هماهنگ سازی قالب وردپرس با Ie

این تاپیک 3 پاسخ و 2 مشارکت کننده دارد . آخرین آپدیت توسط :  حسین محمدی ،‏ 2 سال و 11 ماه پیش .

این تاپیک تاکنون 582 بازدید داشته است .

نویسنده پست
پنجشنبه ، 2 ژانویه 2014     5:01 ب.ظ #

etcv

Subscriber
11 پست10 تاپیک

سلام ، قالب سایت من با Ie مشکل داره ، مشکلش هم اینه که تمامی متن های سایت کمی به بالاتر از حد مناسب قرار میگیرن . خودم هم قالب رو کد نویسی کردم و از اول برای فایرفاکس کدنویسی کردم ولی حالا این مشکل برای ie وجود داره اما برای مرورگر های دیگه هیچ مشکلی نداره .

اینم ادرس سایت :

http://www.barool.com/

ممنون میشم زاهنمایی کنید . تشکر.

1  تشکر
پنجشنبه ، 2 ژانویه 2014     7:17 ب.ظ #

حسین محمدی

Subscriber
482 پست60 تاپیک

همونطور که میدونید دیگه ie از مرورگر بودن ساقط شده بهتره که استایل جداگانه بزارید و با یادداشت های شرطی قالب رو برای ie هم تنظیم کنید.

2  تشکر
پنجشنبه ، 2 ژانویه 2014     7:31 ب.ظ #

etcv

Subscriber
11 پست10 تاپیک

[quote=20015]همونطور که میدونید دیگه ie از مرورگر بودن ساقط شده بهتره که استایل جداگانه بزارید و با یادداشت های شرطی قالب رو برای ie هم تنظیم کنید.[/quote]

بله میدونم ولی بسیاری از کاربران سایت من با این مرورگر میان و درخواست های زیادی کردن برای رفع این مشکل . لطف کنید روش استایل جداگانه و یادداشت های شرطی قالب رو توضیح بدید .

سرچ های زیادی هم کردم ولی کامل توضیح نداده بودن .

1  تشکر
پنجشنبه ، 2 ژانویه 2014     7:53 ب.ظ #

حسین محمدی

Subscriber
482 پست60 تاپیک

استایل جداگانه رو بنویسید و با کدی که الصاق شده مرورگررو شناسایی کنید و و با document.write استایل جدید رو به صفحه پیوست کنید(کد js)... برای یادداشت های شرطی هم باید بگم یادداشتهای مخصوص ie هست که با تشخیص نوع ورژن و خصوصیات نوع مرورگر بهتون کمک میکنه

میتونید از HTML5shiv استفاده کنید

2  تشکر
پست 1 تا 4 (از مجموع 4 پست)

برای پاسخ دادن به این تاپیک باید وارد سایت شوید .