نصب دوباره وردپرس و برگرداندن پایگاه داده قبلی

این تاپیک 3 پاسخ و 3 مشارکت کننده دارد . آخرین آپدیت توسط :  کیوان علی محمدی ،‏ 3 سال و 2 ماه پیش .

این تاپیک تاکنون 2084 بازدید داشته است .

نویسنده پست
شنبه ، 21 سپتامبر 2013     9:59 ب.ظ #

tv22

Subscriber
16 پست11 تاپیک

با سلام من یه تازه کارم و چند تا سوال داشتم خواهش میکنم جواب بدین 1.آیا میشه یه سایت با تمام مطالب رو روی لوکال  پیاده سازی کرد بعد که تمام مطالبشو گذاشتیم اونو روی هاست بفرستیم؟ 2.اگه همین سایتو که روی لوکال هست بعد از مدتی ویندوز بپره و مجبور شیم ویندوزو عوض کنیم آیا میشه دوباره همین سایتو توی لوکال بالا آورد یعنی منظورم اینه که بعد نصب دوباره وردپرس چطوری پایگاه داده سایت قبلی رو با تمام نوشته هاش رو روی لوکال دوباره بالا بیارم؟خواهشمندم به سوال من پاسخ بدید بهم ایمیل بزنید

زور سپاس

0  تشکر
شنبه ، 21 سپتامبر 2013     10:58 ب.ظ #

کیوان علی محمدی

Authorplus
VIP
1792 پست4 تاپیک

سلام برای دیتابیس که  معلومه از دیتابیستون backup بگیرید،برای پلاگین ها و کد ها اضافه شده به وردپرس هم سعی کنید از پوشه wp-content یه کپی داشته باشید،البته میتونید از قسمت ابزار ها گزینه برون بری رو هم انتخاب کنید تا مطالب،برگه ها،نظرات و کلا همه محتویات نوشتاری توی یه فایل ذخیره بشه،بعدشم با استفاده از پلاگین wordpress importer می تونید تمامی اون مطالب نوشتاری رو به نسخه جدید انتقال بدید.

1  تشکر
یکشنبه ، 22 سپتامبر 2013     11:09 ق.ظ #

علی امینی

Author
VIP
146 پست50 تاپیک

با سلام

من روی لوکال هاست وردپرس نصب کردم و دیتابیس ودپرس رو هم دیتابیس test  مشخص کردم .

می خواستم یه بک آپ از دیتا بیس بگیرم که رفتم به آدرس زیر:

تو این پوشه یه پوشه ی دیگه ای بود بنام بک آپ که در اون فایل هایی با فرمت opt بود.

می خواستم بدونم دیتابیس همونه ؟

0  تشکر
یکشنبه ، 22 سپتامبر 2013     11:17 ق.ظ #

کیوان علی محمدی

Authorplus
VIP
1792 پست4 تاپیک

[quote=16307]با سلام من روی لوکال هاست وردپرس نصب کردم و دیتابیس ودپرس رو هم دیتابیس test مشخص کردم . می خواستم یه بک آپ از دیتا بیس بگیرم که رفتم به آدرس زیر:

تو این پوشه یه پوشه ی دیگه ای بود بنام بک آپ که در اون فایل هایی با فرمت opt بود. می خواستم بدونم دیتابیس همونه ؟ [/quote]

بهترین کار اینه که شما از پلاگین های پشتیبان گیری استفاده کنی که کار وسریعتر و با کیفیت بهتر انجام میدن.

0  تشکر
پست 1 تا 4 (از مجموع 4 پست)

برای پاسخ دادن به این تاپیک باید وارد سایت شوید .