معرفی آپلود سنتر با لینک مستقیم

این تاپیک 13 پاسخ و 8 مشارکت کننده دارد . آخرین آپدیت توسط :  nasim khatami ،‏ 5 ماه و 3 هفته پیش .

این تاپیک تاکنون 4477 بازدید داشته است .

نویسنده پست
یکشنبه ، 3 مارس 2013     10:49 ق.ظ #

morteza

Subscriber
163 پست58 تاپیک

سلام . لطفا اگه امکان داره یک آپلود سنتر مثل : upit.cc معرفی کنید که مثل اون لینک مستقم بده !

1  تشکر
یکشنبه ، 3 مارس 2013     11:16 ق.ظ #

کیوان علی محمدی

Authorplus
VIP
1792 پست4 تاپیک

سلام دوست عزیز

http://www.uploadtak.com/

4  تشکر
یکشنبه ، 3 مارس 2013     1:02 ب.ظ #

morteza

Subscriber
163 پست58 تاپیک

ممنون ازتون راستی چطوری باید از خوب بودن آپلود سنتر ها مطمئن بشیم مثلا منم دوتا آپلود سنتر پیدا کردم که به نظرم خوبن نظر شما چیه ؟ http://www.akserver.ir/   -  http://trainbit.com/

3  تشکر
یکشنبه ، 3 مارس 2013     8:24 ب.ظ #

کیوان علی محمدی

Authorplus
VIP
1792 پست4 تاپیک

سلام دوست عزیز با تجربه و آزمایش و هم چنین پرس و جو بین دوستان اینترنتی

1  تشکر
چهار شنبه ، 18 سپتامبر 2013     8:20 ب.ظ #

mas1mas2002

Subscriber
4 پست0 تاپیک

سلام من هم مدتی بود دنبال یه سایت برای آپلود میگشتم که به من لینک مستقیم بده ، خیلی هم بهش نیاز داشتم واسه سایتم . تا الان که تصمیم گرفتم خودم یکی راه بندازم تا انشالله مشکل دوستانی که مثل من دنبال یه فضا واسه فایلاشون میگردن حل بشه ، این فضا و سایت رو با هزینه شخصی راه انداختم و مطئن باشید اصلا این سایت غیر فعال نمی شه و فایلهای همه رو به طور دائمی نگه می داره ، هر پسوندی که نیاز داشتید رو هم بگید تا براتون اضافه کنم . با آرزوی توفیق رو افزون برای همه دوستان (آپلود سنتر دنیای فناوری اطلاعات)

2  تشکر
جمعه ، 27 دسامبر 2013     12:28 ب.ظ #

mm021

Subscriber
65 پست15 تاپیک

سلام من تو سایت پرشین گیگ اپلود می کردم  هم سرعت اپلود ش خوب بود هم  لینک مستقیم می داد  که الان یه دو روزه که خراب شده منم دنبال یه اپلود سنتر خوب می گردم مثل پرشین گیگ . میشه به من هم معرفی کنید لطفا

2  تشکر
دوشنبه ، 30 دسامبر 2013     11:51 ق.ظ #

mas1mas2002

Subscriber
4 پست0 تاپیک

[quote=19738]سلام من تو سایت پرشین گیگ اپلود می کردم هم سرعت اپلود ش خوب بود هم لینک مستقیم می داد که الان یه دو روزه که خراب شده منم دنبال یه اپلود سنتر خوب می گردم مثل پرشین گیگ . میشه به من هم معرفی کنید لطفا[/quote]

سلام دوست خوبم ، تو سايت dl.itds.ir عضو شو و خيال خودت رو راحت كن

1  تشکر
دوشنبه ، 30 دسامبر 2013     12:50 ب.ظ #

mm021

Subscriber
65 پست15 تاپیک

[quote=19826]

mm021 نقل قول:
سلام من تو سایت پرشین گیگ اپلود می کردم هم سرعت اپلود ش خوب بود هم لینک مستقیم می داد که الان یه دو روزه که خراب شده منم دنبال یه اپلود سنتر خوب می گردم مثل پرشین گیگ . میشه به من هم معرفی کنید لطفا

سلام دوست خوبم ، تو سايت dl.itds.ir عضو شو و خيال خودت رو راحت كن [/quote]

\پسوند css  رو اپ می کنه

2  تشکر
سه شنبه ، 31 دسامبر 2013     1:20 ب.ظ #

mas1mas2002

Subscriber
4 پست0 تاپیک

[quote=19827]پسوند[/quote][quote=19827]

mas1mas2002 نقل قول:

mm021 نقل قول:
سلام من تو سایت پرشین گیگ اپلود می کردم هم سرعت اپلود ش خوب بود هم لینک مستقیم می داد که الان یه دو روزه که خراب شده منم دنبال یه اپلود سنتر خوب می گردم مثل پرشین گیگ . میشه به من هم معرفی کنید لطفا

\پسوند css رو اپ می کنه [/quote]

بله دوست خوبم. شما هر پسوندی که نیاز داشتید بگید تا برتون فعال کنم  . درخواست پسوند هیچ محدودیتی نداره .

0  تشکر
سه شنبه ، 31 دسامبر 2013     1:21 ب.ظ #

mas1mas2002

Subscriber
4 پست0 تاپیک

[quote=19874]

mm021 نقل قول:
پسوند

mm021 نقل قول:

mas1mas2002 نقل قول:

mm021 نقل قول:

\پسوند css رو اپ می کنه

بله دوست خوبم. شما هر پسوندی که نیاز داشتید بگید تا برتون فعال کنم . درخواست پسوند هیچ محدودیتی نداره . [/quote]

همین الان پسوند css فعال شد

0  تشکر
پست 1 تا 10 (از مجموع 14 پست)

برای پاسخ دادن به این تاپیک باید وارد سایت شوید .