ویرایش کد لینک کوتاه و ویرایش کد جعبه دانلود

این تاپیک 0 پاسخ و 1 مشارکت کننده دارد . آخرین آپدیت توسط :  ali faraji ،‏ 2 ماه و 2 هفته پیش .

این تاپیک تاکنون 92 بازدید داشته است .

نویسنده پست
یکشنبه ، 18 سپتامبر 2016     1:57 ب.ظ #

ali faraji

Subscriber
3 پست19 تاپیک

سلام

سوال اول اینه که من می خوام این کد <?php echo get_bloginfo('url')."/?p=".$post->ID; ?> کوتاه کنند لینکو بهش کلاس بدم و پشت کد کوتاه کننده لینک یه چیزی بنویسم مثلا : لینک کوتاه مطلب : (اینجا لینک کوتاه بیاد).

در کل می خوام تو این کد <?php echo get_bloginfo('url')."/?p=".$post->ID; ?> یه کلاس باشه و پشت این کد یه متنی بخوره مثلا (لینک کوتاه مطلب :).

----------------------------------------------------------------

سوال دومم اینه که من می خوام با افزونه زمینه دلخواه، مثل (خیلی از مارکت های فروش قالب وردپرس) یه چیزی درست کنم مثلا نسخه محصول برای همه محصولاتم و برای هر مصول نسخه محصولو پر کنم...

راهنما : کد ساخت باکس دانلود با زمینه دلخواه دارم ولی نمی دونم چجوری ویرایش کنم اینجوری بشه

کد اینه :

<?php $mid_var = get_post_meta($post->ID, 'لینک دانلود فایل',true);
if(isset($mid_var) && !empty($mid_var)) : ?>
<a rel="nofollow" href="<?php echo get_post_meta($post->ID, 'لینک دانلود فایل',true); ?>" class="shortc-button medium green"><i class="fa fa-download"></i><span>دانلود فایل</span></a>
<?php endif; ?>
<?php $mid_var = get_post_meta($post->ID, 'لینک پیش نمایش',true);
<a rel="nofollow" href="<?php echo get_post_meta($post->ID, 'لینک پیش نمایش',true); ?>" class="shortc-button medium red"><i class="fa fa-eye"></i><span>پیش نمایش</span></a>
<?php endif; ?>
<?php $mid_var = get_post_meta($post->ID, 'لینک صفحه افزونه',true);
<a rel="nofollow" href="<?php echo get_post_meta($post->ID, 'لینک صفحه افزونه',true); ?>" class="shortc-button medium purple"><i class="fa fa-link"></i><span>صفحه افزونه</span></a>
<?php endif; ?>
<?php $mid_var = get_post_meta($post->ID, 'لینک راهنما',true);
<a rel="nofollow" href="<?php echo get_post_meta($post->ID, 'لینک راهنما',true); ?>" class="shortc-button medium blue"><i class="fa fa-link"></i><span>راهنما</span></a>
<?php endif; ?>
<br>
<?php $mid_var = get_post_meta($post->ID, 'لینک فروش قالب',true);
<a rel="nofollow" href="<?php echo get_post_meta($post->ID, 'لینک فروش قالب',true); ?>" class="shortc-button medium orange"><i class="fa fa-cart-plus"></i><span>خرید بسته نصبی قالب + پشتیبانی کامل</span></a>
<?php endif; ?>
<?php $mid_var = get_post_meta($post->ID, 'لینک فروش افزونه',true);
<a rel="nofollow" href="<?php echo get_post_meta($post->ID, 'لینک فروش افزونه',true); ?>" class="shortc-button medium pink"><i class="fa fa-cart-plus"></i><span>خرید نسخه فارسی افزونه + پشتیبانی کامل</span></a>
<?php endif; ?>

0  تشکر
پست 1 تا 1 (از مجموع 1 پست)

برای پاسخ دادن به این تاپیک باید وارد سایت شوید .