نمایش سایز کوچک تر در صفحات موبایل

این تاپیک 6 پاسخ و 3 مشارکت کننده دارد . آخرین آپدیت توسط :  وحید صالحی ،‏ 11 ماه و 3 هفته پیش .

این تاپیک تاکنون 371 بازدید داشته است .

تگ شده :  

نویسنده پست
چهار شنبه ، 16 دسامبر 2015     10:40 ب.ظ #

reza_yki

Subscriber
52 پست29 تاپیک

سلام من دارم قالب خودم رو واکنش گرا می کنم حالا دونبال راهی هستم که تصویر کوچکتر که قبلا برش خورده رو نشون بده یعنی من یک تصویر رو در دو اندازه مختلف برش دادم وقتی در صفحات بزرگ نشون داده میشه اندازه بزرگ رو نشون بده و در صفحات کوچک مثل تبلت و موبایل سایز کوچک رو نشون بده راهنمایی کنید لطفا

0  تشکر
:: این تاپیک، پاسخ تائیدشده دارد : مشاهده پاسخ تائید شده توسط سوال کننده
چهار شنبه ، 16 دسامبر 2015     11:51 ب.ظ #

حمید رضا مصطفی زاده

Subscriber
124 پست11 تاپیک

سلام اگر از بوت استرپ استفاده میکنید کافیه از کلاس های خودش در تگ ها hidden استفاده کنید.مثلا hidden-xs

اگر هم از بوت استرپ استفاده نمیکنید باید برای قسمت مربوط از mediaمورد نظر برای موبایل visible:hidden استفاده کنید.

موفق باشید

0  تشکر
چهار شنبه ، 16 دسامبر 2015     11:57 ب.ظ #

reza_yki

Subscriber
52 پست29 تاپیک

ممنون ولی من می خوام که کلا بعد این که سایز صفحه رو فهمید سایز مربوط به خودش رو لود کنه نه هر دو رو نشون بده کل من می خوام سرعت لود بیشتر بشه با گفته شما بر عکس هر دو رو لود می کنه فقط یکی از اون ها رو مخفی می کنه

0  تشکر
پنجشنبه ، 17 دسامبر 2015     12:05 ق.ظ #

حمید رضا مصطفی زاده

Subscriber
124 پست11 تاپیک

فک نکنم راهی برای این کاری که میگید باشه چرا که شما باید تمام المان هایی که در حالت عادی دارید رو لود کنید (این که هیچ شکی نیس)

حال باید تو حالت کوچیک شدن واسه موبایل اون هایی رو که نمیخواهید رو نمایش نده.

نه اینکه کلا لودش نکنه!!!

چون حالت رسپانسیو بعد از اینکه رزولیشن رو تشخیص میده میاد و بر اساس استایل های ما (یعنی حالت عادی و کل خط کد ها) میگه کدوم ها رو نمایش بده و کدوم ها رو نده.

برای حالت موبایل از تصاویر کمتر (و یا با کیفیت پایین تر) استفاده کنید و در واقع از قسمت های پردازشی سنگین تر صرف نظر کنید.

موفق باشید

0  تشکر
پنجشنبه ، 17 دسامبر 2015     8:49 ق.ظ #

وحید صالحی

Authorplus
VIP
548 پست4 تاپیک

سلام دوست عزیز اگر از پراپرتی display:none; بجای display:hidden; استفاده کنید دیگه لود نمی کنه و روشش هم همینه

موفق باشید

0  تشکر
پنجشنبه ، 17 دسامبر 2015     12:03 ب.ظ #

reza_yki

Subscriber
52 پست29 تاپیک

مطمئن هستید؟ چون من این رو امتحان کردم فقط نمایش نمی ده ولی لود میکنه آخه مگه با css میشه کاری کرد که تصویر کلا لود نشه؟

پیوست ها:
You must be logged in to view attached files.
0  تشکر
پنجشنبه ، 17 دسامبر 2015     10:16 ب.ظ # پاسخ تائید شده توسط سوال کننده

وحید صالحی

Authorplus
VIP
548 پست4 تاپیک

اگر منظورتون لود سمت کلاینت هست درسته با css نمیشه می تونید توسط جاواسکریپ این کار روانجام بدید یعنی باید عرض صفحه رو بگیرید و یک درخواست اجکس ارسال کنید و به لحظه توصویر مورد نظر رو لود کنید اما دلیلی برای این همه سخت گرفتن لود یک عکس وجود نداره

3  تشکر
پست 1 تا 7 (از مجموع 7 پست)

این تاپیک پاسخ تائید شده دارد و بسته شده است .