نحوه نوشتن کد Page ination

این تاپیک 7 پاسخ و 2 مشارکت کننده دارد . آخرین آپدیت توسط :  کیوان علی محمدی ،‏ 3 سال و 9 ماه پیش .

این تاپیک تاکنون 1235 بازدید داشته است .

نویسنده پست
چهار شنبه ، 6 مارس 2013     9:52 ب.ظ #

رضا

Subscriber
36 پست21 تاپیک

سلام و وقت بخير ببخشيد دوباره مزاحم شدم ميشه لطفا نحوه نوشتن كد  Page ination رو توضيح بديد

آيا اين كد ها رو ميشه به صورت جي كوئري نوشت لطفا اگر ممكنه يه مثال هم قرار بديد

با تشكر

0  تشکر
چهار شنبه ، 6 مارس 2013     11:05 ب.ظ #

کیوان علی محمدی

Authorplus
VIP
1792 پست4 تاپیک

سلام دوست عزیز فکر کنم این مطلب بتونه بهتون در این زمینه کمک کنه.

3  تشکر
پنجشنبه ، 7 مارس 2013     6:45 ب.ظ #

رضا

Subscriber
36 پست21 تاپیک

سلام ممنون از پاسخي كه داديد به اون لينك رفتم و كد رو دريافت كردم اما چطوري بايد بين اون كد و ديتابيس ارتباط برقراركرد يعني مثلا يه جدولي كه 100 سطر داره رو بايد به اون كد ارتباط داد چه متغير هايي نياز داره كه در هر صفه 20 سطر نشون بده

0  تشکر
پنجشنبه ، 7 مارس 2013     7:56 ب.ظ #

کیوان علی محمدی

Authorplus
VIP
1792 پست4 تاپیک

دوست عزیز این مطلب به طور کامل همه چی رو توضیح داده،شما فایل ضمیمه رو دانلود کنید و مطابق با اطلاعات (پایگاه داده) خودتون ازش استفاده کنید.

0  تشکر
پنجشنبه ، 7 مارس 2013     8:25 ب.ظ #

رضا

Subscriber
36 پست21 تاپیک

از پايگاه داده خودم چه نوع اطلاعاتي رو بايد بهش بدم؟؟؟

0  تشکر
پنجشنبه ، 7 مارس 2013     8:45 ب.ظ #

کیوان علی محمدی

Authorplus
VIP
1792 پست4 تاپیک

توی این مطلب یه بانک داره که دوتا فیلد داره،یکی msg_id و یکی هم message،حالا توی فایل pagination_data.php یه قسمتی هست که اطلاعات رو از بانک خونده شده توی یه جدول نمایش میده،فقط توی این کوئری باید فیلد  های مورد نظر خودت (از بانک اطلاعاتی خودت) برای نمایش رو انتخاب کنی،اینجا توی سمپل مورد نظر همون دوتا فیلد msg_id و message رو انتخاب کرده.

این قسمت :

خوب به راحتی میتونی بر حسب فیلد های انتخابی خودت تو قسمت بالا این جدول رو سفارشی کنی و فیلد اضافه وکم کنی بهش،و بعدش هم بهشون استایل بدی.

0  تشکر
پنجشنبه ، 7 مارس 2013     9:01 ب.ظ #

رضا

Subscriber
36 پست21 تاپیک

يعني بايد جدول خبرها رو بهش بدم مثلا توي قسمت خبرها 100 خبر وجود داره . خود اين كد بالا تعداد خبر ها رو حساب ميكنه و توي 9 تا صفحه تقسيم ميكنه و نمايش ميده !
نوع فيل براي اين كد مهمه مثلا ميتونم فيلد id رو بهش بدم

1  تشکر
پنجشنبه ، 7 مارس 2013     9:40 ب.ظ #

کیوان علی محمدی

Authorplus
VIP
1792 پست4 تاپیک

آره جدول خبر هاتو بهش بده و توی متغییر per_page مشخص کن که توی هر صفحه چند تا خبر میخوای نشون بده،مثلا این جا خودش per_page رو برابر 9 قرار داده.

یه چیز دیگه هم اینکه متغییر per_page  رو هم باید توی فایل pagination.php ست کنی چون توی این فایل مشخص میکنه اطلاعات باید به چند تا صفحه (بر اساس همین per_page به این روش که تعداد کل خبر هاتو میگیره و تقسیم بر per_page میکنه ) تقسیم بشه.

2  تشکر
پست 1 تا 8 (از مجموع 8 پست)

برای پاسخ دادن به این تاپیک باید وارد سایت شوید .