نحوه ایجاد لینک به صفحه ای دیگر در وردپرس

این تاپیک 10 پاسخ و 3 مشارکت کننده دارد . آخرین آپدیت توسط :  کیوان علی محمدی ،‏ 3 سال پیش .

این تاپیک تاکنون 3463 بازدید داشته است .

نویسنده پست
پنجشنبه ، 14 نوامبر 2013     10:56 ب.ظ #

مهدی قربانی

Subscriber
26 پست22 تاپیک

سلام

من در پوشه قالب سایتم یه صفحه با نام register.php دارم چطور میتونم از صفحه اصلی یه لینک به این صفحه بدم که با کلیک روی اون این صفحه به نمایش در بیاد من از کد زیر استفاده کردم ولی کار نمیکنه و این ارور رو میده The requested URL /register.php was not found on this server.در حالی که این صفحه در کنار سایر صفحات مثل index.php و در پوشه قالبم هست لطفا راهنمایی کنید

با تشکر

1  تشکر
پنجشنبه ، 14 نوامبر 2013     11:05 ب.ظ #

کیوان علی محمدی

Authorplus
VIP
1792 پست4 تاپیک

سیستم وردپرس اجازه دسترسی به صورت مستقیم به فایل های PHP رو نمیده،شما باید یه قالب صفحه ایجاد کنی و کد لازم روداخل این قالب صفحه قرار بدی،بعدش هم باید یه برگه تو وردپرس ایجاد کنی و قالب این برگه رو همون قالبی که ساختی انتخاب کنی.

2  تشکر
پنجشنبه ، 14 نوامبر 2013     11:06 ب.ظ #

امیر

ناظم
840 پست3 تاپیک

سلام

اون صفحه register.php مربوط به چی هست؟

اگر کدهای اون صفحه هم مرتبط به وردپرس هست و میخواید درون قالب باشه، باید حتما تحت عنوان برگه منتشر بشه. و الا باید اون رو به روت سایت منتقل کنید تا اجرا بشه.

به این صورت فایل شما اجرا نخواهد شد.

0  تشکر
پنجشنبه ، 14 نوامبر 2013     11:09 ب.ظ #

امیر

ناظم
840 پست3 تاپیک

استاد گرامی معذرت میخوام .. همزمان شد ..

2  تشکر
پنجشنبه ، 14 نوامبر 2013     11:13 ب.ظ #

مهدی قربانی

Subscriber
26 پست22 تاپیک

ممنون اقا کیوان در قسمت برگ ها من تنها یه قال پیش فرض  دارم باید چه کدی رو اضافه کنم تا قالب جدید هم به این قسمت اضافه بشه تا بتون صفحه register رو درش نشون بدم؟؟؟؟؟؟؟؟

0  تشکر
پنجشنبه ، 14 نوامبر 2013     11:14 ب.ظ #

کیوان علی محمدی

Authorplus
VIP
1792 پست4 تاپیک

اختیار داری امیر جان؛شما سروری،شما باید ببخشید که ما در انجمن زیادی فضولی میکنیم.

0  تشکر
پنجشنبه ، 14 نوامبر 2013     11:14 ب.ظ #

مهدی قربانی

Subscriber
26 پست22 تاپیک

[quote=18136]سلام اون صفحه register.php مربوط به چی هست؟ اگر کدهای اون صفحه هم مرتبط به وردپرس هست و میخواید درون قالب باشه، باید حتما تحت عنوان برگه منتشر بشه. و الا باید اون رو به روت سایت منتقل کنید تا اجرا بشه. به این صورت فایل شما اجرا نخواهد شد. [/quote]

از اسمش پیداست مربوط به ثبت  نامه دیگه  عزیز:-)

0  تشکر
پنجشنبه ، 14 نوامبر 2013     11:18 ب.ظ #

کیوان علی محمدی

Authorplus
VIP
1792 پست4 تاپیک

به اول همین صفحه register.php این کد رو اضافه کن.

بعد در قسمت قالب های برگه می بینی که Register users اضافه شده.

4  تشکر
پنجشنبه ، 14 نوامبر 2013     11:24 ب.ظ #

مهدی قربانی

Subscriber
26 پست22 تاپیک

[quote=18142]به اول همین صفحه register.php این کد رو اضافه کن.
/*Template Name:Register Users*/
بعد در قسمت قالب های برگه می بینی که Register users اضافه شده. [/quote]

ممنون اقا کیوان کاشکی یه روزی اون دور دورا سرعت اینترنت نفتی ما به پای سرعت پاسخ گویی شما عزیزان برسه واقعا ممنون .:-)

1  تشکر
پنجشنبه ، 14 نوامبر 2013     11:33 ب.ظ #

امیر

ناظم
840 پست3 تاپیک

[quote=18140] از اسمش پیداست مربوط به ثبت نامه دیگه عزیز:-) [/quote] همونطور که خط بعدش توضیح دادم،منظورم این بود که مرتبط با وردپرس هست یا خیر ..

[quote=18139]اختیار داری امیر جان؛شما سروری،شما باید ببخشید که ما در انجمن زیادی فضولی میکنیم.[/quote] در حضور شما، حرف زدن از جانب بنده جسارتی بیش نیست. بگذارید به حساب درس پس دادن شاگرد در حضور استاد..

0  تشکر
پست 1 تا 10 (از مجموع 11 پست)

برای پاسخ دادن به این تاپیک باید وارد سایت شوید .