ویرایش استایل دکمه های برگه ها و یا دیده نشدن اون ها

این تاپیک 4 پاسخ و 2 مشارکت کننده دارد . آخرین آپدیت توسط :  مجید موفق ،‏ 1 سال پیش .

این تاپیک تاکنون 293 بازدید داشته است .

نویسنده پست
سه شنبه ، 3 نوامبر 2015     9:33 ق.ظ #

مجید موفق

Subscriber
2 پست1 تاپیک

سلام . بنده یک سایت با cms وردپرس طراحی کردم ..

نیاز به pageهای مختلف با قالب وشکل مختلف و ایستا داشتم.

از قسمت صفات برگه و ایجاد pageهای مختلف اون ها رو ایجاد کردم

حلا وقتی قسمت برگه ها رو بوسیله خود وردپرس ایجاد کردم.. نمی تونم آیکن های (باتم) بالا که ایجاد شده رو ویرایش کنم و بهشون استایل بدم..یعنی نمی دونم که کجا رفته کد هاش

- درضمن من اصلا نیازی به آیکن های بالا(دکمه های برگه ها) ندارم و فقط آدرس هاش رو لازم دارم که لینک بشه به اون صفحه دلخواه

- حالا دو راه: بهترش اینه که اون دکمه های برگه ها دیده نشن.. یا اینکه بتونم اون ها رو ویرایش کنم..

از کجا میتونم ویرایش کنم

0  تشکر
سه شنبه ، 3 نوامبر 2015     1:04 ب.ظ #

سید محمد رضا صدیقی

Subscriber
203 پست21 تاپیک

دوست عزیز اینجوری که نمیشه کمکتون کرد باید دید شما اون بخش بالا را چجوری ایجاد کردید. اگر از فهرست ها استفاده کرده باشید می تونید از بخش پوسته ها و بعد از اون فهرست ها گزینه ها را مدیریت کنید.

اگرم از فهرست استفاده نمی کنید باید ببینیم کوئری استفاده شده دقیقا چی هست و در صورت لزوم اون را تغییر داد.

به نظر من بهتره برای منو های بالای سایت یک فهرست وردپرس ایجاد کنید و کار خودتون را راحت کنید.

1  تشکر
سه شنبه ، 3 نوامبر 2015     5:15 ب.ظ #

مجید موفق

Subscriber
2 پست1 تاپیک

ممنون جناب صدیقی بابت پاسختون

همونطور که گفتم از قسمت صفات برگه و ایجاد pageهای مختلف با استایل ها و ظاهر های مختلف ، که ایستا هستند اون ها رو ایجاد کردم..

فقط نمی دونم این دکمه ها کجا هستند تا بتونم بهشون استایل بدم

0  تشکر
سه شنبه ، 3 نوامبر 2015     6:50 ب.ظ #

سید محمد رضا صدیقی

Subscriber
203 پست21 تاپیک

دوست عزیز همینجوری که نمیشه نظر داد باید دسترسی بدید تا چک کنیم براتون الان نه فایلی قرار دادید نه هیچی نمیشه نظر داد حتی لینک انلاینم ندادید برای بررسی

1  تشکر
شنبه ، 14 نوامبر 2015     9:44 ب.ظ #

مجید موفق

Subscriber
2 پست1 تاپیک

update

http://moblefirooze.ir/

0  تشکر
پست 1 تا 5 (از مجموع 5 پست)

برای پاسخ دادن به این تاپیک باید وارد سایت شوید .