منوی انتخاب شده

این تاپیک 4 پاسخ و 2 مشارکت کننده دارد . آخرین آپدیت توسط :  lili ،‏ 3 سال و 2 ماه پیش .

این تاپیک تاکنون 811 بازدید داشته است .

نویسنده پست
سه شنبه ، 17 سپتامبر 2013     8:54 ب.ظ #

lili

Subscriber
184 پست38 تاپیک

سلام:

میخواستم بدونم چطوری میتونم برای منوم تعریف کنم زمانیکه در حالت انتخابه چه بک گراندی داشته باشه؟ مثل زمانهایی که تعیین میکنیم hover , visited و .. اینکه زمانیکه روی منو کلیک شد بک گراندش چی باشد البته منظورم حالت لحظه ی active نیست یعنی تا زمان کلیک یه منوی دیگه همون بک گراند  داشته باشه

ممنون

1  تشکر
چهار شنبه ، 18 سپتامبر 2013     9:26 ق.ظ #

کیوان علی محمدی

Authorplus
VIP
1792 پست4 تاپیک

سلام خوب از همون کلاس های کاذب hover و visited استفاده کنید و براش background یا background-image تعریف کنید.

0  تشکر
چهار شنبه ، 18 سپتامبر 2013     2:49 ب.ظ #

lili

Subscriber
184 پست38 تاپیک

خب اگه از hover استفاده کنم زمانیکه موس روی اون میره بک گراند تغییر میکنه و اگه از visited استفاده کنم ممکنه یه کاربر تمام منوها رو دیده باشه انوقت همشون تغییر بکگراند میدن من میخوام منویی که در حال حاضر select شده و روی اون کلیک شده تغییر زمینه بده

0  تشکر
چهار شنبه ، 18 سپتامبر 2013     5:54 ب.ظ #

کیوان علی محمدی

Authorplus
VIP
1792 پست4 تاپیک

اگه برای وردپرس میخواین وردپرس خودش یه کلاس برای منوی انتخاب شده داره که شما فقط کافیه استایل خودتون رو توش بنویسید، یا باید با برنامه نویسی مشخص کنید الان توی چه صفحه ای هستید و به اون گزینه منو استایل مورد نظر رو بدید.

0  تشکر
جمعه ، 27 سپتامبر 2013     11:13 ق.ظ #

lili

Subscriber
184 پست38 تاپیک

میشه یه کم بیشتر توضیح بدید؟ یکی دیگه هم اینکه منوهایی که مثل بالای  همین سایت مرحله مرحله مشخص میکنه که کاربر کجاست و یکم توضیح بدید ممنون میشم

0  تشکر
پست 1 تا 5 (از مجموع 5 پست)

برای پاسخ دادن به این تاپیک باید وارد سایت شوید .