منو و قاب

این تاپیک 5 پاسخ و 3 مشارکت کننده دارد . آخرین آپدیت توسط :  لقمان آوند ،‏ 3 سال و 11 ماه پیش .

این تاپیک تاکنون 1139 بازدید داشته است .

نویسنده پست
دوشنبه ، 24 دسامبر 2012     8:33 ب.ظ #

rezvan_r84

Subscriber
2 پست1 تاپیک

من در صفحه اصلی سایتم  دو فریم  افقی تعریف کردم که در اولی منو ام قرار داره و در زیر آن فریمی است که صفحات منو رو باز می کنه مشکل من اینه که زیر منوهام میره زیر قاب پایینی و نمایش داده نمی شه ممتون میشم هرچه سریعتر راهنمایی کنید.:-(

0  تشکر
چهار شنبه ، 26 دسامبر 2012     7:32 ق.ظ #

mehran21

Subscriber
1 پست0 تاپیک

توي css بايد z-index رو مثلا 5 بذاري كه بياد بالا و زير نره.

0  تشکر
چهار شنبه ، 26 دسامبر 2012     2:29 ب.ظ #

rezvan_r84

Subscriber
2 پست1 تاپیک

من اينکار هم کردم اما درست نشده

0  تشکر
پنجشنبه ، 27 دسامبر 2012     1:55 ق.ظ #

لقمان آوند

مدیر ارشد
VIP
1704 پست5 تاپیک

طبق گفته مهران باید z-index  منوی بالایی رو یه عدد خیلی بزرگ بزاری . مثلا 999999 !

0  تشکر
جمعه ، 28 دسامبر 2012     7:59 ب.ظ #

rezvan_r84

Subscriber
2 پست1 تاپیک

عدد خیلی بزرگ هم گذاشتم نشد!

این کد منو منه

<html dir="rtl"> <head> <title></title> <meta http-equiv="Content-Type" content="text/html; charset=utf-8" /> <style type="text/css"> body{margin:1px;padding:1px;font-family:Tahoma, Geneva, sans-serif;font-size:12px;direction:rtl;} .block{width:auto;height:110px;margin-left:20%} .bottom{ width:auto;height:18px;background-color:#4184C7;  } @charset "UTF-8"; *{margin:0; padding:0;} nav ul ul {display:none;} nav ul li:hover > ul {display:block;} nav ul {background:#284D6A; float:right; padding:0; list-style:none; position:relative;display:inline-table;} nav ul:after {content:""; clear:both; display:block;} nav ul li {float:right; /*width:120px;*/} nav ul li:hover {background:#4184C7; font-weight:bold;} nav ul li a {display:block; text-align:center; padding:4px 0px; color:#fff; text-decoration:none;} nav ul ul {background:#284D6A; padding:0px; position:absolute; top:100%;} nav ul ul li {float:none; position:relative; font-weight:normal;} nav ul ul li:hover {font-weight:bold;} nav ul ul li a {text-align:right; padding:4px 0px;} nav ul ul li a:hover {background:#4184C7;} nav ul ul ul {position:absolute; right:100%; top:0;} .MenuFixIcon {border:none; width:18; height:15;} </style> <style type="text/css">ul li{width:120px;} </style> <BASE target="mainFrame"/> </head> <body> <div style="background-image:url(image/gav.png); background-repeat:no-repeat"></div>

<?php    include('config.php');   echo"<nav>";     function display_children($parent, $level)  {   $result = mysql_query("SELECT a.id, a.title, a.link, Deriv1.Count FROM `menu` a LEFT OUTER JOIN (SELECT parent, COUNT(*) AS Count FROM `menu` GROUP BY parent) Deriv1 ON a.id = Deriv1.parent WHERE a.parent=" . $parent);      echo "<ul>";   while ($row = mysql_fetch_assoc($result))   {    if ($row['Count'] > 0)    {     echo "<li><a rel="nofollow" href='" . $row['link'] . "'>" . $row['title'] . "</a>";     display_children($row['id'], $level + 1);     echo "</li>";    }    elseif ($row['Count']==0)    {     echo "<li><a rel="nofollow" href='" . $row['link'] . "'>" . $row['title'] . "</a></li>";    }   else;   }   echo"</ul>";  }  display_children(0, 0);

و اینم کدیه که فریم هام رو تعریف کردم

<HTML dir="rtl"> <HEAD> <META http-equiv="content-type" content="text/html; charset=utf-8"/> <TITLE> </TITLE>

</HEAD>

<FRAMESET rows="80,200,20">

<FRAME  frameborder="1" src="main.php" noresize="noresize" scrolling="no" name="topFrame"/>             <FRAME frameborder="0" src="" noresize="noresize" scrolling="yes" name="mainFrame"/>         <FRAME frameborder="0" src="b.php" noresize="noresize" scrolling="no" name="linksFrame"/> </FRAMESET> <NOFRAMES> <BODY> خطا : مرورگر شما از قاب بندي پشتيباني نمي كند. </BODY> </NOFRAMES> </HTML>

ممنون می شم کمکم کنید;-(

0  تشکر
یکشنبه ، 30 دسامبر 2012     6:34 ب.ظ #

لقمان آوند

مدیر ارشد
VIP
1704 پست5 تاپیک

لطفا فایلتو جایی آپلود کن و اینجا آدرس بده . یا اینکه آدرس وبسایتت رو بده .

کدت مشکل داره .

0  تشکر
پست 1 تا 6 (از مجموع 6 پست)

برای پاسخ دادن به این تاپیک باید وارد سایت شوید .