هدایت به لینک دیگر در وردپرس

این تاپیک 5 پاسخ و 3 مشارکت کننده دارد . آخرین آپدیت توسط :  طاها دریس ،‏ 2 سال و 7 ماه پیش .

این تاپیک تاکنون 739 بازدید داشته است .

نویسنده پست
دوشنبه ، 21 آوریل 2014     1:11 ق.ظ #

ارشیا

Subscriber
22 پست40 تاپیک

لطفا کامل راهنمایی کنید

میخام در وردپرس یک منو (برگه) درست کنم که وقتی روی اون کلیک میکنم به یک آدرسی که خودم میخوام ریدایرکت بشه (مثلا   www.yahoo.com)  .  برای انجام اینار باید چه کاری انجام بدم ؟

با تشکر

0  تشکر
دوشنبه ، 21 آوریل 2014     3:59 ق.ظ #

طاها دریس

Authorplus
VIP
451 پست5 تاپیک

سلام.

شما اگر منو هاتون رو با استفاده از قابلیت فهرست ها ایجاد کرده باشید، براحتی می تونید اینکارو انجام بدین، اما اگه برگه هارو به عنوان منو در نظر گرفتین، اینکار شدنی نیست.

2  تشکر
دوشنبه ، 21 آوریل 2014     4:01 ق.ظ #

طاها دریس

Authorplus
VIP
451 پست5 تاپیک

البته شدنیه، اما باید به صورت دستی اینکارو انجام بدید.

2  تشکر
دوشنبه ، 21 آوریل 2014     11:27 ق.ظ #

hamid7n

Subscriber
46 پست1 تاپیک

کافیه توی قالب قسمتی که برگه ها هستن دقیقا مثل همون برگه ها لینک مورد نظرتون رو بدید ...

لینک نمونه

4  تشکر
سه شنبه ، 22 آوریل 2014     12:36 ق.ظ #

ارشیا

Subscriber
22 پست40 تاپیک

[quote=25386]سلام. شما اگر منو هاتون رو با استفاده از قابلیت فهرست ها ایجاد کرده باشید، براحتی می تونید اینکارو انجام بدین، اما اگه برگه هارو به عنوان منو در نظر گرفتین، اینکار شدنی نیست. [/quote]

با تشکر

میشه بیشتر توضیح بدین ؟  اینکه با استفاده از قابلیت فهرستها ایجاد کرده باشم ، یعنی چی ؟

باید چه مراحلی انجام بدم که بتونم چنین کاری انجام بدم ، مراحل ایجاد با قابلیت منو چطوره ؟

اینکه میگید برگه ها رو بعنوان منو در نظر گرفته باشم ، نمیشه ؟  منظورتون به چه شکل هست ؟

0  تشکر
سه شنبه ، 22 آوریل 2014     11:41 ق.ظ #

طاها دریس

Authorplus
VIP
451 پست5 تاپیک

ببینید منظورم از قابلیت فهرست ها این هست که شما این قابلیت رو ابتدا در فایل فانکشن فعال کرده باشید و سپس با تابع مخصوص به خودش منو هاتون رو نمایش بدین، شما با قابلیت فهرست ها میتونید منوی مورد نظرتون رو ایجاد کنید و گزینه های منو میتونه شامل دسته بندی ها، برگه ها، و یا لینکهای تعریف شده ی شما باشه.

الان توی پنل ادمین وردپرس، قسمت نمایش > زیر منویی به نام فهرست ها رو نداره؟

[quote=25402]اینکه میگید برگه ها رو بعنوان منو در نظر گرفته باشم ، نمیشه ؟  منظورتون به چه شکل هست ؟[/quote]

منظورم اینه که شما برای ایجاد من از تابع wp_list_pages استفاده کرده باشید،

شدنیه اما قابلیت انعطاف زیادی نداره، الان شما توی کوچکترین ویرایش گیر کردین، این تابع شما رو محدود به برگه ها می کنه فقط و به نظرم از فهرست ها استفاده بکنید خیلی بهتره،

1  تشکر
پست 1 تا 6 (از مجموع 6 پست)

برای پاسخ دادن به این تاپیک باید وارد سایت شوید .