هک شدن توسط گروه Fallaga

این تاپیک 5 پاسخ و 3 مشارکت کننده دارد . آخرین آپدیت توسط :  محمد مهدی اکرمی ،‏ 2 سال و 5 ماه پیش .

این تاپیک تاکنون 1002 بازدید داشته است .

نویسنده پست
یکشنبه ، 15 ژوئن 2014     11:21 ق.ظ #

بهرام

Subscriber
263 پست84 تاپیک

سلام
امروز رفتم سایتم رو که هنوز هم کامل نیست رو باز کنم میبینم نوشته

HACKED BY Fallag Tnx & Fallag Gassrini & Hamza Fallag"We Are Fallaga , We Are Muslims "خلاصه که هک کردن سایته هنوز راه نیفتاده ما رو. به هاست تماس گرفتم میگه باید بک آپ کنیم واست اگه میخوای. اما هیچ یوزر پسوردی یا اطلاعات بانک یا کد های قالب تغییر داده نشده. انگار فقط یک کاری کردن که ایندکس عوض شده و به جای ایندکس خودم این صفحه باز میشه. چند وقت پیش قالبم یک مشکلی داشت و واسه همین نه سایت باز میشد نه ادمین وردپرس من فک کردم مشکل از دسترسی هاست و رفتم تو cpanel و تغییر دادم. بعد که فهمیدم مشکل از اونجا نبود دیگه یادم نبود رو چی بودن و همینجوری چیزی که فکر میکردم درسته گذاشتم. ممکنه مشکل از اونجا باشه به نظرتون. دسترسی فولدر های wp-admin و wp-content و wp-includs و سایر فایل هایی که تو شاخه اصلی هستند مثل wp-config رو چند باید باشه؟ دوستان اگه کسی اطلاعاتی داره کمک کنید لطفا

1  تشکر
:: این تاپیک، پاسخ تائیدشده دارد : مشاهده پاسخ تائید شده توسط سوال کننده
یکشنبه ، 15 ژوئن 2014     12:02 ب.ظ # پاسخ تائید شده توسط سوال کننده

لقمان آوند

مدیر ارشد
VIP
1704 پست5 تاپیک

افزونه ی Better wordpress security رو نصب کن و مسائلی رو که میگه دونه به دونه انجام بده و رعایت کن .

منظور از فعال کردن پرمالینک انتخاب گزینه ای غیر از حالت پیشفرض هست . یک مورد دیگه رو انتخاب کنید . البته پیشنهاد من اینه که از ساختار دلخواه استفاده کنید و در فیلد ساختار دلخواه مقدار /%category%/%postname% رو کپی کنید و ذخیره کنید .

3  تشکر
دوشنبه ، 16 ژوئن 2014     11:18 ق.ظ #

بهرام

Subscriber
263 پست84 تاپیک

سلام

ممنون واسه افزونه ای که معرفی کردین. ازم میخواد که پرمالینک رو اکتیو کنم. این همون پیوند های یکتاست دیگه؟ خوب فعاله که و روی پیش فرض هم هست اما همچنان پیغام میده که فعال نیست و اگه میخواین این افزونه به درستی کار کنه پرمالینک رو فعال کنید.

0  تشکر
دوشنبه ، 16 ژوئن 2014     1:25 ب.ظ #

لقمان آوند

مدیر ارشد
VIP
1704 پست5 تاپیک

آدرس سایتتو بده .

2  تشکر
دوشنبه ، 16 ژوئن 2014     9:30 ب.ظ #

بهرام

Subscriber
263 پست84 تاپیک

ممنون اما میشه بگید کجا!؟

0  تشکر
دوشنبه ، 16 ژوئن 2014     11:12 ب.ظ #

محمد مهدی اکرمی

Subscriber
605 پست28 تاپیک

سلام

آدرس سایتتون رو به این ایمیل بفرستید .

شاید بتونم یه کاری کنم :)

info@zistfa.ir

3  تشکر
پست 1 تا 6 (از مجموع 6 پست)

این تاپیک پاسخ تائید شده دارد و بسته شده است .