معرفی تگ

این تاپیک 3 پاسخ و 3 مشارکت کننده دارد . آخرین آپدیت توسط :  Hamid Anvari ،‏ 1 سال و 2 ماه پیش .

این تاپیک تاکنون 390 بازدید داشته است .

نویسنده پست
پنجشنبه ، 24 سپتامبر 2015     2:54 ب.ظ #

nima rezaee

Subscriber
33 پست49 تاپیک

سلام دوستان من یه فایل با فرمت .mov  دارم میخوام به غیر از iframe  یه تگ بهم معرفی کنید که تو سایتم نمایش بدم چون از iframe  که استفاده میکنم روی لوکال مشکلی نداره ولی روهاست بعد از لود شدن صفحه لینک دانلود میاد بالا فقط

لطفا کمک کنید خیلی واجبه

0  تشکر
پنجشنبه ، 24 سپتامبر 2015     3:39 ب.ظ #

سید محمد رضا صدیقی

Subscriber
203 پست21 تاپیک

سلام دوست عزیز اگر از وردپرس استفاده می کنید. پیشنهاد بنده استفاده از شورتکد [video ] هست که می تونید مستنداتش را از اینجا بخونید.

http://codex.wordpress.org/Video_Shortcode

البته فکر کنم از فرکن .mov پشتیبانی نکنه ( کلا فکر کنم html5 پشتیبانی نمی کنه)

اگر برای وبلاگ استفاده می کنید.

باید از تگ video استفاده کنید که این تگم باز از فرمت .mov پشتیبانی نمی کنه.

به نظر بنده شما فیلمتون را convert کنید به MP4 خیلی راحت ترید با هر تگی که استفاده کنید تمامی مروگر ها ساپورت می کنند.

چند روش دیگه هم موجوده که خیلی جالب نیست اونم اینه که توی سایت هایی که پلیر آنلاین می دهند آپلودش کنید مثل آپارات یا پرشین گیگ یا مدیا فایر و....

1  تشکر
پنجشنبه ، 24 سپتامبر 2015     4:26 ب.ظ #

nima rezaee

Subscriber
33 پست49 تاپیک

مرسی دوست عزیز سایت هست و با php  استفاده کردم  این ویدیو با فرمت  .mov  هست که با استفاده از پلیر کوییک تایم پلیر میشه بصورت پانارما یا 360 درجه نشون داد و یه ویدیو معمولی نیست

1  تشکر
جمعه ، 25 سپتامبر 2015     7:33 ب.ظ #

Hamid Anvari

Subscriber
4 پست0 تاپیک

سلام آقا نیما

برای این کار تگ های زیادی هست حالا من درست نمی دونم فایل شما چیه ولی من به شما تگ object رو پیشنهاد می دم و خواستید می تونید درونش از تگ param هم استفاده کنید.

اگر فایلتان لود نشد تگ embed هم تست کنید.

درضمن می توانید از لینک های زیر آموزش تگ های گفته شده را مشاهده کنید:

<param> : توضیح تگ param

<object> : توضیح تگ object

1  تشکر
پست 1 تا 4 (از مجموع 4 پست)

برای پاسخ دادن به این تاپیک باید وارد سایت شوید .