مطالب یک دسته

این تاپیک 12 پاسخ و 4 مشارکت کننده دارد . آخرین آپدیت توسط :  alii900 ،‏ 2 سال و 10 ماه پیش .

این تاپیک تاکنون 1354 بازدید داشته است .

تگ شده :  

نویسنده پست
یکشنبه ، 2 فوریه 2014     4:14 ب.ظ #

alii900

Subscriber
32 پست11 تاپیک

من مطالب یه دسته رو با استفاده از یک فانکشن بدست اوردم . حالا من دقیقا میخوام همین فانکشن رو طوری تغییر بدیم که مطالب پر بازدید اون دسته رو نشون بده

0  تشکر
یکشنبه ، 2 فوریه 2014     4:45 ب.ظ #

کیوان علی محمدی

Authorplus
VIP
1792 پست4 تاپیک

تابع get_posts رو اینطوری تغییر بده.

0  تشکر
یکشنبه ، 2 فوریه 2014     5:01 ب.ظ #

امیر

ناظم
840 پست3 تاپیک

سلام

[nt]

'comment_count' - Order by number of comments

[/nt]

ایشون مطالب پربازدید رو خواسته ان .. نه پر دیدگاه ..

-----

میتونید با متاپست، تعداد بازدید برای پست ها بسازید و بعد، مقدار orderby رو meta_value_num قرار بدید ...

0  تشکر
یکشنبه ، 2 فوریه 2014     5:12 ب.ظ #

کیوان علی محمدی

Authorplus
VIP
1792 پست4 تاپیک

راست میگی من بد متوجه شدم،خوب از اونم میتونی استفاده کنی،از این آموزش متاهای تعداد بازدید رو ایجاد کن و بعد طبق کد امیر عمل کن.

0  تشکر
دوشنبه ، 3 فوریه 2014     10:46 ق.ظ #

مهشاد کلانتری

Author
VIP
432 پست67 تاپیک

منم قبلا یه همچین آموزشی دادم بودم که :(

اینجا

0  تشکر
دوشنبه ، 3 فوریه 2014     1:37 ب.ظ #

alii900

Subscriber
32 پست11 تاپیک

ممنون دوست عزیزم . اخه اون کدی که در پست اول گذاشتم مال یه ابزارک بود و اون ابزارک تعدادی امکانات داشت . فکر کردم اگر کلا کد های دیگری استفاده کنم شاید اون امکانات به اون کدها وابسته باشه . به خاطر همین گفتم که اون کد اخرین مطالب یه دسته رو میده فقط میخوام یه تغییر کوچیک بهش بدم و پرابزدیدترین مطالب اون دسته رو نشون بده . کدی که جناب کیوان عزیز دادن برای پر مطالب پر دیدگاه زدم گویا کار نکرد . و او کارایی که جناب امیر عزیز گفتن نیاز به اضافه کردن تابع به فانکشن بود که هنوز که هنوز هست دیگرش هستم و متوجه نشدم . من بررسی بیشتر میکنم و یکی یکی مشکلات رو به کمک دوستان حل میکنیم(  ما مبتدی هستیم و اشنایی کمی داریم در واقع اصلا اشنایی نداریم . )

0  تشکر
دوشنبه ، 3 فوریه 2014     1:47 ب.ظ #

کیوان علی محمدی

Authorplus
VIP
1792 پست4 تاپیک

هم کد بنده و هم کد امیر کار میکنه؛شما اومدین از توابع دیگه استفاده کردین که خودتون هم با نحوه ساختارش آشنایی ندارین،بهتر بود اول از همه می رفتین و اصولی توسعه وردپرس رو یاد می گرفتین.

1  تشکر
دوشنبه ، 3 فوریه 2014     7:34 ب.ظ #

امیر

ناظم
840 پست3 تاپیک

خب هر کدوم ی آموزش قرار دادین .. من هم یکی میگذارم که از غافله عقب نمونم :)
How to Display Popular Posts by Views in WordPress without a Plugin (نحوه نمایش پست های محبوب بر اساس بازدیدها در وردپرس بدون افزونه)

0  تشکر
پنجشنبه ، 6 فوریه 2014     9:05 ق.ظ #

alii900

Subscriber
32 پست11 تاپیک

ممنون از دوستان واسه پاسخشون هم مطالب محب رو از این کد بدست اوردم هم پر بازدیترین رو .

اگر بخوام مطالب رو برای یه دوره زمانی محدود کنم ( مثلا برای مطالب یه هفته پیش یا مطالب یه ماه پیش) چه کدی و در کجای این فانکشن اضافه کنم

0  تشکر
پنجشنبه ، 6 فوریه 2014     11:24 ق.ظ #

کیوان علی محمدی

Authorplus
VIP
1792 پست4 تاپیک

برای انتخاب مطالب بین دو زمان مختلف می تونی از این استفاده کنی.

برای بدست آوردن مطالب هفته جاری میتونی از این استفاده کنی.

برای بدست آوردن مطالب یک ماه پیش می تونی از این استفاده کنی.

2  تشکر
پست 1 تا 10 (از مجموع 13 پست)

برای پاسخ دادن به این تاپیک باید وارد سایت شوید .