ورودی یک ادرس در باکس تب دار

این تاپیک 6 پاسخ و 4 مشارکت کننده دارد . آخرین آپدیت توسط :  Pakdaman ،‏ 3 سال و 3 ماه پیش .

این تاپیک تاکنون 1397 بازدید داشته است .

نویسنده پست
یکشنبه ، 28 اکتبر 2012     4:39 ق.ظ #

amin233

Subscriber
2 پست3 تاپیک

با سلام و تشكر

بنده در سايتم از كد باكس تب دار به عنوان مشاهده آخرين خبر هاي سايتم (تقريبا يك چيز هايي تو مايه هاي سايت خود شما) گذاشتم اما مشكل من اينه كه روزي چند بار بايد اين مطالب به روز شود

و بايد مطالبم را از يك صفحه محتوي كه آخر اون بصورت prestashop/cms.php?id_cms=4 است استفاده كنم

از مطلبي كه در صفحه ارسال داده های فرم های html به یک iframe گذاشته بوديد استفاده كردم اما كل صفحه سايتم رو (هيدر و بقيه قسمت ها رو )در اون باكس قرار ميداد

همانطور كه گفتم بايد روزي چند بار مطالب اين قسمت خبر را به روز كنم و براي همين هم بايد از يك اديتور متن آنلاين استفاده كنم

لطفا در مورد اينكه چطور صفحه محتواي يك صفحه كه بصورت prestashop/cms.php?id_cms=4 است در باكس منوي خبري ام نشون بدهد.

با تشكر فراوان

0  تشکر
یکشنبه ، 28 اکتبر 2012     1:52 ب.ظ #

لقمان آوند

مدیر ارشد
VIP
1704 پست5 تاپیک

سلام ، من خیلی متوجه نشدم آخرش منظورتون چی بود . اگه فقط می خواید آخرین مطالب سایت رو توی باکس تب دار نمایش بدید خوب باید کد نمایش آخرین مطالب رو توی باکس بزارید .

لطفا آدرس سایتتون رو بدید و یه کم واضحتر توضیح بدید چی می خواید . ممنون .

2  تشکر
جمعه ، 2 نوامبر 2012     2:14 ق.ظ #

amin233

Subscriber
2 پست3 تاپیک

[quote=6306]سلام ، من خیلی متوجه نشدم آخرش منظورتون چی بود . اگه فقط می خواید آخرین مطالب سایت رو توی باکس تب دار نمایش بدید خوب باید کد نمایش آخرین مطالب رو توی باکس بزارید . لطفا آدرس سایتتون رو بدید و یه کم واضحتر توضیح بدید چی می خواید . ممنون . [/quote]
 با سلام و تشكر بابت پيگيري تون
ببخشيد كه درست نتونستم توضيح بدهم ،الان روي وب سايتم البته بصورت تستي گذاشتم تا بتونم مشكلم رو بهتر عنوان كنم
در وبسايتم نياز به قسمتي داشتم تا بتونم اخبار سايت رو بصورت تيتر وار بگذارم و از باكس تب داري كه آموزشش رو در سايتتون گذاشته بوديد استفاده كردم
همچنين روزانه بايد چندين مرتبه مطالب قسمت اخبار در باكس تب دار به روز شود براي همين هم نميتوانم هر بار در فايلي كه كد هاي باكس تب دار را گذاشته ام بيايم و مطالب رو اونجا درج كنم،براي همين هم ميخواستم از يك صفحه محتوايي  در برنامه فروشگاه سازم بسازم  و اخبار را در آن نوشته و توسط كد و يا دستوري آن صفحه رو در باكس تب دار فراخواني كنم كه از دستور iframe استفاده كردم اما مشكل اينجاست كه اون صفحه محتوا رو به همراه كليه بلوك هاي سمت چپ و راست و هيدر سايت ،در باكس نمايش ميدهد
لطفا براي انجام اين كار (كه بتوانم متن يك صفحه خاصي رو در باكس فراخواني كنم البته بدون درج هيدر و فوتر و بلوك هاي اطراف آن)بنده رو رهنماي بفرماييد
براي اينكه بهتر منطورم رو برسونم لينك صفحه اصلي خبر  را با قسمت باكس تب دار را در پايين گذاشتم
با تشكر فراوان

http://testbank.ir/shop/cms.php?id_cms=1

http://testbank.ir/shop

0  تشکر
شنبه ، 3 نوامبر 2012     7:58 ق.ظ #

لقمان آوند

مدیر ارشد
VIP
1704 پست5 تاپیک

سلام

عرض کنم خدمتتون که بهترين کار براي شما استفاده از فيد منبع خبريتون هست .

يه سري ابزار ها وجود دارند که سرتيتر هاي موجود در rss سايت رو با قرار دادن کد خاصي نمايش ميده . مي تونيد از اون در باکس تب دار استفاده کنيد .

مثلا اينو ببين : http://www.abzarak.com/?page_id=59

1  تشکر
دوشنبه ، 19 نوامبر 2012     2:34 ب.ظ #

hajrezvan

Subscriber
3 پست0 تاپیک

کد هایی که داده بودید رو داخل قالبم گذاشتم و اومد ولی میخوام این باکس ها رو داخل پست وبلاگ قرار بدم و داخل هر باکس متن بهمراه تصویر قرار بدم
یعنی یکرف محل قرار گیری عکس باشه و طرف دیگه محل قرار گیری متن و نوشته
ممنون میشم که کمکم کنید
سوالم رو تو انجمن هم مطرح کردم ولی هیچ کس پاسخ نداد

باتشکر

0  تشکر
چهار شنبه ، 21 نوامبر 2012     1:03 ق.ظ #

لقمان آوند

مدیر ارشد
VIP
1704 پست5 تاپیک

همین چند دقیقه پیش پاسخ این سوالتون رو دادم . گفتم که معمولا سرویس های وبلاگدهی اجازه استفاده از کدهای این چنینی رو در متن مطالب نمی دن . مگه اینکه یه جوری بتونی اونو با قالبت یکپارچه کنی که البته توی همه ی مطالب وبلاگت میاد و نمی تونی تعین کنی که فقط توی مطلب خاصی بیاد !

0  تشکر
شنبه ، 17 آگوست 2013     12:22 ب.ظ #

Pakdaman

Subscriber
15 پست3 تاپیک

آقای آوند این سایتی که معرفی کردید بدرد ما نمیخوره

این سایتا عشقی کار می کنند! بهتره واسه اون تب بار یه کدی معرفی کنی که بشه توش استفاده کرد

ممنون

0  تشکر
پست 1 تا 7 (از مجموع 7 پست)

برای پاسخ دادن به این تاپیک باید وارد سایت شوید .