ویرایش بنر های فلش

این تاپیک 3 پاسخ و 3 مشارکت کننده دارد . آخرین آپدیت توسط :  mm021 ،‏ 2 سال و 5 ماه پیش .

این تاپیک تاکنون 620 بازدید داشته است .

نویسنده پست
سه شنبه ، 1 جولای 2014     3:43 ب.ظ #

آرمین نادری

ناظم
389 پست39 تاپیک

سلام به دوستان سون لرنی

من از یک بنر فلش خوشم اومده و میخوام متن ها و لینکش رو ویرایش کنم چون دیدم اینکارو میکنن میخواستم بپرسم که چطوری اینکار رو میکنن ؟ چه نرم افزاری نیاز است ؟ لطفا کمکم کنید خیلی احتیاج دارم ممنون .

1  تشکر
:: این تاپیک، پاسخ تائیدشده دارد : مشاهده پاسخ تائید شده توسط سوال کننده
سه شنبه ، 1 جولای 2014     4:00 ب.ظ #

s.alifarrokh

Subscriber
396 پست119 تاپیک

سلام

اگه سورسش رو ندارید نیمیتونید این کارو به صورت حرفه ای بکنید مگر این که بیاین و فریم های اون رو استخراج کرده و سپس فریم به فریم شروع به ویرایشش کنید.این کاری هم که شما میگید امکان نداره مگیه این که شما سورس اون رو داشته باشید یا خودتون از اول بسایزینش.

برای استخراج فریم ها هم نرم افزار VIDEOMASH استفاده کنید و سپس با فتوشاپ یا هر چیزه دیگه فرم هاشو ویرایش کنید و با نرم افزار های ویرایش فیلم مثه کورل ویدئو استدویو که اگه تلفظش رو اشتباه نگفته باشم استفاده کنید.

سوالی هست در خدمتم.

0  تشکر
سه شنبه ، 1 جولای 2014     4:15 ب.ظ #

آرمین نادری

ناظم
389 پست39 تاپیک

این سورس که گفتین یعنی چی ؟ سورس صفحات وب رو که میدونم ولی نمیدونستم فایل های فلش هم سورس دارن این سورس باید از کجا پیدا کنم اصلا چطوریه ؟

0  تشکر
سه شنبه ، 1 جولای 2014     4:26 ب.ظ # پاسخ تائید شده توسط سوال کننده

mm021

Subscriber
65 پست15 تاپیک

برای کار حرفه ایی در اصل با برنامه ادوبی فلش  کار رو انجام میدن . ((((مثل)) فایل های  psd در فتوشاپ  باید باشه تا بتونی   تغیرات بدی. یه سرچ کنی فکر کنم به تونی پیدا کنی .فایل های لایه باز اش رو

0  تشکر
پست 1 تا 4 (از مجموع 4 پست)

این تاپیک پاسخ تائید شده دارد و بسته شده است .