نظر سنجی برای وبلاگ

این تاپیک 11 پاسخ و 3 مشارکت کننده دارد . آخرین آپدیت توسط :  saji ،‏ 4 سال پیش .

این تاپیک تاکنون 3197 بازدید داشته است .

نویسنده پست
شنبه ، 1 دسامبر 2012     11:54 ق.ظ #

saji

Subscriber
12 پست6 تاپیک

با عرض سلام....من از این سایت هایی که ابزار میدن برای وبلاگ ها..یک کد برای نظر سنجی گرفتم....ولی یک مشکل که وجود داره اینه که هر کی هر روز میتونه یک رای بده و یا حتی روزی چند بار....ولی من میخوام هر آی پی برای همیشه فقط یک رای بده....ولی این امکان و هیچ ابزاری نداره.....خواهش میکنم راهنماییم کنید چه کار کنم تا در نظر سنجی هر آی پی فقط برای یک بار بتونه شرکت کنه برای همیشه

3  تشکر
شنبه ، 1 دسامبر 2012     12:18 ب.ظ #

mokha

Subscriber
3 پست1 تاپیک

سلام

میتونی از ابزار نظرسنجی سایت قارتال آنلاین استفاده کنی. حدوداً 3 تا 4 روز رای تکراری ثبت نمیشه.

مزیت دیگه ای هم داره بصورت ای-جکس هست و تبلیغی نمایش نمیده.

البته برای استفاده از ابزار نظرسنجی باید عضو سایت بشی.

در ضمن اماکن اینکه رای تکرای هیچگاه ثبت نشه وجود داره ولی معقول نیست چون آی.پی کاربران با هربار اتصال به اینترنت تغییر میکنه و ممکنه کسی اصلاً نتونه تو نظرسنجی شرکت کنه.

1  تشکر
شنبه ، 1 دسامبر 2012     1:30 ب.ظ #

لقمان آوند

مدیر ارشد
VIP
1704 پست5 تاپیک

سلام

این به ابزاری که شما استفاده می کنی مربوط میشه و شما نمی تونی کاریش کنی . بهتره یه ابزار دیگه پیدا کنی . نمونش رو دوستمون در بالا آدرس دادن .

1  تشکر
شنبه ، 1 دسامبر 2012     2:44 ب.ظ #

saji

Subscriber
12 پست6 تاپیک

[quote=7646]سلام میتونی از ابزار نظرسنجی سایت قارتال آنلایناستفاده کنی. حدوداً 3 تا 4 روز رای تکراری ثبت نمیشه. مزیت دیگه ای هم داره بصورت ای-جکس هست و تبلیغی نمایش نمیده. البته برای استفاده از ابزار نظرسنجی باید عضو سایت بشی. در ضمن اماکن اینکه رای تکرای هیچگاه ثبت نشه وجود داره ولی معقول نیست چون آی.پی کاربران با هربار اتصال به اینترنت تغییر میکنه و ممکنه کسی اصلاً نتونه تو نظرسنجی شرکت کنه. [/quote]
 اول خیلی ممنون....ایشااله استفاده میکنم از این
آدرسی که فرمودید...اما  بعضی سایتای خیلی معتبر رو دیدم که حتی بعضی موقع با استفاده از وی پی ان نمیتونی دو بار رای بدی......بازم ممنون

0  تشکر
شنبه ، 1 دسامبر 2012     2:48 ب.ظ #

saji

Subscriber
12 پست6 تاپیک

[quote=7646]سلام میتونی از ابزار نظرسنجی سایت قارتال آنلایناستفاده کنی. حدوداً 3 تا 4 روز رای تکراری ثبت نمیشه. مزیت دیگه ای هم داره بصورت ای-جکس هست و تبلیغی نمایش نمیده. البته برای استفاده از ابزار نظرسنجی باید عضو سایت بشی. در ضمن اماکن اینکه رای تکرای هیچگاه ثبت نشه وجود داره ولی معقول نیست چون آی.پی کاربران با هربار اتصال به اینترنت تغییر میکنه و ممکنه کسی اصلاً نتونه تو نظرسنجی شرکت کنه. [/quote]
 داداش راستی این سایتم دیدم..ولی اینم یک روز یک رای حداکثرش برای رای دهی......

1  تشکر
شنبه ، 1 دسامبر 2012     2:49 ب.ظ #

saji

Subscriber
12 پست6 تاپیک

[quote=7651]سلام این به ابزاری که شما استفاده می کنی مربوط میشه و شما نمی تونی کاریش کنی . بهتره یه ابزار دیگه پیدا کنی . نمونش رو دوستمون در بالا آدرس دادن . [/quote]
 آقا لقمان این سایت رو هم دیدم ولی نشد....اینم هر روز میتونی یک رای بدی...من میخوام برای یه هفته فقط هر کی بتونه یک رای بدی.....راه حلی برای ما ندارید؟؟

0  تشکر
شنبه ، 1 دسامبر 2012     3:08 ب.ظ #

mokha

Subscriber
3 پست1 تاپیک

[quote=7659]

نقل قول از mokha :
سلام میتونی از ابزار نظرسنجی سایت قارتال آنلایناستفاده کنی. حدوداً 3 تا 4 روز رای تکراری ثبت نمیشه. مزیت دیگه ای هم داره بصورت ای-جکس هست و تبلیغی نمایش نمیده. البته برای استفاده از ابزار نظرسنجی باید عضو سایت بشی. در ضمن اماکن اینکه رای تکرای هیچگاه ثبت نشه وجود داره ولی معقول نیست چون آی.پی کاربران با هربار اتصال به اینترنت تغییر میکنه و ممکنه کسی اصلاً نتونه تو نظرسنجی شرکت کنه.

داداش راستی این سایتم دیدم..ولی اینم یک روز یک رای حداکثرش برای رای دهی...... [/quote]
نوشته هر روز 1 رای ولی من خودم امتحان کردم 3 تا 4 روز حتی با استفاده از وی.پی.ان رای تکراری ثبت نمیکنه

1  تشکر
شنبه ، 1 دسامبر 2012     3:10 ب.ظ #

saji

Subscriber
12 پست6 تاپیک

[quote=7661]

نقل قول از saji :

نقل قول از mokha :
سلام میتونی از ابزار نظرسنجی سایت قارتال آنلایناستفاده کنی. حدوداً 3 تا 4 روز رای تکراری ثبت نمیشه. مزیت دیگه ای هم داره بصورت ای-جکس هست و تبلیغی نمایش نمیده. البته برای استفاده از ابزار نظرسنجی باید عضو سایت بشی. در ضمن اماکن اینکه رای تکرای هیچگاه ثبت نشه وجود داره ولی معقول نیست چون آی.پی کاربران با هربار اتصال به اینترنت تغییر میکنه و ممکنه کسی اصلاً نتونه تو نظرسنجی شرکت کنه.

نوشته هر روز 1 رای ولی من خودم امتحان کردم 3 تا 4 روز حتی با استفاده از وی.پی.ان رای تکراری ثبت نمیکنه [/quote]
 باشه امتحان میکنم ممنون

1  تشکر
شنبه ، 1 دسامبر 2012     3:18 ب.ظ #

saji

Subscriber
12 پست6 تاپیک

[quote=7661]

نقل قول از saji :

نقل قول از mokha :

نوشته هر روز 1 رای ولی من خودم امتحان کردم 3 تا 4 روز حتی با استفاده از وی.پی.ان رای تکراری ثبت نمیکنه [/quote]
 داداش سایتش پوکید............خودت نگاه کن..شانس ماسا

0  تشکر
شنبه ، 1 دسامبر 2012     3:45 ب.ظ #

mokha

Subscriber
3 پست1 تاپیک

[quote=7663]

نقل قول از mokha :

نقل قول از saji :

نقل قول از mokha :

نوشته هر روز 1 رای ولی من خودم امتحان کردم 3 تا 4 روز حتی با استفاده از وی.پی.ان رای تکراری ثبت نمیکنه

داداش سایتش پوکید............خودت نگاه کن..شانس ماسا [/quote]

چیزی نیست مگه چی شده

0  تشکر
پست 1 تا 10 (از مجموع 12 پست)

برای پاسخ دادن به این تاپیک باید وارد سایت شوید .