نحوه انتقال پروژه روی هاست رایگان مثل(cpanel)

این تاپیک 18 پاسخ و 3 مشارکت کننده دارد . آخرین آپدیت توسط :  مهران ،‏ 4 ماه و 1 هفته پیش .

این تاپیک تاکنون 436 بازدید داشته است .

نویسنده پست
جمعه ، 29 جولای 2016     2:38 ب.ظ #

امین عزیزی پور

Subscriber
13 پست3 تاپیک

سلام دوستان خسته نباشید

چطورمیشه که فایل html و css که جدا طراحی کردیم و بعضا از پلاگین ها هم استفاده کردیم رو روی یه هاست رایگان لود کنیم ؟؟

ممنون میشم اگر راهنماییی کنید

0  تشکر
:: این تاپیک، پاسخ تائیدشده دارد : مشاهده پاسخ تائید شده توسط سوال کننده
جمعه ، 29 جولای 2016     3:33 ب.ظ #

محمد اسفندیاری

Authorplus
VIP
817 پست10 تاپیک

باید در ابتدا یک ftp بسازید و بعد از اون با استفاده از نرم افزارهایی شبیه به filezilla به اون وصل شید و فایلهاتون رو انتقال بدید

0  تشکر
جمعه ، 29 جولای 2016     3:50 ب.ظ #

امین عزیزی پور

Subscriber
13 پست3 تاپیک

من خیلی هنوز با این چیزا آشنای ندارم ...

نمیشه راهنمای قدم به قدمش رو بزارین..؟؟

0  تشکر
جمعه ، 29 جولای 2016     6:17 ب.ظ #

مهران

Subscriber
166 پست2 تاپیک

سلام دوست عزیز امین عزیزی پور

شما دقیقا میخوای از هاست رایگان کدوم سایت استفاده کنی اسمشو بگو من مرحله به مرحله بگم که باید چیکار کنی...

درضمن بگم که معمولا طراحان از هاست برای تست پروژه هاشون استفاده نمی کنن بلکه از نرم افزار هایی مثل xampp یا wamp استفاده می کنن(به اینا معمولا میگن لوکال)

-----------------------------

updated

علت اینکه میگم نام سایت رو بفرمایید اینکه معمولا سی پنل رایگان نیست،اگر سی پنل باشه کار بسیار آسونه ولی معمولا هاست های رایگان کنترل پنل اختصاصی دارن ...

3  تشکر
جمعه ، 29 جولای 2016     6:32 ب.ظ #

امین عزیزی پور

Subscriber
13 پست3 تاپیک

سلام آقا مهران خیلی ممنون از راهنمایینون

هاست رایگان سایتxzn.ir

0  تشکر
جمعه ، 29 جولای 2016     6:57 ب.ظ #

مهران

Subscriber
166 پست2 تاپیک

من در همین سایت ثبت نام کردم ولی ارور میده که در این زمان درسترسی ممکن نیست همچنین ftp رو از طرف آمریکا بستند

این سایت کلا هاست رایگان مناسبی ارائه نمی ده توصیه می کنم برای پروژه هاتون در سایت زیر ثبت نام کنید منم از این در صورت نیاز استفاده می کنم(کل ثبت نام و دریافت هاست بیش از 2 دقیقه طول نمی کشد) تمام امکانات هاست قبلی رو داراست و بهتر نیز هست

iranh.ir/signup

لینکی به ادرس ایمیلتون میاد که باتاییدش هاست فعال میشه

4  تشکر
جمعه ، 29 جولای 2016     7:05 ب.ظ #

امین عزیزی پور

Subscriber
13 پست3 تاپیک

دستون درنکنه آخه این سایت رو آقای آوند معرفی کرده بود..

ولی به هر حال طبق گفته ی خودتون اگه میشه زحمت بکشید آموزش همین سایت iranh رو مرحله به مرحله توضیح بدین...

0  تشکر
جمعه ، 29 جولای 2016     7:37 ب.ظ #

مهران

Subscriber
166 پست2 تاپیک

ما به استاد آوند ارادت داریم اما به نظر من امروزه این بهتره دلیلی نیست که بگم استاد آوند اشتباه گفتند این نظر شخصی منه

بعد ورود به مدیریت به قسمت online file manager برید

عکس 1

وارد پوشه ی htdocs شوید

عکس دو

همه ی فایل های موجود رو انتخاب و دلت کنید

عکس سه

و همچنین عکس چهار

الان هاست آماده به کاره و بعد این باید فایل هاتونو دقیقا به همین جا آپلود کنید(به قسمت های دیگه آپلود کنید دیده نمی شه حتما باید به همین مصیر آپلود کنید)

باید ابتدا فایلتون رو zip کنید(نرم افزار وین رار یا 7zip)دقت کنید فرمت فایل zip باشد و rar و ... نباشد

سپس به طریق زیر همین فایل zip رو آپلود کنید

عکس پنج

عکس شش

توضیحات عکس شش

اونجا که عدد 1 گذاشتم کلیک کنید یه باکس باز میشه فایل زیپتون رو انتخاب کنید بعدش اون تیک سبز رو که کنارش عدد 2 گذاشتم کلید کنید منتظر بمونید تا فایل هاتون آپلود شه

بعد آپلود به هاست برگردید تا فایلتون رو ببینید

موفق باشید

5  تشکر
جمعه ، 29 جولای 2016     7:42 ب.ظ #

مهران

Subscriber
166 پست2 تاپیک

یه نکته ای هم که به نظرم جا موند اینکه اگر بخوایید با وارد کردن آدرس سایتتون ،اون فایل طراحی شده باز شه حتما باید اسمش index.html باشه

مطلب دیگه هم اینکه راه کار ساده تر آپلود فایل به سایت استفاده از ftp است که با استفاده از نرم افزار انجام میشه با توجه به این که در ابتدا فرمودید اشنایی باهاش ندارید من هم اینجا نگفتم می تونید در آینده از این روش سایتتون رو آپلود کنید در گوگل آموزش کار با filezila سرچ کنید مطالب خوبی هست

همچنین host name این هاست :ftp.iranh.ir

نام کاربری:نام کاربری شما

پسورد:پسورد شما

پورت:21

امیدوارم موفق باشید مشکلی بود در خدمتم

4  تشکر
جمعه ، 29 جولای 2016     8:02 ب.ظ #

امین عزیزی پور

Subscriber
13 پست3 تاپیک

خیلی ممنون از راهنماییتون ...

فایل های html و css ازهم جدا هستند

برای هردوتا باید همیمن کار رو کنم(یعنی دوتارو زیپ کنم و به همین شیوه آپلود کنم؟؟)

0  تشکر
پست 1 تا 10 (از مجموع 19 پست)

این تاپیک پاسخ تائید شده دارد و بسته شده است .