ویرایش لوگو در قالب پیش فرض

این تاپیک 12 پاسخ و 4 مشارکت کننده دارد . آخرین آپدیت توسط :  لقمان آوند ،‏ 3 سال و 11 ماه پیش .

این تاپیک تاکنون 4578 بازدید داشته است .

نویسنده پست
چهار شنبه ، 26 دسامبر 2012     11:59 ق.ظ #

setare_sharghi

Subscriber
6 پست1 تاپیک

سلام و خسته نباشيد

من ميخوام در قالب پيش فرض سايتم لوگوي موسسه رو عوض كنم در بالاي صفحه تو قالب ولي نميخوام خود قالب رو تغيير بدم

لطفا سايت منو ببينيد و راهنمايي كنيد منو ميخوام لوگو و نوشته خانه مديران البرز را حذف كنم و يك لوگو ديگه به همون اندازه بزارم

www.c-b-c.ir

مرسي منتظرم

0  تشکر
چهار شنبه ، 26 دسامبر 2012     8:53 ب.ظ #

وحید صالحی

Authorplus
VIP
548 پست4 تاپیک

سلام

خوب سورس (قالب) صفحه رو باید توی نرم افزار مثل dreamweaver باز کنی بعدش توی سورس عکس قسمت  هدر سایتت رو با عکس جدیدت عوض کنی اگه نتونستی  سورس این صفحت رو بطور کامل بزار با لوگوی جدیدت تا درستش کنم

2  تشکر
یکشنبه ، 30 دسامبر 2012     10:26 ب.ظ #

لقمان آوند

مدیر ارشد
VIP
1704 پست5 تاپیک

عکس مورد نظرتون رو در اندازه ی 621x131 پیکسل طراحی کنید و به جای عکس زیر آپلود کنید :

http://www.c-b-c.ir/templates/chavosh/images/header-object.png
با همین نام و در همین مکان جایگزین کنید .

3  تشکر
دوشنبه ، 31 دسامبر 2012     11:30 ق.ظ #

setare_sharghi

Subscriber
6 پست1 تاپیک

مرسي از اينكه منو راهنمايي كردين
من لوگو جديد رو طراحي كردم به اندازه هايي كه فرمودين فقط نميدونم چطور و كجا بايد آپلود كنم فايل جديد رو؟

0  تشکر
دوشنبه ، 31 دسامبر 2012     10:34 ب.ظ #

لقمان آوند

مدیر ارشد
VIP
1704 پست5 تاپیک

خوب از آدرس عکس که معلومه . برو تو فایل منیجر هاستت در سایت cbc و به ترتیب به فولدر زیر برو :

templates > chavosh images

و لوگوی طراحی شده رو با نام header-object.png در این پوشه images آپلود کن .

1  تشکر
سه شنبه ، 1 ژانویه 2013     10:49 ق.ظ #

setare_sharghi

Subscriber
6 پست1 تاپیک

من اينكارو انجام دادم و عكس جديد رو جايگزين كردم ولي صفحه اصلي سايت c-b-c.ir بزرگ شد و تصوير با اندازه قبلي نصف فضا رو پر كرده . براي اينكه من بتونم اندازه صفحه را به حالت قبل برگرددونم بايد چيكار كنم مرسي از شما

0  تشکر
یکشنبه ، 6 ژانویه 2013     10:32 ق.ظ #

setare_sharghi

Subscriber
6 پست1 تاپیک

سلام

من منتظر جواب شما دوست عزيز هستم

(من اينكارو انجام دادم و عكس جديد رو جايگزين كردم ولي صفحه اصلي سايت c-b-c.ir بزرگ شد و تصوير با اندازه قبلي نصف فضا رو پر كرده . براي اينكه من بتونم اندازه صفحه را به حالت قبل برگرددونم بايد چيكار كنم )

اگر امكانش هست به سايت من يه سر بزنيد و راهنمايي كنيد كه چطور اين مسئله رو حل كنم

مرسي

0  تشکر
یکشنبه ، 6 ژانویه 2013     12:41 ب.ظ #

محمدسینا معراجیان

Contributor
112 پست0 تاپیک

الان بنده یه لوگو سمت راست میبینم و یه تصویر خالی سمت چپ واضح توضیح بدید مشکل کدومه بگم براتون

1  تشکر
دوشنبه ، 7 ژانویه 2013     10:35 ق.ظ #

setare_sharghi

Subscriber
6 پست1 تاپیک

سلام

من از طريق كنترل پنل هاستم لوگو خانه مديران البرز رو عوض كردم، و زماني كه لوگو تغيير كرد كلا سايز صفحه بزرگ شد و الان قسمت لوگو سمت چپش تصوير نداره و من هرچي سايز تصوير  لوگومو تغيير ميدم اندازه نميشه و همچنان اون قسمت سفيد باقي ميمونه. بايد چيكار كنم كه اين مشكل رفع بشه.

مرسي

0  تشکر
دوشنبه ، 7 ژانویه 2013     2:13 ب.ظ #

لقمان آوند

مدیر ارشد
VIP
1704 پست5 تاپیک

شما باید عکس لوگو رو با پهنای بیشتر طراحی کنید و اون رو در بالا بزارید که سمت چپ هدر رو هم پر کنه .

0  تشکر
پست 1 تا 10 (از مجموع 13 پست)

برای پاسخ دادن به این تاپیک باید وارد سایت شوید .