امروز.

» اکثر پلیر های فلش که ویدیو های flv و mp4 به صورت آنلاین اجرا می کنند، قابلیت پخش ویدیو از اواسط و زمان های مختلف فیلم رو دارند.

» این کار به بیننده اجازه میده که بدون نیاز به لود شدن تمام ویدیو بتونه قسمت های مختلف رو ببینه ، مثلاً در یه ویدیو ده دقیقه ای با حجم 100 مگابایت به دیقه ی نهم بره و فقط 10 مگابایت از حجم اینترنتش مصرف بشه و ...

» امّا من تا به حال نتونستم با همان پلیر فلشی که روی هاست دیگه ای همین عمل رو انجام میده روی هاست خودم این کار انجام بدم. و وقتی کسی روی time line در اواسط ویدیو و جا هایی که هنوز Load نشده کلیک می کنه باید صبر کنه تا تمام ویدیو تا اونجا لود بشه و بعد شروع به نمایش می کنه.

من دقیقاً نمیدونم این مطلب به کدوم موضوع مثل: تنظیمات سی پنل ، برنامه نویسی پی اچ پی یا .. مرتبطه. و کلاً نمیدونم مشکل از چیه.

متشکر.

4  تشکر
شنبه ، 4 می 2013     2:09 ق.ظ #

لقمان آوند

مدیر ارشد
VIP
1704 پست5 تاپیک

سلام دوست عزیز

پیشنهاد می کنم از mediaelementjs استفاده کنی .

البته اینم ممکن هست که هاستی دسترسی استریمی به داده ها رو نده !

2  تشکر
پست 1 تا 2 (از مجموع 2 پست)

برای پاسخ دادن به این تاپیک باید وارد سایت شوید .