نصب و راه اندازی وردپرس برای بخش بلاگ یک سایت

این تاپیک 7 پاسخ و 2 مشارکت کننده دارد . آخرین آپدیت توسط :  محمد مهدی اکرمی ،‏ 1 سال و 2 ماه پیش .

این تاپیک تاکنون 407 بازدید داشته است .

نویسنده پست
پنجشنبه ، 10 سپتامبر 2015     7:35 ب.ظ #

بهرام

Subscriber
263 پست84 تاپیک

دوستان سلام

یک سایت داریم که کد بیس هست و با php نوشته شده. حالا میخوایم برای سایت یک قسمت بلاگ ایجاد کنیم جهت نمایش سایز مطالب سایت و میخوایم بلاگ با وردپرس راه اندازی و مدیریت بشه. با استقاده از هاست و دامین مشترک که الان سایت روش ران هست. به چه صورت میشه انکارو انجام داد؟

0  تشکر
:: این تاپیک، پاسخ تائیدشده دارد : مشاهده پاسخ تائید شده توسط سوال کننده
پنجشنبه ، 10 سپتامبر 2015     8:49 ب.ظ #

محمد مهدی اکرمی

Subscriber
605 پست28 تاپیک

سلام دوست عزیز

اگر منظورتون این هست که مطالبی که منتشر میکنید رو در همون آدرس اصلی به نمایش بزارید باید یه سری تغییرات بدید .

اما اگر میخواهید که کلا بخش بلاگ باری خودش جدا باشه میتونید یکی از اینها رو انتخاب کنید :

yoursite.com/blog

blog.yoursite.com

البته فکر کنم منظورتون همون چیزی هست که در ابتدا گفتم . اگر اینطوره بید تا راهنماییتون کنم .

موفق باشید ... :)

2  تشکر
جمعه ، 11 سپتامبر 2015     3:18 ب.ظ #

بهرام

Subscriber
263 پست84 تاپیک

منظورم

اما اگر میخواهید که کلا بخش بلاگ باری خودش جدا باشه میتونید یکی از اینها رو انتخاب کنید :

yoursite.com/blog

blog.yoursite.com

هست، ممنون میشم راهنمایی کنید و اینکه به نظرتون کدوم بهتره؟

blog.yoursite.com یا yoursite.com/blog؟

0  تشکر
جمعه ، 11 سپتامبر 2015     3:21 ب.ظ #

محمد مهدی اکرمی

Subscriber
605 پست28 تاپیک

از لحاظ سئو yoursite.com/blog بهتره چون تمام بازدید ها برای yoursite.com ثبت میشه و سئوش بالا میره . اما اگر blog.yoursite.com رو درست کنید اگر بازدیدش بالا بره سئوش از سایت اصلی جدا میشه . یعنی حتی pagerank هم جدای از سایت اصلی محاسبه میشه .

حالا شما هر کدوم رو میخوای انتخاب کن تا بعد بریم سراغ این که چطوری با اسکریپت یه اتصال با وردپرس ایجاد کنی ....

2  تشکر
جمعه ، 11 سپتامبر 2015     3:25 ب.ظ #

بهرام

Subscriber
263 پست84 تاپیک

ممنون ، فکر میکنم  yoursite.com/blog بهتره چون هدف ما هم بالا بردن سئو سایت اصلی هست و اونقدری هم بازدید نداریم کلا

0  تشکر
جمعه ، 11 سپتامبر 2015     3:28 ب.ظ #

محمد مهدی اکرمی

Subscriber
605 پست28 تاپیک

خوب پس یه فولدر مثلا با اسم blog در روت سایتتون درست کنید بعد وردپرس رو در اون جا کپی کنید و بعد مراحل نصب رو طی کنید . من یه لحظه فکر کردم میخوای مطالبی که تو وردپرس ثبت میشه در اسکریپت خودت در سایت اصلی نمایش بدی .

اگر مشکلی نداری بیا تو hangouts گوگل تا راحت تر صحبت کنیم .

id => 98scripts

1  تشکر
جمعه ، 11 سپتامبر 2015     10:00 ب.ظ #

بهرام

Subscriber
263 پست84 تاپیک

پس تنظیمات خاص دیگه ای احتیاج نیست انجام بدیم؟ در مورد blog.yoursite.com چطور؟

این روش رو هم اگه میشه توضیح بدین که دیگه مطلب کامل بشه

0  تشکر
جمعه ، 11 سپتامبر 2015     10:56 ب.ظ # پاسخ تائید شده توسط سوال کننده

محمد مهدی اکرمی

Subscriber
605 پست28 تاپیک

این روش هم هیچ فرقی با قبلی نداره . فقط باید یه ساب دامین از توی هاست درست کنید مقلا به اسم blog اون وقت برای اینکه مدیریتش کنید در روت سایت یک فولدر با همین اسم درست شده . شما باید وردپرس و اون جا بریزی و بعد با وارد کردن آدرس blog.yoursite.com مراحل نصب رو شروع کنید .

موفق باشید ... :)

0  تشکر
پست 1 تا 8 (از مجموع 8 پست)

این تاپیک پاسخ تائید شده دارد و بسته شده است .