نمایش نام اعضای آنلاین سایت

این تاپیک 6 پاسخ و 3 مشارکت کننده دارد . آخرین آپدیت توسط :  حسین محمدی ،‏ 2 سال و 6 ماه پیش .

این تاپیک تاکنون 842 بازدید داشته است .

نویسنده پست
سه شنبه ، 27 می 2014     7:28 ب.ظ #

faryk2012

Subscriber
27 پست47 تاپیک

با سلام در یک سایت وردپرس با چه افزونه ای میتوان نام اعضای سایت را در ساید بار بدون نیاز به ابزارک نمایش داد؟؟؟؟

0  تشکر
سه شنبه ، 27 می 2014     10:18 ب.ظ #

وحید صالحی

Authorplus
VIP
548 پست4 تاپیک

سلام

در گوگل سرچ کنید کد نمایش اعضای آنلاین در وردپرس ,توابع زیادی در این مورد موجوده

3  تشکر
چهار شنبه ، 28 می 2014     9:13 ق.ظ #

حسین محمدی

Subscriber
482 پست60 تاپیک

سلام و عرض ادب و احترام

شما ابتدا باید جدول اعضای آنلاین رو با استفاده از سشن و آیدی و توابع مختلف بسازید و سپس از دیتابیس استخراج کنید..اگه کامل با وردپرس آشنایی نداشته باشید این روش خیلی سخته

پیشنهاد میکنم از روش دوم استفاده کنید.

1-اگه از دو کلاس wpdb و WP_User_Query میتونید استفاده کنید که استفاده از کلاس wpdb ساده تره

با wpdb و متد get_results میتونید به هر جدولی دسترسی داشته باشید و هر داده ای رو استخراج کنید

این هم نمونه کد

که اول با کلمه کلیدی global شی wpdb رو صدا میزنیم بعد با متد get_results و به وسیله دستورهای Mysql نام نمایشی کاربر رو از جدول کاربرها میگیریم که به وسیله ID مرتب شدند سپس با حلقه foreach آرایه ای که نام کاربرها رو در برگرفته نمایش میدیم...

تابع urldecode به این دلیل استفاده شده که ممکنه اطلاعاتی که از دیتابیس میاد به صورت اینکد باشه که با این تابع دیکد میشه...

2-اگه از افزونه wp statistics استفاده میکنید کارتون فوق العاده ساده است فقط کافیه کد زیر رو توی قالبتون استفاده کنید...

که به وسیله ID کاربر توی جدول میتونید به همه ی اطلاعات اون دسترسی داشته باشید....

تابع get_user_by دوتا پارامتر میگیره یکی field و دومی value

field میتونه مقادیر روبه رو باشه: id یا slug یا email یا login

و value هم مقدار field هست مثلا وقتی field روی email هست شما باید ایمیل کاربر رو وارد کنید تا اطلاعاتش رو بدست بیارید...

مقداری هم که بر میگردونه یه شی هست که فیلدها و متدهاش مثل کلاس Wp-User هست.

مثلا ایمیل کاربر رو از این طریق بدست میاریذ

موفق باشید

1  تشکر
چهار شنبه ، 4 ژوئن 2014     9:49 ب.ظ #

faryk2012

Subscriber
27 پست47 تاپیک

روش اسونتر نداره چون متوجه نشدم

0  تشکر
پنجشنبه ، 5 ژوئن 2014     9:58 ق.ظ #

حسین محمدی

Subscriber
482 پست60 تاپیک

[quote=27016]روش اسونتر نداره چون متوجه نشدم[/quote]

آسون ترین راه همون افزونه wp-statistics هست اگه شما بخواهید یه جدول درست کنید باید با فرمت های زمانی و timesharp کار کنید که یه کمی مشکل تره... فقط کافیه افزونه wp-statistics  رو نصب کنید و کدی رو که در بالا گفتم توی هر جای قالب که خواستید بذارید....

1  تشکر
پنجشنبه ، 5 ژوئن 2014     12:28 ب.ظ #

faryk2012

Subscriber
27 پست47 تاپیک

من این کد رو در سایدبارم بین<?<php?> ک‍پی کردم و افزونه ای ک گفتید رو نصب کردم اما چیزی نمایش نمیده

0  تشکر
جمعه ، 6 ژوئن 2014     11:21 ق.ظ #

حسین محمدی

Subscriber
482 پست60 تاپیک

[quote=27036]من این کد رو در سایدبارم بین<?<php?> ک‍پی کردم و افزونه ای ک گفتید رو نصب کردم اما چیزی نمایش نمیده[/quote]

والا نمیدونم مشکل از کجاست؟ نسخه جدید این  افزونه هم اومده شاید شاید مشکل از اونجا باشه....در کل همه جای کد رو چک کنید...اگه آدرس سایتتون رو بدید شاید بتونم کمک کنم...

0  تشکر
پست 1 تا 7 (از مجموع 7 پست)

برای پاسخ دادن به این تاپیک باید وارد سایت شوید .