نحوه نمایش اطلاعات ارسالی فرم در ایمیل

این تاپیک 0 پاسخ و 1 مشارکت کننده دارد . آخرین آپدیت توسط :  alii900 ،‏ 3 سال و 3 ماه پیش .

این تاپیک تاکنون 873 بازدید داشته است .

نویسنده پست
جمعه ، 6 سپتامبر 2013     7:05 ب.ظ #

alii900

Subscriber
32 پست11 تاپیک

سلام من یه فرم درست کردم اعتبار سنجیش هم درست هست اعبار سنجیش اینجوری هست اگه رو فیلد کلیک  کنی و وارد فیلد بعدی بشی ارور میده میگه فیلد رو پر کن البته میشه وارد فیلد های بعدی شد البته ارور های مربوط رو میده وقتی کلید ارسال هم بزنی اعتبار سنجی میکنه هر فیلدی که پر نشده یا معتبر نباشه ارورشو میده تا اینجا درسته فقط اطلاعات بعضی از فیلد ها رو تیو ایمیل نشون نمیده مثلا فیلد نام و موضوع و ایمیل و پیام رو نشون نمیده فقط میخواستم بدونم فیلد هایی مثل <select>  و یا دکمه رادیویی یا دکمه که مثلا تیک زده میشه اینا رو چه جوری توی فایل پی اچ پی بنویسم تا توی ایمیل نشون داده بشه . قبل از همه معذرت خواهی بکنم که بلد نبودم چطور این کدها رو مثل بقیه کد ها  وارد کنم اینجوری کل صفحه رو گرفت .  کد های زیر  فیلد های منه :

کدهای زیر  هم توی قسمت فایل پی اچ پی هست  نشون میدم تا متوجه بشید که اون سه فیلدی که اطلاعاتش ارسال میشه به ایمیل به چه نحوی هستن تا باقیمانده فیلدها طبق همین کد ها درست بشن . این کدها  تنظیم میکنه که اطلاعات کدوم فیلد  و با چه شکلی وارد ایمیل بشه که البته کامل نیست فقط موضوع و نام و ایمیل و پیام کامل هست بقیه فیلد ها کامل نیست نمیدونم چه جوری تکمیلش کنم ممنون میشم تکمیاش کنید  و یه چیز دیگه اگه امکان داره کدهای فیلد هایی مثل فیلدی که تیک زده میشه یا دکمه رادیویی و بقیه فیلد هایی که فعلا به ذهنم نمیرسه رو هم توی فایل پی اچ پی بنویسید  تا اگه داخل فرم از همچین فیلدی استفاده بشه اطلاعاتش به ایمیل وارد بشن . ممنون

0  تشکر
پست 1 تا 1 (از مجموع 1 پست)

برای پاسخ دادن به این تاپیک باید وارد سایت شوید .