منظور از کوئری وردپرس چیه ؟

این تاپیک 3 پاسخ و 2 مشارکت کننده دارد . آخرین آپدیت توسط :  وحید صالحی ،‏ 1 سال و 11 ماه پیش .

این تاپیک تاکنون 634 بازدید داشته است .

نویسنده پست
جمعه ، 19 دسامبر 2014     7:06 ب.ظ #

محمد

Subscriber
40 پست37 تاپیک

سلام دوستان منظور از کوئری در وردپرس چیه ؟

از کسی یه کد خواستم کد رو داد و گفت براش کوئری بسازم  .

0  تشکر
شنبه ، 20 دسامبر 2014     8:10 ب.ظ #

وحید صالحی

Authorplus
VIP
548 پست4 تاپیک

سلام کوئری در لغت به معنی پری و جو هست و در برنامه نویسی برای ارسال درخواست مورد نظر به پایگاه داده و دریافت یکسری اطلاعات هستش و مختص وردپرس نیست و در تمام زبان های برنامه نویسی برای ارتباط با پایگاه داده ازش استفاده میشه به عنوان یه مثال ساده زمانی که در یک سایت شما می خواهید یک جستجو انجام دهید زمانی که رو کلید جستجو کلیک می کنید یه در خواست ارسال میکنید تا عبارت مورد نظر شما برای جستجو پردازش بشه که این یک نمونه از کوئری و ارسال یک درخواست و نمایش پاسخ اون هست...

1  تشکر
شنبه ، 20 دسامبر 2014     8:37 ب.ظ #

محمد

Subscriber
40 پست37 تاپیک

اها که اینطور بعد من برای اینکه بیشتر کوئری های وردپرس رو یاد بگیرم باید حتما php رو یاد بگیرم؟

من یه مدت asp کار کردم و پی اچ پی هم کار کردم چون سخت بود دو روز اول ول کردم ولی بیشتر کوئری ها رو میتونم بفهمم چیه .

به نظرتون باید php یاد بگیرم ؟

0  تشکر
شنبه ، 20 دسامبر 2014     9:09 ب.ظ #

وحید صالحی

Authorplus
VIP
548 پست4 تاپیک

بله نیازه که php رو بلد باشید تا کوئری مورد نظرتون رو ایجاد کنید البته کوئری های آماده زیادی هم برای وردپرس موجود هست که در قسمت بانکد کد سایت میتونید مشاهده کنید اما در کل بلد باشید بهتره چون بعضی مواقع نیازه تا برای ایجاد کوئری های پیشرفته  php رو بلد باشید...

php اونقدر ها هم سخت نیست و یادگیریش البته به نظرم من از asp راحتره...

2  تشکر
پست 1 تا 4 (از مجموع 4 پست)

برای پاسخ دادن به این تاپیک باید وارد سایت شوید .