نرم افزاری قوی برای برداشتن عکس ها از سایت

این تاپیک 2 پاسخ و 2 مشارکت کننده دارد . آخرین آپدیت توسط :  Arman_Nr ،‏ 2 سال و 7 ماه پیش .

این تاپیک تاکنون 947 بازدید داشته است .

نویسنده پست
دوشنبه ، 14 آوریل 2014     4:26 ب.ظ #

Arman_Nr

Subscriber
22 پست9 تاپیک

سلام دوستان دنبال نرم افزار یا افزونه ای هستم قوی که بتونم تمام عکس های صفحه اول یک Page یک سایت یا انجمنی رو بدون دردسر بکشم بیرون بیارم تو کامپیوتر خودم. آیا یه همچین نرم افزاری هستش برای کار با یک سایت که عکس هاش رو بکشم بیرون یا خود Browser فایرفاکس یک همچین افزونه هایی داره که این قابلیتی رو که من میخوام داشته باشه ؟!

بعد بالایی یک سوال جدا بود این پایینی هم جدا

۲-یک سری از افزونه هایی لازم دارم یا نرم افزار هایی برای کارم که میخوام کد های یک سایتی رو براحتی بدست بیارم که از چه کد هایی استفاده کرده چه HTML , چه CSS یا از چه ابزارهایی استفاده کرده مثلا یک سایتی از یک Slider داره استفاده میکنه میخوام این اسلایدر رو از این سایت بکشم بیرون کد هاشو بگیرم یا دانلودش کنم چه ابزار هایی (نرم افزارهایی برای ویندوز) وجود داره برای این کارها یا چه افزونه هایی فایرفاکس داره برای این جور کارها که من استفاده کنم

سوال بالایی من هم یه جورایی ربط داشت به دومیه

تشکر و ممنون راهنمایی ام کنید تشکر....

0  تشکر
دوشنبه ، 14 آوریل 2014     8:51 ب.ظ #

+amirali

Subscriber
200 پست28 تاپیک

سلام

از نرم افزار یا افزونه من خبر ندارم

ولی واسه ذخیره ی عکسا توی سیستم خودت میتونی اونا رو با فایرفاکس صفحه رو لود کنی بعد کلیک راست کنی و گزینه ی Viwe Page Info رو بزنی که یه پنجره باز میشه و تب دوم رو که انتخاب کنی کلیه تصاویر اون صفحه رو نشونت میده و میتونی ذخیره کنی

* برای ذخیره کد هی اچ تی ام ال و سی اس اس هم باید یه خورده زحمت بکشی و از نت پد کمک بگیری

ایتدا در فایرفاکس گزینه View Page source رو میزنی تا کدهای اون صفحه رو نشونت بده (اگر کد پی اچ پی در اون صفحه استفاده شده باشه کدهای پی اچ پی رو نشونت نمیده) سپس کدها رو در یک فایل اچ تی ام ال ذخیره میکنی بعد میریزی توی یه پوشه سپس داخل همون پوشه یه پوشه به اسم image درست میکنی و کلیه تصاویر اون صفحه رو داخل اون پوشه ذخیره میکنی بعد یه پوشه دیگه به اسم css درست میکنی و از داخل کدها روی style.css کلیک میکنی و کدها رو داخل پوشه سی اس اس ذخیره میکنی و الی اخر که یه خورده سخت و وقت گیره که حوصله میخواد :)

0  تشکر
دوشنبه ، 14 آوریل 2014     10:31 ب.ظ #

Arman_Nr

Subscriber
22 پست9 تاپیک

ممنون از پاسخ تون ولی جوابی که من میخوام این نبود چون این راه ها رو بلدم من میخوام از افزونه یا نرم افزاری اگر وجود داره استفاده کنم . افزونه هایی میخوام برای اینکار هم کارم راحت میشه هم افزونه هایی میخوام که برای وبمستر ها که این کارها رو برام راحتتر کنه من که کارم گرافیک و طراحی با فتوشاپ هستش اگر دوستان راهنماییم کنن ممنون میشم و تشکر میکنم از آقای امیر علی خان تشکر داداش منتظر پاسخ دوستان دیگر هم هستم ....

0  تشکر
پست 1 تا 3 (از مجموع 3 پست)

برای پاسخ دادن به این تاپیک باید وارد سایت شوید .