نحوه نمایش لینک یه برگه در مکان دلخواه در قالب

این تاپیک 4 پاسخ و 3 مشارکت کننده دارد . آخرین آپدیت توسط :  کیوان علی محمدی ،‏ 2 سال و 9 ماه پیش .

این تاپیک تاکنون 548 بازدید داشته است .

نویسنده پست
دوشنبه ، 10 فوریه 2014     12:48 ب.ظ #

مهدی قربانی

Subscriber
26 پست22 تاپیک

با عرض سلام و خسته نباشید

من یه برگه ایجاد کردم و درش با استفاده از افزونه فرم تماس 7 صفحه تماس با ما ایجاد کردم حالا وقتی این صفحه رو منتشر میکنم در منوی اصلی سایت نشون میده در حالی که من میخوام در فوتر یا جای دیگه ای نمایش بدم و در منو نباشه اگه امکان داره رهنمایی کنید

در ضمن در وردپرس با چه تابعی میشه مستقیما یه فایل که در پوشه قالب وجودداره رو اجرا کرد یعنی توسط برگه ها اینکار رونکنیم قبلا یه کدی داشتم که میشد اما متاسفانه گمش کردم

ممنون

0  تشکر
دوشنبه ، 10 فوریه 2014     2:25 ب.ظ #

کیوان علی محمدی

Authorplus
VIP
1792 پست4 تاپیک

میتونی از Page Template ها برای اجاری کد های خاص در پوسته استفاده کنی و خوب بازم باید از برگه استفاده کنی،برای اون سوال اول هم بهتره افزونه Exclude Page رو نصب کنی تا برگه ات در لیست منو نمایش داده نیشه بعد با استفاده از مقدار پیوند یکتای برگه میتونی هر جایی که خاستی بهش لینک بدی،چه توی فوتر و چه توی هر قسمت دیگه پوسته.

1  تشکر
دوشنبه ، 10 فوریه 2014     6:00 ب.ظ #

مهدی قربانی

Subscriber
26 پست22 تاپیک

ممنون آقا کیوان راستی از جه تعداد افزونه مجازیم در وردپرس استفاده کنیم آخه شنیدم استفاده زیاد  از افزون خوب نیست!آیا روی سرعت لود شدن سایت تاثیر میزاره؟؟ چون برای انجام اکثر کارا مجبوریم از افزونه استفاده کنیم.

0  تشکر
دوشنبه ، 10 فوریه 2014     8:19 ب.ظ #

امیر

ناظم
840 پست3 تاپیک

سلام

لطفاً سوالات متعدد خود را در تاپیک های جداگانه سوال فرمائید ..

----

نظر شخصی درباره سوال شما: محدودیتی در استفاده از افزونه ها نیست .. باید از افزونه هایی که واقعا نیاز دارید، نصب و فعال کنید .. یقیناً هر چه کدها و افزونه های شما بیشتر باشه، سرعت لود شما کاهش پیدا میکنه .. اما این یک قاعده کلی نیست .. چون برخی افزونه ها ممکنه اصلا ربطی به نمای بیرونی سایت نداشته باشند (مثلا افزونه تغییر شناسه کاربران !!)

1  تشکر
دوشنبه ، 10 فوریه 2014     8:22 ب.ظ #

کیوان علی محمدی

Authorplus
VIP
1792 پست4 تاپیک

بله معمولا افزونه هایی که خروجیشون در سمت Front-End یا همون خروجی وب سایت هست یه سری اسکریپت و استایل به صفحات اضافه میکنن که خوب به مراتب باعث بارگذاری دیرتر میشه،اما خوب با بهینه کردن همه این مسائل زیاد مشکلی پیش نمیاد.مثلا الان همین صفحه ای که دارید میبینید حدود 155 تا کوئری رو در 1.54 ثانیه پردازش میکنه که واقعا سرعت خوبی هستش و این نشون میده خود سون لرن هم بهینه سازی خوبی داره.باید سعی کنید تا حد امکان افزونه های ضروری و امن رو نصب کنید تا همه نیاز های شما برطرف بشه.

1  تشکر
پست 1 تا 5 (از مجموع 5 پست)

برای پاسخ دادن به این تاپیک باید وارد سایت شوید .