نمایش عکس از db

این تاپیک 8 پاسخ و 2 مشارکت کننده دارد . آخرین آپدیت توسط :  کیوان علی محمدی ،‏ 3 سال و 3 ماه پیش .

این تاپیک تاکنون 929 بازدید داشته است .

نویسنده پست
یکشنبه ، 18 آگوست 2013     6:04 ب.ظ #

keramatfar

Subscriber
20 پست7 تاپیک

سلام خسته نباشید.

من درج عکس داخل db نوشتم. حالا ی لینک دیگه گذاشتم اطلاعات جدولو همراه با عکس بخونه . اما نمیدونم چطوری عکسی که درج شده را نمایش دهم . البته این را هم بگم که برای درج فقط داخل db درج میشود در پوشه ی خاصی آپلود نمیشود.تصویر db  هم برایتان ارسال میکنم.

ممنون

پیوست ها:
You must be logged in to view attached files.
0  تشکر
یکشنبه ، 18 آگوست 2013     10:33 ب.ظ #

کیوان علی محمدی

Authorplus
VIP
1792 پست4 تاپیک

سلام،اینطوری که از این جدول شما پیداست،شما از نوع BLOB استفاده کردین،یعنی شما میخواین خود عکس رو توی دیتابیس ذخیره کنی؟ معمولا آدرس عکس رو ذخیره میکنن،اول آپلودش کن بعد آدرس رو از پوشه مثلا images یا uploads بذار توی دیتابیس.

1  تشکر
دوشنبه ، 19 آگوست 2013     2:01 ب.ظ #

keramatfar

Subscriber
20 پست7 تاپیک

ممنون از راهنماییتون. من کد درجو نوشتم ادرسو دخیره میکنه و حتی تو پوشه اپلود هم میزاره.و اینکه اگر اسم عکسی هم نام باشه خودش به طور random اسمی برای فایل میگذارد

اما ی مشکلی دارم من هرکاری میکنم نمیتونم کد select رو بنویسم یعنی نمیاره؟؟ تا حالا انجام ندادم. در واقع ی لینک گذاشتم که تمام اطلاعات ی جدولو همراه با عکس نمایش بده. الان فقط نمیتونم عکسو نشون بدم؟؟ ممنون میشم اگه کمک کنید.

من کد upload گذاشتم اگه کسی هم دوست داره میتونه ازش استفاده کنه.

پیوست ها:
0  تشکر
دوشنبه ، 19 آگوست 2013     4:33 ب.ظ #

کیوان علی محمدی

Authorplus
VIP
1792 پست4 تاپیک

شما الان اومدی نام فایل عکس رو توی فیلد imgimage ذخیره کردی،در حالی که اون نوعش از BLOB بود،نوعش رو عوض کنید به مثلا varchar ،یه سایز بزرگ هم براش تعیین کنید. برای select هم باید مقداری که از دیتابیس دریافت میکنی رو توی src تگ img قرار بدی.

WebRep

Overall rating

This site has no rating
(not enough votes)

1  تشکر
جمعه ، 23 آگوست 2013     3:35 ب.ظ #

keramatfar

Subscriber
20 پست7 تاپیک

ممنون از راهنماییتون. ولی من جواب نگرفتم.

ببینید من تو ی لینک دیگه آپلود گداشتم تو ی لینک دیگه میخوام هرچی upload شده را نشون بده. (اطلاعات همراه با عکس). با اینکه تو image گذاشتم نشون میده.

پیوست ها:
0  تشکر
شنبه ، 24 آگوست 2013     8:07 ب.ظ #

keramatfar

Subscriber
20 پست7 تاپیک

سلام خواهش میکنم اگه میشه این قسمتو بهم کمک کنید.میخوام عکس رو صفحه نشون بده. قبلا کاربر درج کرده و حالا در یک لینک دیگه میخواد اطلاعات را همراه با عکس نشون بده.

ممنون میشم اگه کمک کنید

0  تشکر
یکشنبه ، 25 آگوست 2013     7:23 ق.ظ #

کیوان علی محمدی

Authorplus
VIP
1792 پست4 تاپیک

شما باید کوئری Select رو بنویسید و سطر های لازم رو  واکشی کنید بعدش توی حلقه اونو نمایش بدید،فکر نمیکنم اینقدرام سخت باشه براتون.

1  تشکر
یکشنبه ، 25 آگوست 2013     3:30 ب.ظ #

keramatfar

Subscriber
20 پست7 تاپیک

دقیقا من این کارو کردم اما جواب نمیده احتمالا مشکلش ی چیز کوچیکه . سعیمو میکنم ایشالله جواب میگیرم.احتمالا تو آدرس دهی پوشه س.

ممنون .ازسایت خوبتون تشکر میکنم.واقعا ممنون

0  تشکر
دوشنبه ، 26 آگوست 2013     11:19 ب.ظ #

کیوان علی محمدی

Authorplus
VIP
1792 پست4 تاپیک

حتما آدرسی که توی دیتابیس و آدرس پوشه ها رو چک کن.

1  تشکر
پست 1 تا 9 (از مجموع 9 پست)

برای پاسخ دادن به این تاپیک باید وارد سایت شوید .