نحوه زیبا کردن تصاویر و موضوعات وب

این تاپیک 4 پاسخ و 2 مشارکت کننده دارد . آخرین آپدیت توسط :  morteza ،‏ 4 سال و 2 ماه پیش .

این تاپیک تاکنون 1932 بازدید داشته است .

نویسنده پست
یکشنبه ، 9 سپتامبر 2012     2:49 ب.ظ #

morteza

Subscriber
163 پست58 تاپیک

سلام با چه کدی می تونم تصاویر ام رو متحرک کنم یا یه شکل خواصی بهش داد که موقع رفتن موس روی تطاویر و همچنین چطور می تونم مثلا بلوک موضوعات وب ام یا کلا بلوک هام رو مثل بلوک ابرارهای کاربردی شما بکنم ؟؟؟

1  تشکر
یکشنبه ، 9 سپتامبر 2012     3:10 ب.ظ #

میلاد حیدری

Contributor
34 پست3 تاپیک

برای اینکار باید از دستور rotate در css3 استفاده نمائید ، بنده این آموزش را قبلا در سون لرن قرار داده بودم :

http://www.7learn.com/tutorials/%da%86%d8%b1%d8%ae%d8%b4-%d8%aa%d8%b5%d8%a7%d9%88%db%8c%d8%b1-%d8%af%d8%b1-css3

2  تشکر
دوشنبه ، 10 سپتامبر 2012     11:08 ب.ظ #

morteza

Subscriber
163 پست58 تاپیک

ممنون اقا میلاد از اموزش چرخش تصویر حالا من می خوام بدونم میشه کدی اضافه کرد به تصویر که به جای چرخش مثلا 2 تا گوشه های تصویر به طور ضربدری به عقب خم بشن . وهمچنین یه سوال دیگه که میشه این کد چرخش تصویر رو اضافه کرد به کد های جاوا اسکریپ که تمام تصاویر وب چرخش کنند یا به شکل دیگه در بیان ؟؟؟؟

0  تشکر
سه شنبه ، 11 سپتامبر 2012     2:30 ق.ظ #

میلاد حیدری

Contributor
34 پست3 تاپیک

بله شما می توانید این چرخش را با جاوا اسکریپت فراخوانی کنید ، برای عقب رفتن یا کشیده شدن باید از قابلیت sknew استفاده نمائید .

0  تشکر
سه شنبه ، 11 سپتامبر 2012     8:04 ب.ظ #

morteza

Subscriber
163 پست58 تاپیک

آقا میلاد من متوجه نشدم چطور می تونم با جوااسکریپ فراخوانی کنم این کد css رو . ومنظورتون از قابلیت sknew استفاده کنم یعنی از کد دیگری استفاده کنم که اون قابلیت رو داره یا می تونم با تغیر قسمتی از کد چرخش اونو به یه طرح دیگه در بیارم ؟؟؟ ( آقا میلاد لطفا یکم ساده بگیدکه سر در بیا)

0  تشکر
پست 1 تا 5 (از مجموع 5 پست)

برای پاسخ دادن به این تاپیک باید وارد سایت شوید .