نرم افزار amazing carousel همراه با کرک

این تاپیک 6 پاسخ و 3 مشارکت کننده دارد . آخرین آپدیت توسط :  وحید صالحی ،‏ 1 سال و 5 ماه پیش .

این تاپیک تاکنون 726 بازدید داشته است .

نویسنده پست
سه شنبه ، 7 جولای 2015     1:48 ب.ظ #

وحید صالحی

Authorplus
VIP
548 پست4 تاپیک

سلام عزیزان از دوستان طراح کسی نرم amazing carousel همراه با کرک ش رو سراغ داره لطفا لینک بدید.

با تشکر

0  تشکر
:: این تاپیک، پاسخ تائیدشده دارد : مشاهده پاسخ تائید شده توسط سوال کننده
سه شنبه ، 7 جولای 2015     3:15 ب.ظ #

آرمین نادری

ناظم
389 پست39 تاپیک

سلام استاد عزیز بفرمایید : کلیک

1  تشکر
سه شنبه ، 7 جولای 2015     3:37 ب.ظ #

افشین زندی

Subscriber
101 پست8 تاپیک

سلام استاد. منم همین لینکی که ارمین جان قرار دادن رو پیدا کردم ولی با بیشتر پلاگینا آشنایی دارم کدوم مورد داخل نرم افزار مد نظرتون هست که لینک پلاگینش رو براتون بزارم

اما اگه این نرم افزار هم محصول شرکتیه که amazing slider رو ساخته، و بدون کرک اسم و لینک سایت رو روی عکس ها میاره، میشه خیلی راحت برید تو فایل js و لینک و اسم سایتش رو حذف کنید

1  تشکر
سه شنبه ، 7 جولای 2015     3:44 ب.ظ #

وحید صالحی

Authorplus
VIP
548 پست4 تاپیک

درسته افشین جان میشه ولی اگر کرکش کنیم امکانات زیاد تری رو در دسترس میزاره مثلا میشه بصورت خودکار رسپانسوش کرد این لینکی هم که آرمین جان قرار داده قبلا دبدم سایت وارز هست و فایل ها چون setup ندارن و بصورت آنلاین نصب میشه انواع اقسام ویروش ها رو ممکنه به همراه داشته باشه

به هر حال ممنونم یه اسلایدر مثل اون قالبی که طراحی کرده بودی و در قسمت انتهاییش نظرات کاربرا رو یکی یکی نشون میدام شبیه اون می خوام اما بدیش اینه که رسپانسیو نیسن و زمان برای رسپانسیو سازیش ندارم نمونه های زیادی هم در سطح وب هست که اکثرا یه مشکلی دارن

1  تشکر
سه شنبه ، 7 جولای 2015     4:09 ب.ظ # پاسخ تائید شده توسط سوال کننده

افشین زندی

Subscriber
101 پست8 تاپیک

بله استاد. رو لینک دانلود اون سایت که کلیک کردم 72 تا warning داد آنتی ویروسم!!

استاد این دو تا لینک که براتون گذاشم کاملا ریسپانسیون فقط باید به جای عکسا محتوای خودتون رو بزارید، فقط یه موردی هست اینه که اگه تگ body یا html رو direction: rtl دادید باید div اصلی اسلایدر رو direction ltr بدید که کار کنه

http://owlgraphic.com/owlcarousel/

http://kenwheeler.github.io/slick/

2  تشکر
سه شنبه ، 7 جولای 2015     4:15 ب.ظ #

وحید صالحی

Authorplus
VIP
548 پست4 تاپیک

ممنون افشین جان این ken wheelr خوبه آپشن هاش فقط دانلود که کردم فایل دمو نداره یا مال من اینطور بود؟!!!

0  تشکر
چهار شنبه ، 8 جولای 2015     1:26 ق.ظ #

وحید صالحی

Authorplus
VIP
548 پست4 تاپیک

ممنون افشین جان از پلاگین kenwheeler استفاده کردم خیلی خوب ,سبک و مناسبه ممنونم...

موفق باشی.

0  تشکر
پست 1 تا 7 (از مجموع 7 پست)

این تاپیک پاسخ تائید شده دارد و بسته شده است .