نرم افزار هم نشینی رنگها

این تاپیک 5 پاسخ و 2 مشارکت کننده دارد . آخرین آپدیت توسط :  کیوان علی محمدی ،‏ 3 سال و 4 ماه پیش .

این تاپیک تاکنون 916 بازدید داشته است .

نویسنده پست
شنبه ، 27 جولای 2013     12:09 ب.ظ #

elh@m

Subscriber
6 پست14 تاپیک

سلام...

برای طراحی قالب و گرافیک سایت فکر کنم این نرم افزار به درد بخور باشه نه؟؟ از نظر شناسایی رنگها و تطابق و تاثیر گذاریشون با هم..

کسی این نرم افزارو داره به من بده ؟؟ آخه هرجا رفتم دانلود کنم لینکش معتبر نبود و برای من باز نمیشد

0  تشکر
شنبه ، 27 جولای 2013     12:26 ب.ظ #

کیوان علی محمدی

Authorplus
VIP
1792 پست4 تاپیک

ببخشید کدوم نرم افزار؟

1  تشکر
شنبه ، 27 جولای 2013     1:57 ب.ظ #

elh@m

Subscriber
6 پست14 تاپیک

[quote=13363]ببخشید کدوم نرم افزار؟[/quote]

همین نرم افزار عنوان تاپیک ، نرم افزار هم نشینی رنگها! من توی چند تا از فروم ها لینک دانلودش رو دیدم ، اما باز نمیشه برای من ...

مثلا این لینک رو ببینید :

http://forum.majidonline.com/archive/index.php/t-197064.html

0  تشکر
شنبه ، 27 جولای 2013     2:02 ب.ظ #

کیوان علی محمدی

Authorplus
VIP
1792 پست4 تاپیک

خوب این نرم افزار هم نشینی رنگ ها عنوان انگلیسی نداره؟ البته من این رو که شما میگین ندیدم و باهاش کار نکردم اما به نظرم Kuler شرکت adobe هم بدک نیست.

0  تشکر
شنبه ، 27 جولای 2013     3:39 ب.ظ #

elh@m

Subscriber
6 پست14 تاپیک

[quote=13369]خوب این نرم افزار هم نشینی رنگ ها عنوان انگلیسی نداره؟ البته من این رو که شما میگین ندیدم و باهاش کار نکردم اما به نظرم Kuler شرکت adobe هم بدک نیست.[/quote]

color company فکر کنم اسمش باشه .... این kuler که میگید امکاناتش چی هست؟؟

0  تشکر
شنبه ، 27 جولای 2013     3:52 ب.ظ #

کیوان علی محمدی

Authorplus
VIP
1792 پست4 تاپیک

kuler در واقع به سیستم به اشتراک گذاری رنگ شرکت Adobe هستش مه کاربران حرفه ای این رنگ بند های مختلف رو به اشتراک میذارن و شما اونجام می تونی یه رنگ رو ویرایش کنی یه مجموعه دیگه ایجاد ویرایش کنی،سایتش که خیلی جالبه،برا فتوشاپ هم یه اکستنشن داره که توی طراحی برای انتخاب رنگ کمک خوبیه.

1  تشکر
پست 1 تا 6 (از مجموع 6 پست)

برای پاسخ دادن به این تاپیک باید وارد سایت شوید .