نرم افزار کارآمد برای تبدیل ویدیو به فرمت دی وی دی

این تاپیک 2 پاسخ و 2 مشارکت کننده دارد . آخرین آپدیت توسط :  ehsan a ،‏ 2 سال و 2 ماه پیش .

این تاپیک تاکنون 543 بازدید داشته است .

نویسنده پست
پنجشنبه ، 18 سپتامبر 2014     8:43 ب.ظ #

naani

Subscriber
106 پست60 تاپیک

با سلام. کسی نرم افزار خوب و تست شده سراغ داره واسه تبدیل ویدیوها به فرمت دی وی دی؟ خودم چندتا نرم افزار تست کردم ولی یا کار نمیداد، یا فرمتهای مجاز ورودیش خیلی خیلی کم بود، یا حجم فایل خروجی دی وی دی رو صدبرابر میکرد! مثلا 10تا ویدیو میزاشتی توش که حجمشون 100مگ بود، اون وقت فایل خروجی با فرمت دی وی دی رو میکرد 30گیگ!

لطف میکنین یه نرم افزار تست شده و کارآمد بهم معرفی کنین؟

1  تشکر
:: این تاپیک، پاسخ تائیدشده دارد : مشاهده پاسخ تائید شده توسط سوال کننده
جمعه ، 19 سپتامبر 2014     10:50 ق.ظ #

ehsan a

Subscriber
22 پست10 تاپیک

دوست عزیز فک کنم این به درده کارت به خورده بهترین برنامه برای تبدیل فیلم به دی وی هست به نظره من شاید به کارت اومد
VSO ConvertXtoDVD

1  تشکر
جمعه ، 19 سپتامبر 2014     10:52 ق.ظ # پاسخ تائید شده توسط سوال کننده

ehsan a

Subscriber
22 پست10 تاپیک

قابلیت های کلیدی نرم افزار  ConvertXtoDVD:- پشتیبانی فرمت های ویدیویی Convert AVI ،Mpeg ،Mpeg۴ ،DivX ،Xvid ،MOV ،WMV ،WMV HD ،DV ،MKV ،DVD و ...- توانایی ادغام کردن قسمت های مختلف فیلم ها- پشتیبانی از فرمت های صوتی AC۳ ،DTS ،PCM ،OGG ،MP۳ و ...- توانایی قرار دادن زیرنویس با پسوند SRT ،.SUB/IDX ،.SSA. به همراه انتخاب رنگ، فونت و حالات نوشتار- امکان انتخاب نوع فرمت NTSC ،PAL یا automatic و PULL-DOWN- توانایی انتخاب نوع نمایش تصویر Widescreen و Fullscreen یا خودکار- نمایش سریع جهت چک کردن و تصحیح اشتباهات- ذخیره ساختار DVD تبدیل شده بروی هارد یا رایت آن بروی DVD- موتور رایت قدرتمند و قابل اطمینان با پشتیبانی از سایر فرمت های DVD- تبدیل کننده پرسرعت و با کیفیت- تنظیمات قابل تغییر برای کاربران حرفه ای- قابلیت تنظیم سرعت و کیفیت تبدیل- قابلیت تنظیم نوع کنترل منوی DVD- ویرایش منوی DVD شامل پشت زمینه، رنگ، فونت و ...- ظاهری زیبا و متنوع- پشتیبانی از زبان های مختلف

سعی کنید نسخه 4 رو پیدا کنید نسخه 5 مشکل داره با فارسی

0  تشکر
پست 1 تا 3 (از مجموع 3 پست)

این تاپیک پاسخ تائید شده دارد و بسته شده است .