نرم افزار FTP

این تاپیک 5 پاسخ و 2 مشارکت کننده دارد . آخرین آپدیت توسط :  محمد مهدی اکرمی ،‏ 1 سال و 3 ماه پیش .

این تاپیک تاکنون 305 بازدید داشته است .

تگ شده :  

نویسنده پست
دوشنبه ، 17 آگوست 2015     12:48 ب.ظ #

Adel

Subscriber
15 پست7 تاپیک

سلام دوستان خوب

1 سوال برام هست هاست من دست 1 طراح بوده  و سایتی برام طراحی کرده الان وقتی وارد هاست میشم میتونم وب سایتی که آپلود کرده را مستقیم از سایت آپلود کنم یا چیزی بهش اضافه کنم ولی هرچی اکانت FTP می سازم و از طریق اون نرم افزار میخوام کار کنم وصل نمیشه هاست و سرور و اکانت و رمزم درست میزنم. میخوام بدونم تنظیماتی تو هاست هست که راه FTP را ببنده؟ لطفا راهنمایی کنید. ممنون

1  تشکر
:: این تاپیک، پاسخ تائیدشده دارد : مشاهده پاسخ تائید شده توسط سوال کننده
دوشنبه ، 17 آگوست 2015     2:07 ب.ظ #

محمد مهدی اکرمی

Subscriber
605 پست28 تاپیک

سلام دوست عزیز

لازم به ساخت اکانت ftp نیست . چون وقتی شما یه هاست رو خریداری میکنید معمولا یه اکانت ftp به صورت خودکار ساخته میشه که نام کاربری و رمز عبورش همونی هست که برای ورود به هاست استفاده میکنید .

شما یه تست کنید و با نام کاربری و پسورد خود هاست به ftp وصل بشید ببینید درست میشه یا نه .

موفق باشید ... :)

1  تشکر
دوشنبه ، 17 آگوست 2015     2:33 ب.ظ #

Adel

Subscriber
15 پست7 تاپیک

جناب محمد مهدی اکرمی عزیز

تو هاست تنظیماتی هست مبنی بر ساختن اکانت که وقتی اکانت میسازی میتونی از اون طریق با نرم افزار ftp کار کنی من قبلا اکانت میساختم و به همین ترتیب کار میکردم الان به 1 باره روی هر نرم افزاری میزنم کانکت نمیشه ضمن اینکه با راهی هم شما فرمودید امتحان کردم نتیجه ای نداشت

1  تشکر
دوشنبه ، 17 آگوست 2015     2:39 ب.ظ # پاسخ تائید شده توسط سوال کننده

محمد مهدی اکرمی

Subscriber
605 پست28 تاپیک

خوب من نگفتم که چنین تنظیماتی نیست !! . گفتم نیاز نیست ساختنش . البته تا وقتی که نخواهید برای یه بخش خواص دسترسی ftp بدید . من خیلی ازم سوال کردن . طرف میره یه اکانت مثل اونی که خود هاست داره درست میکنه ! خوب وقتی یه اکانت مثل این هست که دیگه لازم نیست دوباره بسازیم .

خوب حالا که شما میگید مشکل از اینم نیست باید اول بپرسم که از filezilla استفاده میکنید ؟

اگر اره که باید بگم منم تو نسخه جدید که نصب کردم این مشکل رو با بعضی سرور ها داشتم  . ftp درسته اما filezilla گیر میده . منم راهی براش پیدا نکردم و همین باعث شد تا نرم افزاری بهتر از اون یعنی smartftp رو پیدا کنم .

شما هم برو این رو نصب کن از هر لحاظ بهتر از filezilla هست . هم امکانات هم رابط کاربری بهتری داره .

موفق باشید ... :)

3  تشکر
دوشنبه ، 17 آگوست 2015     2:45 ب.ظ #

Adel

Subscriber
15 پست7 تاپیک

با سپاس از راهنماییتون دوست عزیز مشکل حل شد جالبه غیر از اون نرم افزار من 2تای دیگه را هم تست کردم وبازم جواب نداد ولی این که معرفی کردید خیلی خوب بود

1  تشکر
دوشنبه ، 17 آگوست 2015     2:47 ب.ظ #

محمد مهدی اکرمی

Subscriber
605 پست28 تاپیک

خوش حالم که تونستم کمکتون کنم . موفق باشید ...

1  تشکر
پست 1 تا 6 (از مجموع 6 پست)

این تاپیک پاسخ تائید شده دارد و بسته شده است .