نصب adsl

این تاپیک 6 پاسخ و 5 مشارکت کننده دارد . آخرین آپدیت توسط :  علی ،‏ 5 ماه و 2 هفته پیش .

این تاپیک تاکنون 835 بازدید داشته است .

نویسنده پست
چهار شنبه ، 14 می 2014     8:09 ق.ظ #

naani

Subscriber
106 پست60 تاپیک

سلام دوستان. من adsl از مخابرات میگیرم. مودمم هم کانفینگ کردم. اون کسی که اومد کانفینگ کرد گفت باید یه درایور نصب کنی تا دیگه بتونی کانکت بشی. سیستمو بردم بیرون برام نصب کردن. الان که ویندوز عوض کردم نمیدونم باید چیکار کنم. یعنی نه میدونم باید چه درایوری رو دانلود و نصب کنم؟ چطوری کانکشن بسازم؟ و... میتونید منو راهنمایی کنید؟

0  تشکر
چهار شنبه ، 14 می 2014     12:38 ب.ظ #

علی دیباوند

Subscriber
1 پست0 تاپیک

اسم مودم و نوعش چی هست؟

0  تشکر
پنجشنبه ، 15 می 2014     2:49 ب.ظ #

+amirali

Subscriber
200 پست28 تاپیک

سلام

دوس عزیر خب وقتی که ویندوز عوض میشه اون درایوری که دادی بیرون برات نصب کردن از رو سیستم حذف میشه بنابراین دوباره یا باید بدی بیرون برات نصب کنن یا خودت نصبش کنی

درایوری که باید نصب بشه مربوط میشه به مادربورد سیستم تا بتونه مودم ای دی اس الت رو بشناسه

روش اول : حالا باید اول مدل و مارک مادربورد سیستمت رو نگاه کنی بعد از تو نت دنبالش بگردی و پیدا کنی که همچین چیزی احتمال پیدا کردنش 10 درصد هست

روش دوم : در این روش باید داخل سی دی ها و اون جعبه مادربوردت که موقع خرید سیستم از فروشنده تحویل گرفتی بگردی و سی دی مربوط به مادربورد رو پیدا کنی و بعد نصبش کنی

روش سوم : میبری بیرون تا همون که دفه قبل برات نصب کرده الانم برات نصب کنه

وقتی برات نصبش کرد بهش بگو بی زحمت یه نسخه از اینو بهم بده که دفه ی بعد مزاحمتون نشم :)

روش چهارم : خسته نباشی :)

1  تشکر
پنجشنبه ، 15 می 2014     9:44 ب.ظ #

علی

ناظم
173 پست3 تاپیک

خود مودم ها هم فک کنم یه سی دی کوچولو دارن !

ماله ما که داره ! 😀

0  تشکر
جمعه ، 16 می 2014     12:42 ب.ظ #

+amirali

Subscriber
200 پست28 تاپیک

علی اقا سی دی مودم ربطی به سیستم نداره

سیستم باید توسط پورتی که داره مودم رو بشناسه

سی دی که توی مودم هست بیشتر روش کار و توضیحات مربوط به مودم رو داخل خودش جا داده

چون توی هر سیستم مادربرد فرق میکنه بعید میدونم چیز مرجعی ارائه شده باشه که توی همه سیستم ها کار کنه...

0  تشکر
سه شنبه ، 21 ژوئن 2016     9:14 ب.ظ #

فاضل نغیمش

Subscriber
22 پست1 تاپیک

یه درایو جادویی بگیر(dvdهمه کاره)و اونرو(درایو جادویی)نصب کن

0  تشکر
چهار شنبه ، 22 ژوئن 2016     1:30 ب.ظ #

علی

ناظم
173 پست3 تاپیک

سلام علیکم

کاربرگرامی «فاضل نغیمش» ، لطفا در حین پاسخ به تاریخ تایپیک ها دقت فرمایید.

0  تشکر
پست 1 تا 7 (از مجموع 7 پست)

برای پاسخ دادن به این تاپیک باید وارد سایت شوید .