هاست مناسب

این تاپیک 11 پاسخ و 5 مشارکت کننده دارد . آخرین آپدیت توسط :  hossein kb ،‏ 2 سال و 1 ماه پیش .

این تاپیک تاکنون 1522 بازدید داشته است .

نویسنده پست
جمعه ، 17 اکتبر 2014     10:19 ب.ظ #

مهدی حسینیان

Subscriber
118 پست19 تاپیک

سلام ، من تازه 14 سالمه و به سایت سازی خیلی علاقه دارم اما یک هاست خوب پیدا نمی کنم ! هاست ها خیلی قیمت های بالایی دارند و هاست رایگان هم بدردم نمی خوره من اینطور هاستی می خوام :

- فضا و پهنای باند نامحدود

- ساب دامین نامحدود

- دیتابیس نامحدود

- بدون محدویت برای وب میل ها

- دارای IP و سرور اختصاصی

- امنیت بالا

- قیمت مناسب

من خودم یک سایت پیدا کردم که همه این هارو داره اما از نظر امنیت و از بین نرفتن اطلاعات شک دارم . آدرسش هم اینه :

http://nazuka.net/

من هنوز بچه ام و شاید بیشتر از 100 هزار تومن نتونم پول بدم . اما فرض می کنیم سالی 100 هزار تومن پول داده ام اگه سایتم بازدید نداشته باشه چی ؟ ضرر می کنم من هاستی می خوام که ماهیانه یا سالیانه نباشه و مقداری که پول دادم برای مدت نامحدود باشه .

معتبر هم باشه ( کلاهبردار نباشه و اطلاعات را دزدی نکنه ) قیمتش هم خیلی یواشکی بدون توجه پدر و مادرم باشه تا حداکثر 200 هزار تومن .

آیا چیزی سراغ دارید که بتونم فعالیتم رو با آسایش شروع کنم .

ممنون

1  تشکر
شنبه ، 18 اکتبر 2014     12:00 ق.ظ #

nimook

Subscriber
42 پست10 تاپیک

سلام

هاست ها یا رایگانن یا پولی که میگیرن بصورت ماهانه و یا سالانه س و اگر هاستی پیدا کنی که یه پولی بگیره و بعدش دیگه ازت پول نگیره مطمئن باش کارش کار همون هاست رایگانه.

در درجه ی دوم پیشنهاد من اینه که از هاست رایگان استفاده کنی فعلا (همون nazuka.net)هم هاست رایگان میده.در مورد هاست های رایگان هم توی همین انجمن سرچ کن نتیجه رو میبینی.هاست پولی فعلا به درد شما نمیخوره.چون تازه میخوای شروع کنی به سایت زدن و نگران بازدید داشتن و نداشتنی.

موفق باشی

0  تشکر
شنبه ، 18 اکتبر 2014     12:19 ق.ظ #

nimook

Subscriber
42 پست10 تاپیک

این رو هم نگاه کنین

لینک

0  تشکر
شنبه ، 18 اکتبر 2014     2:18 ب.ظ #

مهدی حسینیان

Subscriber
118 پست19 تاپیک

ممنون دوست عزیز nimook جان ، من این پست را نمی بندم تا نظر  دیگران را مشاهده کنم بعد از گذشت مدتی حتما پیشنهاد شما را بعنوان " این پاسخ مرا حل کرد " تیک می زنم .

1  تشکر
شنبه ، 18 اکتبر 2014     3:24 ب.ظ #

mansouri

Subscriber
8 پست0 تاپیک

سلام و درود .

از طریق پیام خصوصی با بنده در ارتباط باشید فکر کنم پیشنهاد خوبی براتون دارم که بنابه دلایلی نمیتونم در تاپیک ذکر کنم .

موفق باشید .

0  تشکر
شنبه ، 18 اکتبر 2014     10:17 ب.ظ #

آرمین نادری

ناظم
389 پست39 تاپیک

مهدی جان واقعا باید به پشتکاری که داری آفرین گفت امیدوارم که در این ضمینه موفق باشی .

من بهت پیشنهاد میکنم که از میهن وب هاست برای میزبانی وبت هاست بگیری چون من خودم تجربه کردم و خیلی هم راضی هستم هم قیمتش خیلی ارزونه و هم امنه . من الان یه سالی میشه که دارم با این شرکت همکاری میکنم و واقعا هم راضی هستم حالا خودت اگه یه سر بزنی بهتره . لینک

1  تشکر
سه شنبه ، 21 اکتبر 2014     12:42 ق.ظ #

مهدی حسینیان

Subscriber
118 پست19 تاپیک

رمین جان ممنون میهن وب هاست قیمت های خوبی داشت فقط یه سوال اگه با هاست دانلود یک سایت غیر دانلود بسازیم مارو مسخره نمی کنند ؟

0  تشکر
سه شنبه ، 21 اکتبر 2014     12:48 ق.ظ #

مهدی حسینیان

Subscriber
118 پست19 تاپیک

ببخشید یه سوال دیگه الان فرق پهنای باند با فضا چیه ؟

اگه بر فرض پنای باند من 20 گیگ باشه و فضای من 2 گیگ من می تونم تا 20 گیگ آپلود کنم ممنون .

0  تشکر
سه شنبه ، 21 اکتبر 2014     7:39 ب.ظ #

آرمین نادری

ناظم
389 پست39 تاپیک

سلام مهدی جان بزار یه چیزی برات بگم هاست دانلود برای سایت هایی هست که حجم فایل هایی آپلود و دانلود میکنن زیاده و ویژگی بارز این نوع هاست ها فضا و پهنای باند زیاده هرچند فرقی نمیکنه که سایتت رو در چه هاستی قرار بدی ولی از نظر من برای یک سایت معمولی استفاده از هاست دانلود کار عاقلانه ای به نظر نمیاد .

و اما سوال دوم فضا اون حجمی هست که میتونی تو هاستت فایل آپلود کنی ولی پهنای باند قضیش کلا فرق میکنه پهنای باند میزان اطلاعاتی هست که رد و بدل میشه مثلا اگه یه فایل 1 گیگابایتی رو دانلود کنی از پهنای باندت کم میشه یا وقتی از سایتت بازدید میکنن از پهنای باند کم میشه از این ساده تر نمیتونم بگم امیدوارم متوجه شده باشی سوال دیگه ای داشتی در خدمتم . 😉

1  تشکر
سه شنبه ، 21 اکتبر 2014     11:58 ب.ظ #

nimook

Subscriber
42 پست10 تاپیک

پهنای باند با بازدید کم میشه؟ یعنی چی دقیقا؟هر بازدید کنده چقدر از فضارو کم میکنه؟منظورم اینه پهنای باند ممکنه تموم بشه یعنی؟مگه میشه؟؟؟مثلا بعد از 10 روز بازدید از سایتت پهنای باندت تموم بشه!

0  تشکر
پست 1 تا 10 (از مجموع 12 پست)

برای پاسخ دادن به این تاپیک باید وارد سایت شوید .