نظر شما در مورد بسته های آموزشی!؟

این تاپیک 11 پاسخ و 8 مشارکت کننده دارد . آخرین آپدیت توسط :  حمید رضا مصطفی زاده ،‏ 11 ماه و 3 هفته پیش .

این تاپیک تاکنون 894 بازدید داشته است .

نویسنده پست
جمعه ، 11 دسامبر 2015     2:40 ب.ظ #

Farid S

Subscriber
10 پست10 تاپیک

لطفا اگه بسته ای رو خریداری کردین از سون لرن نظرتون رو اینجا بگید

من خودم واسه جی کوئری میخواستم و یه تجربه بد از خرید بسته های آموزشی لایتک داشتم. لطفا تجربه خودتون رو به اشتراک بگذارید.

4  تشکر
جمعه ، 11 دسامبر 2015     6:03 ب.ظ #

حمید رضا مصطفی زاده

Subscriber
124 پست11 تاپیک

سلام دوست عزیز

بنده خودم از دانشجویان سون لرن هستم و از 9 دوره ای که سون لرن برگزار کرده 7 دوره رو ثبت نام کردم.(اسم من رو در لیست دانشجویان میتونید ببینید)

مهندس منم دقیقا مثه تو 2 دل بودم چون آموزش های زیادی و موسسات زیادی تو سطح شهر رفتم که واقعا جالب نبوده.....

تا اینکه با این سایت آشنا شدم.با خودم گفتم اینم شاید مثه بقیه باشه و جالب نباشه پول و مهمتر از اون وقت من رو بگیره...

ریسک نکردم و فقط css گرفتم که اگه جالب نبود حداقل تو یه پکیج ضرر کرده باشم (چون به مجموعه کامل نیاز داشتم و فقط css رو تنها نیاز نداشتم)

آقایی که شما باشی عرض چند هفته همه رو ثبت نام کردم و الانم بسیار راضی ام....

مثلا همین jquery که شما میخای بگیری برو خودت پروژه هاش رو نگاه کن....

در ضمن من تمام سایت هایی که تو حوزه وب کار میکنن رو دیدم

اما واقعا به جد عرض میکنم نه از لحاظ کیفیتی و نه از لحاظ هزینه ای قابل مقایسه نیست.

از اون مهمتر حتی اگه حرفه ای هم باشی بازم تو هین کد زدن به مشکلاتی خواهی خورد که باید یه نفر پشتیبانی کنه و پاسخگو شما باشه.

که الحمدلله سون لرن با اساتید خوبی که داره پاسخگوی شما هست.

همین جا از همشون تشکر میکنم و دست تمام اساتید رو به گرمی میفشارم.

امیدوارم که شما هم هر جا هستید موفق باشید

6  تشکر
جمعه ، 11 دسامبر 2015     6:52 ب.ظ #

MeshCaT

Subscriber
3 پست1 تاپیک

سلام من خودم هم نا خودآگاه با این سایت آشنا شدم و بطور اتفاقی.
تا نباشد چیزکی مردم نگویند چیزها......
من خودم چند ماه هست که دنبال ویدئو های آموزشی وب بودم تا اینکه این سایت رو پیدا کردم و بالعکس دوست عزیزمون آقای مصطفی زاده یک پک هم نگرفتم امتحان کنم. 5تا پک رو قراره امشب سفارش بدم.

از لحاظ پشتیبانی هم اینو بگم من خودم طی تماسی که با آقای صالحی داشتم و ایشون منو نمیشناختن و حتی هنوزم دوره هاشونو نگرفتم ازشون راهنمایی خواستم درباره طراحی وب که ایشون راحت 30 دقیقه برای من وقت گذاشتن و توضیحاتی رو در این مورد بهم دادن که واقعا توی این کشور به نظر من تعداد انگشت شماری هستن که بدون هزینه و یا با هزینه کمتر میان برای طرف وقت میزارن تا راهنماییش کنن و راه درست رو بهش نشون بدن.

من هم از تلاش این اساتید بزرگوار  تشکر میکنم و در آخر خدا قوتتون بده یا علی....

7  تشکر
جمعه ، 11 دسامبر 2015     6:55 ب.ظ #

Farid S

Subscriber
10 پست10 تاپیک

ممنون

کجا پاسخگو هستن؟ چون توی انجمن که پاسخ گو نداره!

3  تشکر
جمعه ، 11 دسامبر 2015     7:43 ب.ظ #

MeshCaT

Subscriber
3 پست1 تاپیک

شماره تماس دارند و میتونید ایمیل هم بزنید، به اون استادی که دوره شو ثبت نام کردیم

5  تشکر
جمعه ، 11 دسامبر 2015     8:37 ب.ظ #

حمید رضا مصطفی زاده

Subscriber
124 پست11 تاپیک

خواهش میکنم جناب مشکات.حقیقت چون من زیاد دوره ها رو جز سون لرن رفته بودم و نتیجه خاصی رو نتونستم بگیرم ریسک نکردم  و برای همین در حین نیاز فقط یکیش رو گرفتم.(چون نمیدونستم دوره ها خوب هستن) و بعد از اینکه یکیش رو دیدم گفتم مشت نمونه خروار هست و بقیش رو هم تهیه کردم.

کاربر عزیز Farid S شما بعد از اینکه در دوره ها ثبت نام کنید تو هر جلسه ای که گوش میکنید و کار میکنید نوشته سوالات اگر تو همون جلسه سوالی داشتید میتونید بپرسید.

هرچند من خیلی از دوستان رو دیدم که گاها با این که کاربر سایت نیستن اساتید از سر لطفی که دارن پاسخگو به اون ها هستن.

شک نکن مهندس در انتخابت...

3  تشکر
جمعه ، 11 دسامبر 2015     9:49 ب.ظ #

mehdi karimi

Subscriber
35 پست10 تاپیک

من تا الان تمام دوره های سون رو خریداری کردم و واقعا عالین همشون مخصوصا دوره فوتوشاپ و جاوا اسکریپت ، دوره وردپرس هم عالیه که در حال برگزاریه

5  تشکر
شنبه ، 12 دسامبر 2015     12:49 ب.ظ #

محمد

Subscriber
87 پست0 تاپیک

سلام  من فقط تو نت یه استادو خیلی خیلی قبول دارم واقعا تدریسش عالیه ولی بعد اون نظیر آقای آوند تو نت نیست

1  تشکر
یکشنبه ، 13 دسامبر 2015     12:41 ب.ظ #

hassani

Contributorplus
2 پست3 تاپیک

هم تدریس شون عالیه هم پشتیبانی و پاسخ گوییشون من که هرچی سوال برام پیش میومد از استادان سون لرن میپرسیدم و با راهنماییشون به جواب میرسیدم.

1  تشکر
یکشنبه ، 13 دسامبر 2015     6:20 ب.ظ #

naani

Subscriber
106 پست60 تاپیک

حالا که همه اینجا تجربه دارن یه سوال هم من بپرسم!

من می خوام پکیج آموزش طراحی وب آقای آوند رو بگیرم، هیچی هم از کد و... هم نمیدونم. میخوام از صفر شروع کنم، به نظرتون مفید هست؟ واسه من قابل فهم هست؟؟

1  تشکر
پست 1 تا 10 (از مجموع 12 پست)

برای پاسخ دادن به این تاپیک باید وارد سایت شوید .