نحوه ی رفع خطا های اسکریپت q2a

این تاپیک 0 پاسخ و 1 مشارکت کننده دارد . آخرین آپدیت توسط :  mahmoodi1391 ،‏ 2 سال و 1 ماه پیش .

این تاپیک تاکنون 558 بازدید داشته است .

نویسنده پست
چهار شنبه ، 5 نوامبر 2014     9:20 ق.ظ #

mahmoodi1391

Subscriber
4 پست5 تاپیک

سلام
من اسکریپت q2a رو نصب کردم و بعدش هنگامی که یه پوسته براش نصب کردم در صفحه اصلی تنظیمات یعنی /admin/general یه سری اخطار ها رو اورد که من نمیدونم دلیلش چیه و نحوه ی رفعش چیه
این هم اخطار ها :

Warning: file_exists() [function.file-exists]: open_basedir restriction in effect. File(/home3/learnir/public_html/ask/qa-theme/Snow-ExtL.zip/qa-styles.css) is not within the allowed path(s): (/home3/learnir:/usr/lib/php:/usr/php4/lib/php:/usr/local/lib/php:/usr/local/php4/lib/php:/tmp) in /home3/learnir/public_html/ask/qa-include/qa-app-admin.php on line 147

Warning: file_exists() [function.file-exists]: open_basedir restriction in effect. File(/home3/learnir/public_html/ask/qa-theme/Snow-ExtL.zip/qa-styles.css) is not within the allowed path(s): (/home3/learnir:/usr/lib/php:/usr/php4/lib/php:/usr/local/lib/php:/usr/local/php4/lib/php:/tmp) in /home3/learnir/public_html/ask/qa-include/qa-app-admin.php on line 147

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home3/learnir/public_html/ask/qa-include/qa-app-admin.php:147) in /home3/learnir/public_html/ask/qa-include/qa-page.php on line 224

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home3/learnir/public_html/ask/qa-include/qa-app-admin.php:147) in /home3/learnir/public_html/ask/qa-include/qa-page.php on line 363

من هیچ تغییری در اسکریپت انجام ندادم + فقط در همین صفحه که گفتم این اخطار ها میاد و در سایر صفحات نمیاد + اسکریپت بدون مشکل اجرا میشه
حالا خواهش میکنم کمک کنید

0  تشکر
پست 1 تا 1 (از مجموع 1 پست)

برای پاسخ دادن به این تاپیک باید وارد سایت شوید .