نحوه ایجاد چند تغییر در این کد

این تاپیک 7 پاسخ و 3 مشارکت کننده دارد . آخرین آپدیت توسط :  امیر ،‏ 3 سال پیش .

این تاپیک تاکنون 877 بازدید داشته است .

نویسنده پست
دوشنبه ، 18 نوامبر 2013     8:03 ق.ظ #

مهدی قربانی

Subscriber
26 پست22 تاپیک

سلام دوستان

کد زیر برای ایجاد فرم لاگین در وردپرس هستش که اگه امکان داره می حواستم کمک کنید تا چند تا تغییر درش ایجاد کنم:

0  تشکر
دوشنبه ، 18 نوامبر 2013     11:43 ق.ظ #

محمد سلطان زاده

Subscriber
243 پست30 تاپیک

سلام.

لطف می کنین تغییراتتون رو بگین؟!

0  تشکر
دوشنبه ، 18 نوامبر 2013     12:01 ب.ظ #

امیر

ناظم
840 پست3 تاپیک

[quote=18272]1-زمانی که 2 فیلد نام کاربری  و کلمه عبور خاب یاشه اگه کاربر روی دکمه ورود کلیک کمه هیچ خطایی نمیده و به صفحه ورود پیش فرض خود وردپرس ریدایرکت میشه و اونجا ارور رو نشون مبده من می خوام این ارور در همین جا اتفق بیوفته ور در کادری این پیغام نمایش داده بشه و به صفحه پیش فرض وردپرس کاربر رو نفرسته؟؟؟   2-بعد از ورود کاربر این کد کاربر رو به پیشخوان وردپرس هدایت میکنه من میخوام بعد ورود کاربر به همون صفحه اصلی سایت منتقل بشه؟؟؟   3-بعد ورود  کاربر اگه روی دکمه خروج کلیک کنه ابتدا به صفحه پیش فرض خود ورد پرس logout وارد میشه و ازش پرسیده میشه که می خوای خارج شی اگر تایید بکنی تازه وارد صفحه لاگین پیش فرض خود وردپرس میشی که یه کم پروسش اعصاب خورد کنه حالا من میخوام کاربر تا روی خروج کلیک کرد بدون اینکه به صفحاتی که گفنم وارد بشه از سایت خارج بشه و به صفحه اصلی سایت وارد بشه ممنون میشم راهنمایی کنید...[/quote]

1  تشکر
دوشنبه ، 18 نوامبر 2013     12:15 ب.ظ #

محمد سلطان زاده

Subscriber
243 پست30 تاپیک

شما اگه افزونه Theme My Login رو نصب کنین تموم مشکلاتی که گفتین حل میشه.

0  تشکر
دوشنبه ، 18 نوامبر 2013     3:29 ب.ظ #

مهدی قربانی

Subscriber
26 پست22 تاپیک

[quote=18277]شما اگه افزونه Theme My Login رو نصب کنین تموم مشکلاتی که گفتین حل میشه.[/quote]

دوست عزیز اگه می خواستم از افزونه استفاده کنم که سوال مطرح نمی کردم!!!!!

می خوام روی این کد این کار ها رو انجام بدم.

از دوستان مخصوصا اقا کیوان عزیز اگه امکان داره کمک کنید

با تشکر

0  تشکر
دوشنبه ، 18 نوامبر 2013     3:34 ب.ظ #

مهدی قربانی

Subscriber
26 پست22 تاپیک

[quote=18270]1-زمانی که 2 فیلد نام کاربری و کلمه عبور خاب یاشه اگه کاربر روی دکمه ورود کلیک کمه هیچ خطایی نمیده و به صفحه ورود پیش فرض خود وردپرس ریدایرکت میشه و اونجا ارور رو نشون مبده من می خوام این ارور در همین جا اتفق بیوفته ور در کادری این پیغام نمایش داده بشه و به صفحه پیش فرض وردپرس کاربر رو نفرسته؟؟؟ 2-بعد از ورود کاربر این کد کاربر رو به پیشخوان وردپرس هدایت میکنه من میخوام بعد ورود کاربر به همون صفحه اصلی سایت منتقل بشه؟؟؟ 3-بعد ورود کاربر اگه روی دکمه خروج کلیک کنه ابتدا به صفحه پیش فرض خود ورد پرس logout وارد میشه و ازش پرسیده میشه که می خوای خارج شی اگر تایید بکنی تازه وارد صفحه لاگین پیش فرض خود وردپرس میشی که یه کم پروسش اعصاب خورد کنه حالا من میخوام کاربر تا روی خروج کلیک کرد بدون اینکه به صفحاتی که گفنم وارد بشه از سایت خارج بشه و به صفحه اصلی سایت وارد بشه ممنون میشم راهنمایی کنید...[/quote]

1-زمانی که 2 فیلد نام کاربری  و کلمه عبور خالی یاشه اگه کاربر روی دکمه ورود کلیک کنه هیچ خطایی نمیده و به صفحه ورود پیش فرض خود وردپرس ریدایرکت میشه و اونجا ارور رو نشون مبده من می خوام این ارور در همین جا اتفاق بیوفته ور در کادری این پیغام نمایش داده بشه و کاربر رو به صفحه پیش فرض وردپرس نفرسته؟؟؟

2-حالا اگه کاربر با نام کاربری و کلمه عبور وارد سایت بشه, کاربر رو به پیشخوان وردپرس هدایت میکنه من میخوام بعد ورود کاربر به سایت به همون صفحه اصلی سایت منتقل بشه؟؟؟

3-و در آخر بعد ورود, اگه  کاربر روی دکمه خروج کلیک کنه ابتدا به صفحه پیش فرض خود ورد پرس logout وارد میشه و ازش پرسیده میشه که می خوای خارج شی اگر تایید بکنی تازه وارد صفحه لاگین پیش فرض خود وردپرس میشی که یه کم پروسش اعصاب خورد کنه حالا من میخوام کاربر تا روی خروج کلیک کرد بدون اینکه به صفحاتی که گفنم وارد بشه از سایت خارج بشه و به صفحه اصلی سایت وارد بشه و اگه شد یه پیغام خروج هم براش نمایش داده بشه

ممنون میشم راهنمایی کنید...

0  تشکر
دوشنبه ، 18 نوامبر 2013     3:37 ب.ظ #

محمد سلطان زاده

Subscriber
243 پست30 تاپیک

باشه. هر طور صلاحه.

ولی همه ی این کارا رو که گفتین نمیشه فقط با این کد ها انجام داد!

0  تشکر
دوشنبه ، 18 نوامبر 2013     9:47 ب.ظ #

امیر

ناظم
840 پست3 تاپیک

1. از جاوااسکریپت میتونید استفاده کنید. اما اگر اشتباه وارد کنه رمز رو، دوباره وارد صفحه لاگین خود وردپرس میشه.

2.

3.

1  تشکر
پست 1 تا 8 (از مجموع 8 پست)

برای پاسخ دادن به این تاپیک باید وارد سایت شوید .