نحوه مدیریت چند سایت در یک لوکال هاست

این تاپیک 3 پاسخ و 2 مشارکت کننده دارد . آخرین آپدیت توسط :  Mr. MiM ،‏ 3 ماه و 1 هفته پیش .

این تاپیک تاکنون 140 بازدید داشته است .

نویسنده پست
یکشنبه ، 28 آگوست 2016     10:59 ق.ظ #

Majid Kaghazchi

Subscriber
1 پست1 تاپیک

با سلام

در خصوص این تایک قبلا پاسخ داده بودید اما بنظر میرسد نیاز به اصلاحیه دارد، اولا نیازی به ایجاد پوشه www در htdocs ندارد و در همان پوشه htdocs پوشه های wp1 و wp2 و ... را ایجاد میکنیم و وردپرس را در آنها کپی میکنیم.

اما مشکلی که من با آن مواجه شدم اینه که برگه هایی که ساخته بودم و سایر کارهایی که برای سایتم کرده بودم دیگه قابل مشاهده نیست و نمیتونه اونها رو پیدا کنه.

ممنون میشم اگر بیشتر راهنمایی کنید.

0  تشکر
دوشنبه ، 29 آگوست 2016     2:59 ب.ظ #

Mr. MiM

Subscriber
157 پست10 تاپیک

حقیقت اگر مشکل رو از اول مطرح کنید شاید بتونم کمکتون کنم

این مدلی اصلا نفهمیدم قضیه چیه!

1  تشکر
دوشنبه ، 29 آگوست 2016     3:51 ب.ظ #

Majid Kaghazchi

Subscriber
1 پست1 تاپیک

همانطور که از عنوان تاپیک مشخص است من در خصوص طراحی و مدیریت چند سایت در یک لوکال هاست مشکل داشتم، خوشبختانه قبلا تاپیکی با این عنوان ایجاد شده بود و پاسخی هم ارائه شده بود که حداقل برای من کار نکرد، در تاپیک مذکور اشاره شده بود که در پوشه htdocs باید پوشه ای بنام www ایجاد کرده و در این پوشه به تعداد سایتهای مورد نظر پوشه هایی با نام wp1 , wp2 , ... ایجاد کنیم.

این روش برای من کار نکرد اما وقتی همین پوشه های wp1 , wp2 , ...  را مستقیما در hpdocs ایجاد کردم توانستم وارد سایتهای مورد نظرم بشم ولی متاسفانه با پیغامهای مختلف از جمله برگه های ساخته شده پیدا نمیشوند! مواجه شدم.

اگر در این خصوص توضیحات کامل تری ارائه فرمائید سپاس گذار خواهم شد.

0  تشکر
دوشنبه ، 29 آگوست 2016     4:02 ب.ظ #

Mr. MiM

Subscriber
157 پست10 تاپیک

برای داشتن چند سایت در یک لوکال هاست باید پوشه ها را در فولدر www ایجاد کنید و ساخت پوشه خارج از این پوشه صحیح نیست. چون لوکال هاست شما مستقیم از روی www سایتها را می خواند

برای ساخت چند سایت در پوشه های مختلف باید در هر پوشه فایلهای وردپرس را قرار دهید و هر وردپرس را روی یک دیتابیس جداگانه نصب کنید. یعنی برای هر سایت یک دیتابیس جدا

نکته پیچیده و گیج کننده ای نداره.

برای انتقال سایت وردپرسیتون شما میتونید علاوه برمنتقل کردن فایلها و فولدرها، به کمک ابزار وردپرس از سایت خود یک نسخه بیرون بری کرده و در وردپرس جدید درون ریزی کنید

1  تشکر
پست 1 تا 4 (از مجموع 4 پست)

برای پاسخ دادن به این تاپیک باید وارد سایت شوید .