میخوام وبلاگم رو به سایت برای کسب درآمد تبدیل کنم

این تاپیک 9 پاسخ و 9 مشارکت کننده دارد . آخرین آپدیت توسط :  علی قمی ،‏ 9 ماه و 1 هفته پیش .

این تاپیک تاکنون 1148 بازدید داشته است .

نویسنده پست
سه شنبه ، 20 ژانویه 2015     4:08 ب.ظ #

nemonehahrar

Subscriber
7 پست8 تاپیک

با عرض سلام و تشکر

بنده یک وبلاگ در سرویس وبلاگدهی بلاگفا دارم که تازگی با خریدن یک دامنه ir میخوام در پیشبردن این سایت از شما کمک بگیرم... چون خیلی با نرم افزارهای ساخت سایت همچون وردپرس آشنا نیستم، از شما میخوام که بنده رو راهنمایی کنید...

ndl.blogfa.com

asodl.ir

0  تشکر
سه شنبه ، 20 ژانویه 2015     6:41 ب.ظ #

mohammad005

Subscriber
17 پست1 تاپیک

دقیقا چه کمکی می خواید؟

شما اساسا کارتون روی وبلاگ هست و با پنل مدیریت خود بلاگفا در ارتباط هستید

0  تشکر
سه شنبه ، 20 ژانویه 2015     10:03 ب.ظ #

رضا نصرالهی

Subscriber
201 پست8 تاپیک

می تونی از پاپ آپ یا تبلیغات و یا روش های دیگر استفاده کنی.وبلاگ های زیادی به صورت تخصصی تو این زمینه فعال اند که بهتره با اونها کار کنید.

0  تشکر
پنجشنبه ، 22 ژانویه 2015     4:38 ق.ظ #

rohollah

Subscriber
13 پست0 تاپیک

زمینه  فعالیت تون چی هست ؟ آموزشی یا خدماتی ؟

0  تشکر
شنبه ، 24 ژانویه 2015     1:44 ق.ظ #

nemonehahrar

Subscriber
7 پست8 تاپیک

مشکل من اینه که متاسفانه نمیتونم با وردپرس کارکنم

0  تشکر
جمعه ، 30 ژانویه 2015     2:17 ب.ظ #

مهدی حسینیان

Subscriber
118 پست19 تاپیک

ببین یکی از قابلیت های وردپرس شبکه ای بودنش هست یعنی میشه باهاش وبلاگدهی ساخت البته باید بلد باشی

من این کار رو کردم . توی گوگل سرچ کن 78 تکنولوژی یا به آدرس (( www.78tec.com )) برو و یک سایت رایگان بساز توجه کن که همون وردپرس و مطمئن باش که 24 ساعته پشتیبان داره و کارت رو راحت می کنه و نیازی به آموزش دیدن نیست !

0  تشکر
یکشنبه ، 22 مارس 2015     4:26 ب.ظ #

علی

ناظم
173 پست3 تاپیک

شما میتونید با پرداخت هزینه و حذف تبلیغ بلاگفا از روی وبلاگتون و طراحی یک قالب اختصاصی و بهینه شده وبلاگی  و همچنین مطالب مفید و اختصاصی رتبه وبلاگتون رو ببرید و در نهایت با جذب تبلیغات میتونید کسب در آمد کنین !

درضمن پاپ آپ تا جایی که میدونم در بلاگفا ممنوعه !

1  تشکر
چهار شنبه ، 13 می 2015     1:19 ق.ظ #

koorosh koorosh

Subscriber
4 پست0 تاپیک

سلام . ببین آموزش کامل ورد پرس ، اصلا هرچی که تو دنیایه وردپرس وجود داره تو سایت زیر هست.

www.gowebsite.ir

0  تشکر
دوشنبه ، 15 ژوئن 2015     10:08 ق.ظ #

محمدرضا موحد

Subscriber
22 پست1 تاپیک

شما نیاز به طراحی یک سایت جدید دارید و بعد از آن یک ریدایرکت روی وبلاگتون قرار بدین و مخاطب رو به آدرس جدید سایت انتقال بدید. برای طراحی سایت میتوانید به آدرس زیر مراجعه کنید. طراحی سایت هشت

0  تشکر
پنجشنبه ، 3 مارس 2016     8:35 ب.ظ #

علی قمی

Subscriber
2 پست1 تاپیک

دوست عزیز ما مطالب جالبی در مورد وردپرس و جوملا داریم اینجا،هچنین هر سوال یا مشاور ه ای خواستی در زمینه طراحی کافیه با شرکت ما تماس بگیری کمکت می کنیم

www.parsaya.com

0  تشکر
پست 1 تا 10 (از مجموع 10 پست)

برای پاسخ دادن به این تاپیک باید وارد سایت شوید .