هاست مناسب برای درگاه پرداخت اینترنتی

این تاپیک 1 پاسخ و 2 مشارکت کننده دارد . آخرین آپدیت توسط :  مهران ،‏ 3 هفته و 2 روز پیش .

این تاپیک تاکنون 103 بازدید داشته است .

نویسنده پست
دوشنبه ، 14 نوامبر 2016     4:17 ب.ظ #

علی گنج خانی

Subscriber
1 پست1 تاپیک

با سلام و عرض خسته نباشید خدمت دوستان عزیز

بنده نیاز به یه هاست مناسب با قیمت خوب و بدون قطعی برای سایت درگاه پرداخت دارم،اگه شما هاست خوب سراغ دارید ممنون میشم بگید

0  تشکر
دوشنبه ، 14 نوامبر 2016     10:21 ب.ظ #

مهران

Subscriber
166 پست2 تاپیک

سلام

اگر میخوایید درگاه پرداخت ارائه بدید باید حتما سرور تهیه کنید ، یعنی اصولیش برای تامین امنیت همینه

اما اگر منظورتون این بود میخوایید یه سایت بزنید که درگاه پرداخت داشته باشه و کاربران بتونن پرداخت آنلاین کنند ، بهله هاست میشه

در هر صورت می تونید از شرکت های معتبر و به نام استفاده کنید برای مثال من از میهن وب هاست ، هاست آلمان دارم کیفیتش هم عالیه ، بدون قطعی.

اگر نیاز به سرور هم داشته باشید بازم میهن وبهاست هم کیفیت خدماتش بالاست ، هم به نامه ، هم قیمت هاش به صرفه است

پارس پک و نت افراز هم خوبن ، هاست دی ال رو زیاد تعریف می کنن (یعنی همه میگن عالیه ) ولی قیمت هاش هم نجومیه!

می تونید یه سر به وبهاستینگ تاک هم بزنین و دقیقا چیزی رو که نیاز دارید (فضا قیمت سخت افزار) بنویسید ده دقیقه نشده یه 10 بیست تا پیشنهاد همین طوری سر ریز میشه ولی من همون میهن وبهاست رو پیشنهاد میدم(پیشنهاد میدم تضمین نمی کنم)

موفق باشید

2  تشکر
پست 1 تا 2 (از مجموع 2 پست)

برای پاسخ دادن به این تاپیک باید وارد سایت شوید .