نصب وردپرس روی شبکه داخلی

این تاپیک 1 پاسخ و 2 مشارکت کننده دارد . آخرین آپدیت توسط :  رستم سوداگری ،‏ 11 ماه پیش .

این تاپیک تاکنون 375 بازدید داشته است .

نویسنده پست
سه شنبه ، 29 دسامبر 2015     10:32 ق.ظ #

Alireza Zahedi

Subscriber
0 پست1 تاپیک

با سلام . ببخشید ایا امکان این وجود داره که یه سایت یا سیستم تحت وب که با وردپرس نوشته شده را روی یک شبکه داخلی اجرا کرد (به جای وب ) . من در یک شرکت کار میکنم که شبکه انها به صورت دامین و ویندوز سرور2008 است و میخواهم سایتی که با وردپرس ساخته ام را روی سرور نصب کنم تا فقط کسانی که در این شبکه هستند از ان استفاده کنند . میخواستم ببینم با نصب xampp یا wampp روی سرور میتوان این کار را انجام داد و اونوقت از روی کلاینتها چجوری میشه اون را اجرا کرد .ایا نیاز به تنظیم خاصی روی سرور هست ؟ آیا میشه روی کلاینتها هم نصب کرد ؟ ممنون میشم اگه من را راهنمایی کنید

0  تشکر
شنبه ، 9 ژانویه 2016     12:35 ب.ظ #

رستم سوداگری

Subscriber
VIP
17 پست2 تاپیک

با  سلام

تنظیماتی که خدمتتون میگم رو بر روی Wamp  انجام بدید تا این امکان رو داشته باشید.

آخرین نسخه wamp رو نصب کنید.

مطمئن بشید که پورت 80 .

از ای پی ثابت استفاده کنید .

موقع نصب وردپرس به از localhost استفاده نکنید بلکه ای پی کامپیوتر سرور رو وارد کنید.

توجه داشته باشید اگه این کارو نکنید آدرس دهی فایل هاتون تو کامپیوتر های دیگه بهم میخوره و فایل ها درست نمایش داده نمیشه.

تو منوی wamp گزینه put online رو بزنید تا قابلیت استفاده تو شبکه رو داشته باشید.

به فایل httpd.conf تو مسیر C:\wamp\bin\apache\apache2.4.9\conf   برید و بگردید دنبال قطعه کد زیر.
# onlineoffline tag - don't remove
Require local

حالا این مقدار رو به زیر اون اضافه کنید.

Require all granted

تا دسترسی استفاده تو تمام کامپیوتر ها باز بشه.

حالا تو مسیر C:\wamp\alias برید و تمام فایل ها رو بگردید اگر Require local رو در اونجا دیدید بعد از اون Require all granted  اضافه کنید.

و اگر مقدار Deny from all بود به  Allow from all تغیر بدید.

بعد از اون میتونید با استفاده از ای پی کامپیوتر تو سیستم های دیگه از وردپرس استفاده کنید.

http://192.168.1.34/7learn

اگر مشکل در قالب وردپرستون داشتید حتما به ادرس دهی ها توجه کنید.

0  تشکر
پست 1 تا 2 (از مجموع 2 پست)

برای پاسخ دادن به این تاپیک باید وارد سایت شوید .