نسخه کم حجم

این تاپیک 6 پاسخ و 5 مشارکت کننده دارد . آخرین آپدیت توسط :  مهشاد کلانتری ،‏ 2 سال و 11 ماه پیش .

این تاپیک تاکنون 551 بازدید داشته است .

تگ شده :  

نویسنده پست
چهار شنبه ، 15 ژانویه 2014     12:03 ق.ظ #

mahdi.mdt

Subscriber
74 پست28 تاپیک

با عرض سلام خدمت دوستان و اساتید

خواستم بدونم وب سایت هایی که نسخه کم حجم دارند چگونه کار شده در واقع فکر کنم دو تم دارند

بدون ثبت یک دامین جدید امیدوارم منظورم رو رسونده باشم

0  تشکر
چهار شنبه ، 15 ژانویه 2014     10:03 ق.ظ #

لقمان آوند

مدیر ارشد
VIP
1704 پست5 تاپیک

هم می تونن 2 تا تم داشته باشند که با تشخیص کاربر موبایل به نسخه ی کم حجم منتقل بشه و هم می تونن دارای 1 تم و به صورت رسپانسیو باشن ...

2  تشکر
چهار شنبه ، 15 ژانویه 2014     10:32 ق.ظ #

mahdi.mdt

Subscriber
74 پست28 تاپیک

سلام ببخشید میشه یکم بیشتر توضیح بدید نمونه کدی یا چیزی که باید سرچ کنم رو بگید

با تشکر

0  تشکر
چهار شنبه ، 15 ژانویه 2014     12:34 ب.ظ #

حسین

Subscriber
70 پست60 تاپیک

منظور از دو تم يعني اين كه يك سايت براي نسخه موبايل ساخته مي شه و يك سايت براي نسخه دسكتاپ البته منظورم از سايت همون پيوسته يا تمه

و در روش دوم يك سايت طراحي ميشه كه در هر حالت خودش به صورت پويا تغير شكل ميده و به حالت دلخواه در مي اد براي مثال سايت 7learn از نوع دومه و اگه عرض صفحه رو كم يا زياد كنيد واكنش نشون ميده

و براي حالت اول سايت هايي مثل youtube facebook ,.... ميشه مثال زد

1  تشکر
چهار شنبه ، 15 ژانویه 2014     1:27 ب.ظ #

mahdi.mdt

Subscriber
74 پست28 تاپیک

بازم باید ببخشید ولی در نسخه موبایل دامین این صورت است m. your domain.com اما در اون نسخه که من دیدم منظور رسپانسیو نیست منظور ان است که مثلا عکس ها حذف شه و آدرس به این شکله your domain.com/thme یه سوال دیگه مگه برای نسخه m. your domain.com نباید یه دامین دیگه داشته باشی کلا ممنون

0  تشکر
چهار شنبه ، 15 ژانویه 2014     2:13 ب.ظ #

N a S e R

Subscriber
45 پست15 تاپیک

سلام میتوان از این روش جلو رفت اول بفهمید که بازدید کننده موبایل هست یا نه برای فهمیدن این موضوع این صفحه را نگاه کنید.

و اگر بازدید کننده موبایل بود برای مثلا جای اینکه این صفحه را نشون بده your domain.com بیاد این صفحه را نشون بده m. your domain.com برای انتقال به صفحه خاصی هم میتونید این جا را نگاه کنید.

در کل باید دو بار سایت باز نویسی بشه یکی مخصوص موبایل یکی مخصوص کامپیوتر.

موفق باشید

1  تشکر
چهار شنبه ، 15 ژانویه 2014     2:55 ب.ظ #

مهشاد کلانتری

Author
VIP
432 پست67 تاپیک

[quote=20743]بازم باید ببخشید ولی در نسخه موبایل دامین این صورت است m. your domain.com اما در اون نسخه که من دیدم منظور رسپانسیو نیست منظور ان است که مثلا عکس ها حذف شه و آدرس به این شکله your domain.com/thme یه سوال دیگه مگه برای نسخه m. your domain.com نباید یه دامین دیگه داشته باشی کلا ممنون[/quote]

خیر، این دامین دیگه و جدا نیست. ساب دامین هست

1  تشکر
پست 1 تا 7 (از مجموع 7 پست)

برای پاسخ دادن به این تاپیک باید وارد سایت شوید .