ورودی های گوگلم کجا رفتن ؟

این تاپیک 9 پاسخ و 4 مشارکت کننده دارد . آخرین آپدیت توسط :  hamid7n ،‏ 2 سال و 10 ماه پیش .

این تاپیک تاکنون 773 بازدید داشته است .

نویسنده پست
چهار شنبه ، 22 ژانویه 2014     6:50 ب.ظ #

boyit

Subscriber
VIP
20 پست9 تاپیک

ورودی گوگلم دقیقا تا ساعت 12 دیشب 3500 بود ولی امروز تا به الان ساعت 5 عصر زیر 100 تا شده
1- تو وبمستر هیچ پیغامی ندارم
2- با سایت های مشهور ببرسی کردم تو لیست سیاه نیستم
* فقط دو هفته ای میشد که افزونه rss poster رو نصب کرده بودم که چندتا سایت رو از طریق ار اس اس مطالبشون رو استفاده میکردم
یعنی چی میشه شده باشه ؟؟؟
آدرس : http://sacar.ir

0  تشکر
چهار شنبه ، 22 ژانویه 2014     8:40 ب.ظ #

reza____ebliser

Subscriber
568 پست67 تاپیک

عزیزم ورودی گوگل شما ارتباطی با افزونه مورد نظر نداره

اون افزونه فقط پست ها و مطالب در فید رو برای شما تبدیل به پست میکنه

من فکر نمیکنم مشکلی وجود داشته باشه

آخه یه سایت حقوقی مال یکی از دوستان بود با هم کار میکردیم بر اساس مطالب یدفعه بازدید بالا میرفت و بعضی مواقع پایین بود

بعضی از مطالب سرچ میشن و بازدید بالاست

2  تشکر
چهار شنبه ، 22 ژانویه 2014     8:50 ب.ظ #

boyit

Subscriber
VIP
20 پست9 تاپیک

آخه تا این حد ؟

بعدشم اگر بحث سرچ شدن و سرچ نشدن باشه من با عنوان سایت عاشقانه نفر اول تو سرچ گوگل بودم ولی الان اصلا اسمی از سایت من نیست و کلا حذف شدم

یعنی ممکنه بن شده باشم فقط فعلا سایت ها و وبمستر اعلام نکرده باشه ؟

0  تشکر
چهار شنبه ، 22 ژانویه 2014     8:59 ب.ظ #

reza____ebliser

Subscriber
568 پست67 تاپیک

تا این حد رو دیگه در جریانش نیستم ای بابا این 2 تا استاد " وحید صالحی ، مهشاد کلانتری " کجا هستن شما رو راهنمایی کنن ؟!!!!

2  تشکر
پنجشنبه ، 23 ژانویه 2014     8:20 ق.ظ #

boyit

Subscriber
VIP
20 پست9 تاپیک

میشه اساتید راهنمایی کنند ، برای رفع مشکل هم میتونم هزینه بکنم

0  تشکر
پنجشنبه ، 23 ژانویه 2014     11:25 ق.ظ #

reza____ebliser

Subscriber
568 پست67 تاپیک

کیوان علی محمدی

حسین محمدی

مهشاد کلانتری

آقای صالحی

به اینها بگو همشون استاد هستند در عرض 30 ثانیه به جواب میرسی

2  تشکر
پنجشنبه ، 23 ژانویه 2014     1:34 ب.ظ #

امیر

ناظم
840 پست3 تاپیک

[quote=21399]کیوان علی محمدی حسین محمدی مهشاد کلانتری آقای صالحی به اینها بگو همشون استاد هستند در عرض 30 ثانیه به جواب میرسی [/quote]

با سلام ..

در زبده بودن این اساتید هیچ شکی نیست .. اما اگر قرار باشه هر کسی شخصا به این اساتید مراجعه و به جواب برسه، باید این انجمن ها رو ببندیم و بگیم برید از اساتید سوال بپرسید ..

سوالاتی که در انجمن ها به صورت عمومی پرسیده می شوند، باید در انجمن ها هم جواب داده شوند تا اینها ثبت شده و جواب آنها برای استفاده، در دسترس عموم قرار گیرد.. به یقین همانگونه که اساتید در انجمن ها پاسخ های لازم رو میداده اند، هم اکنون نیز تاپیک ها رو مطالعه کرده و در صورت لزوم پاسخ میدند ..

0  تشکر
پنجشنبه ، 23 ژانویه 2014     1:38 ب.ظ #

reza____ebliser

Subscriber
568 پست67 تاپیک

[quote=21423]

reza____ebliser نقل قول:
کیوان علی محمدی حسین محمدی مهشاد کلانتری آقای صالحی به اینها بگو همشون استاد هستند در عرض 30 ثانیه به جواب میرسی

با سلام .. در زبده بودن این اساتید هیچ شکی نیست .. اما اگر قرار باشه هر کسی شخصا به این اساتید مراجعه و به جواب برسه، باید این انجمن ها رو ببندیم و بگیم برید از اساتید سوال بپرسید .. سوالاتی که در انجمن ها به صورت عمومی پرسیده می شوند، باید در انجمن ها هم جواب داده شوند تا اینها ثبت شده و جواب آنها برای استفاده، در دسترس عموم قرار گیرد.. به یقین همانگونه که اساتید در انجمن ها پاسخ های لازم رو میداده اند، هم اکنون نیز تاپیک ها رو مطالعه کرده و در صورت لزوم پاسخ میدند .. [/quote]

درسته شما کاملا صحیح میفرمایید ، ببخشید .

2  تشکر
پنجشنبه ، 23 ژانویه 2014     6:07 ب.ظ #

boyit

Subscriber
VIP
20 پست9 تاپیک

پس با این وضعیت کسی راه حلی بلدنیست

0  تشکر
شنبه ، 25 ژانویه 2014     8:07 ب.ظ #

hamid7n

Subscriber
50 پست1 تاپیک

[quote=21344]* فقط دو هفته ای میشد که افزونه rss poster رو نصب کرده بودم که چندتا سایت رو از طریق ار اس اس مطالبشون رو استفاده میکردم[/quote]

سلام

مشکل اصلی سایت شما می تونه همین rss poster باشه چون مطالب کپی واستون ایندکس میشه گوگل شما رو کپی کننده تشخیص می ده و شمارو توی نتایج نشون نمیده ...

0  تشکر
پست 1 تا 10 (از مجموع 10 پست)

برای پاسخ دادن به این تاپیک باید وارد سایت شوید .