پایگاه داده ها در طراحی نرم افزار یا سایت

این تاپیک 3 پاسخ و 2 مشارکت کننده دارد . آخرین آپدیت توسط :  کیوان علی محمدی ،‏ 3 سال و 1 ماه پیش .

این تاپیک تاکنون 1224 بازدید داشته است .

نویسنده پست
پنجشنبه ، 24 اکتبر 2013     9:19 ب.ظ #

saba

Subscriber
10 پست7 تاپیک

سلام این ترم آز پایگاه داده دارم و قراره به عنوان مدیر گروه یک طرح کلی از نیاز سنجی در طراحی یک نرم افزار مثلا مدیریت آپارتمان رو ارائه کنم و خیلی هم وقت ندارم اگه ممکنه و کسی بلده لطفا راهنایی ام کنید چون درس مهندسی نرم افزاررو هم پاس نکردم خیلی تو این پروژه ضعیفم تازه داد گروه های دیگه هم دراومده خلاصه اگه چیزی می دونید تو همین تاپیک خبرم کنید ممنون می شم ... منتظرم لطفا اگه کسی بلده دریغ نکنه...

2  تشکر
پنجشنبه ، 24 اکتبر 2013     9:44 ب.ظ #

کیوان علی محمدی

Authorplus
VIP
1792 پست4 تاپیک

سلام خوب الان مشکلتون دقیقا چی هست؟برید نیاز سنجی کنید خوب دیگه بعدشم بشینید طراحیش کنید.توی پایگاه داده مشکل دارید؟

2  تشکر
پنجشنبه ، 24 اکتبر 2013     11:22 ب.ظ #

saba

Subscriber
10 پست7 تاپیک

سلام آقای علیمحمدی ممنونم از لطفتون

قراره اونچه که باید تو این نرم افزار بگذاریم رو ابتدا گروه ما بیان کنه به عنوان نیاز افراد ساکن در آپارتمان مانند مالکین و مستاجرین و شارژ و غیره اما اینکه من باید تک تک این موجودیت هارو شناسایی کنم و چیزی شبیه نمودار UMLروی کاغذ رسم کنم کمی برام سخته یعنی بلد نیستم چطوری موجودیت هارو بهم ربط بدم حالا اگه مقاله یا فایلی دارید که کمی برام راهگشا باشه ممنون می شم راهنماییم کنید.البته ما نمونه های طراحی شده نرم افزار رو هم داریم فقط مشکل ما در بیان نیاز سنجی به شکلی که گفتم اونهم روی کاغذه چون ما پیام نوری هستیم و عمده آموزش ما در مطلعات اینترنتی خودمونه والا در دانشگاه کار عملی انجام نمی دیم که بخواهیم راهکارهاروبلد باشیم.

2  تشکر
پنجشنبه ، 24 اکتبر 2013     11:31 ب.ظ #

کیوان علی محمدی

Authorplus
VIP
1792 پست4 تاپیک

توی سایت آغازه یه سرچی بکنید فکر کنم مطالب خوبی گیر بیارید.برای UML هم کمکتون میکنه.

2  تشکر
پست 1 تا 4 (از مجموع 4 پست)

برای پاسخ دادن به این تاپیک باید وارد سایت شوید .