معرفی سرویس خوب برای دسترسی به اینترنت

این تاپیک 5 پاسخ و 5 مشارکت کننده دارد . آخرین آپدیت توسط :  مهدی حسینیان ،‏ 2 سال پیش .

این تاپیک تاکنون 636 بازدید داشته است .

نویسنده پست
جمعه ، 21 نوامبر 2014     1:34 ب.ظ #

Paria RVN

Subscriber
60 پست10 تاپیک

سلام
من قبلا از مبین نت استفاده می کردم که اصلا خوب نبود ، الان هم از پارس آنلاین استفاده می کنم که همش قطع و وصل می شه ،
در صورت اطلاع لطفا سرویس خوبی را در این رابطه معرفی نمایید.
با تشکر

0  تشکر
جمعه ، 21 نوامبر 2014     6:06 ب.ظ #

محمد مهدی اکرمی

Subscriber
605 پست28 تاپیک

سلام

محل زندگیتون کجاست ؟

مبین نت که میگن خوبه ... !!!

من خودم از 2020 (مخابرات)استفاده میکنم ... خیلی خوبه ... سرعتش هم بالاست...

موفق باشید ....:)

3  تشکر
جمعه ، 21 نوامبر 2014     6:52 ب.ظ #

سجاد اسماعیلی

Subscriber
3 پست1 تاپیک

سلام

من هم مبین نت داشتم اصلا راضی نبودم هم گرون و هم پر دردسر بود ولی از اون موقع که سرویس آسیا تک را انتخاب کردم خیلی راضی ام و خیلی هم ارزون هست و در مقابل 1 گیگ حجم مبین نت می تونم 4 گیگ آسیا تک بخرم و سرعتم هم از 2 مگ رسیده به 15 مگ و واقعی هم هست و دارم کارم را با خیال راحت انجام میدم و طراحی هام رو می کنم و راضی هستم و از همه مهم تر اینکه وسط نصب و آپ کردن سایت یک دفعه غط نمی شه

5  تشکر
جمعه ، 21 نوامبر 2014     9:45 ب.ظ #

s.alifarrokh

Subscriber
396 پست119 تاپیک

سلام

بهترین سرویس اینترنت در ایران شاتل هست به دلیل اینکه پهبای خودش رو باز میذاره و سرعت فوق العاده بالایی داره.الان من از سرویس 128 شاتل استفاده میکنم که 3.5 مگ هم جواب میده و انصافا فوق العادست دلیلش هم اینه که از سیستم اشتراک سرعت استفاده نمیکنه.

شرکت های دیگه میان و میگن شما باید برای سرعت بیشتر پول بیشتر بدین و سرویس بالاتر بخرید ولی شاتل این طوری نیست و پهنای باند رو باز میذاره و در امدش بیشتر از طریق ترافیک هست.پیشنهاد میکنم از سرویس های شاتل استفاده کنید.در ضمن شاتل چند سال شده از نظر مردم به عنوان برترین انتخاب میشه.

امیدوارم تونسته باشم کمکی کرده باشم.یا علی

2  تشکر
جمعه ، 21 نوامبر 2014     11:17 ب.ظ #

Paria RVN

Subscriber
60 پست10 تاپیک

سلام

ممنون از دوستان بابت راهنمایی هاشون

در صورت نظرات دیگر ممنون می شم مطرح کنین.

با تشکر

0  تشکر
شنبه ، 22 نوامبر 2014     12:33 ق.ظ #

مهدی حسینیان

Subscriber
118 پست19 تاپیک

پارس آنلاین یکی از فامیل هایمون داشت توی مشهد اما خیلی گند بود مبین نت که اصلا حرفش رو نزن ما قبلا مبین نت داشتم که از بس اذیت می کرد الان باید خاک بخوره . ما توی مازندران - بابل هستیم و هنوز سرویس مناسبی پیدا نکردیم چون همه شرکت ها کلاه بردارند . الان هم از شاتل استفاده می کنیم . فعلا که خاوبه اما سرعت شبش ( 1 تا 8 صبح موقع رایگان ) محدودیت داره ؟!

میگن های وب خوبه من که نمی دونم اگه تبلیغاتاتش راست باشه که عالیه اما بگیر بد و خوبش رو به ما هم بگو .

1  تشکر
پست 1 تا 6 (از مجموع 6 پست)

برای پاسخ دادن به این تاپیک باید وارد سایت شوید .